Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mérges rám mert sokáig...

Anyám mérges rám mert sokáig alszom? 16/L

Figyelt kérdés

Anyám sosem szerette, ha sokáig alszom hétvégente vagy szünetben, mindig ordibált, hogy egész nap csak alszok stb, pedig max 10-11-ig aludtam.

Most dolgozom, eléggé lefáraszt, mert a koránkelés mellé még alvásproblémáim is vannak, lényegében 5 órákat alszom.

Ma az volt a terv, hogy elmegyünk a strandra. Nem akartam, de végül 11-ig aludtam. Megjegyezném, hogy senki nem keltett fel, pesig fel tudtak volna.

Anyám most is duzzog, hogy az egyetlen szabadnapján EGÉSZ NAP alszom, pedig már bocsánatot is kértem. Végig úgy néz rám, és olyan hangsúllyal beszél hozzám mintha megöltem valakit.

Egyszerűen nem tudok eligazodni rajta. Ha ennyire fontos miért nem keltett föl?

Miért mérges rám mert alszom? Miért? Tőle ezt nem lehet megkérdezni , mert nem lehet vele beszélni!



2019. júl. 8. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
68%
Anno nekem se örültek ha sokat aludtam. Mondjuk ennyi idősen, mondjuk hétvégén belefér egy-egy nap. Lehet szeretné ha segítenél neki vagy ilyesmi. Azt szeretné ha magadtól akarnád,nem neki kéne kirugdalnia. Ez a tippem.
2019. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
41%
Alvásprobláidra mit mondott a hàziorvosod?
2019. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:

Nem csak döglöttem.

1- dolgozom, 8 óráztam, 4 napot egyben

egy gyorséteremben.

2.- alvásproblémáim vannak, nem tudok elaludni, hiaba vagyok fáradt, ez miatt az utolsó napokon szédelegtem, rosszul voltam.

3- nem keltett fel, pedig ismerhetne, hogy magyon nehezem kelek.

Leginkább a legutóbbit nem értem, hogy miért nem kelt fel ilyenkor.

((Állitottam ébresztőt, de álmomban kinyomtam)

2019. júl. 8. 11:43
 4/84 anonim ***** válasza:
25%

“Anyám mérges rám mert sokáig alszom?”

Igen, anyád mérges rád mert sokáig alszol.


“Ha ennyire fontos miért nem keltett föl?”

Mert azt gondolta, hogy ha te közös program helyett délig fetrengsz, akkor neked kicsit sem fontos. Az ember nem könyörög a családtagjaiknak, hogy légyszi kelj fel és csináljuk meg, amit tegnap közösen terveztünk.


“Miért mérges rám mert alszom?”

Mert tegnap nem ezt ígérted neki. Közös programotok lett volna.


“Miért?”

Fent már kétszer kifejtettem. Ne hazudj koránkelést, ha nem áll szándékodban megtenni, kényelmesen szuszókálsz míg a másik egyre megalázottabban érzi magát, mert te inkább alszol az ő egyetlen szabadbnapján, ahelyett, hogy vele lennél.

2019. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
Sokszor akkor is ordibál velem, ha semmi programunk nincs egész napra.
2019. júl. 8. 11:47
 6/84 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is van alvásproblémám, aki nem tudja mi ez, az el sem tudja képzelni, hogy mennyire kimerítő dolog.

Nekem akkor is van, amikor 10 órát dolgozom, aztán egy órás séta haza, vacsorakészítés vagy edzés. 3-4 órákat alszom. Nekem ez tinikoromban kezdődött, nálunk apám őrjöngött mindig, hogy 10ig alszom, miközben pont miatta nem tudtam aludni, mivel hajnali 2-3kor is kint pörgött a konhyában és harákolt.


Nálad nem tudom mi okozza, nekem felírtak altatót is, de nem használt. :D

Ezek általában szorongás miatt vannak.

Talán minimálisan segít: füldugó és citromfűtea. De én elmennék háziorvoshoz is ezzel.


Várom a 65% agyatlan, frusztrált bunkózását..

2019. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
89%

Most kezdődött a nyári szünet, ráadásul dolgozol és még csak 16 éves vagy. Mikor aludjon az ember sokáig, ha nem nyári szünetben? Még ha csak tunyulnál, semmi mást nem csinálnál, de hétvégén hajnalig buliznál, akkor még meg is érteném, de így nincs igaza anyádnak. Én már előtte nap mondtam volna neki, hogy fáradt vagyok, ne haragudj, nincs kedvem strandra menni.

Négy napot egyben lehúzni annak, aki előtte még nem dolgozott, nem könnyű.

Mint írtam, annyit tehettél volna, hogy előre szólsz, inkább pihensz, ha nem gond. Talán azt jobban megértette volna.

2019. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, 60%ra gondoltam.


Amúgy kérdező ne vedd magadra ezeket, itt mindenki szuperember, és már 12 éves korától kezdve a bányában dolgozik, hajnali 4kor rendbe vágva előtte a szülei házát...

2019. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
41%
Hát ma éppen nincs is strandidő (legalábbis mifelénk).
2019. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:

Úgy megy, hogy kimerültem.

Elaludni általában a gondolatok miatt nem tudok, csak forgolódok éjfélig, hajnali 1-ig, aztán reggel 5:45kor kelek hogy beérjek dolgozni. Kb 4-ig ott vagyok, és indulok haza.

És kb 10:40ig aludtam, felkerekítve sem 11ig.

Nem rögtön írtam ki a kérdést.

Mellesleg az egész napunk ott van strandolni ezért sem értem?

Nem beszéltünk meg semmilyen korán kelést, ilyesmiről szó sem volt.

2019. júl. 8. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!