Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy sehova nem...

Normális hogy sehova nem engednek?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok és szüleim sehova nem engednek. Az osztálykirándulásokra is mindig nehezen vettem rá őket. Szinte már barátaim sincsenek mert nem hívnak amiatt hogy a szüleim sehova nem engednek el. Ha ritka alkalmakkor mégis elengednek akkor már sötétedés előtt haza kell mennem. Sosem voltam szórakozóhelyeken, nyaralni se jártunk/járunk soha sehova. A hugommal a nyári gyakorlati pénzünből fel szeretnénk menni Pestre "kirándulni" ami annyiból állna hogy bemennénk az Aréna plázába vásárolni, kajálni és mozizni. És persze oda se mehetünk mert veszélyes. Vidéken lakunk és 4 óra lenne vonattal az út a keleti pályaudvar pedig 5 perce van az aréna plázától. Szerintetek ez tényleg veszélyes ? Szülők ti elengednétek a gyerekeiteket?
2019. júl. 7. 16:10
 1/7 anonim válasza:
87%
15 éves koromban kezdtem haverral vidékiként "kirándulni" Pestre időnként. Nem mondható veszélytelennek, de ha időben elkezded megszokni a Pesti nehézségeket, és hogy hogyan kell kezelni ott a dolgokat, teljesen élvezhetővé válik, és ebbe nem 20+ évesen ajánlatos belecsobbanni, hanem előbb.
2019. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Próbálj velük beszélni, nyár van engedjenek el valamerre kirándulni, bulizni.

Először lehet csak ott a közeli városokkal kéne próbállkozni, aztán később jöhet a pesti kirándulás.

17 évesen már nem vagy kislány szerintem.

2019. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves a húgod? Ha van vissza vonat normális időben és megígérnéd, hogy nagyon vigyáztok és máshová nem mentek, valamint felveszed a telefont, ha a szüleid hívnak, én elengednélek. Az Aréna valóban csak rövid séta a Keletitől, szerintem nem veszélyes.
2019. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Velük sajnos nem lehet beszélni :/ A húgom 15 éves
2019. júl. 7. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Én 35 éves nő vagyok. Egy napos osztálykirándulásra mindenképpen elengedném a gyerekemet. Több naposra azonban határozottan nem. Én hatosztályos gimnáziumba jártam, de a többnapos kirándulások arról szóltak, hogy mindenki hülyére itta magát, beleértve a tanárokat is. Olyankor aztán a gyerekek azt tesznek, amit akarnak.

De egy egynapos kirándulásból semmi baj nem lehet. Természetesen kerüljétek a cukros bácsikat, a drogosokat, az alkoholistákat és az exhibicionista személyeket. Akkor nagy valószínűséggel nem lesz baj.

2019. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 viki0925 válasza:
69%
K.rvára burokban tartanak. Nem egy ismerosom volt, akit ugyanigy bekalitkaztak, aztán mikor végre elköltözött otthonról jött a szex, pia, drogok...
2019. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!


5. válaszadó vagyok. Nem tudom miért írtad Nekem privátban a következő: "Hát te nem vagy normális, az fix.". Én csak a tapasztalatomat írtam. A második bekezdést pedig nyilván érted miért. De nagylány vagy már, biztosan tudsz vigyázni Magadra is és a Tesódra is. Egy egynapos kirándulással semmi baj szerintem. Anyudék vagy féltenek, vagy a felmerülő összeg miatt aggódnak.

2019. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!