Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyámmal, hogy...

Mit tegyek anyámmal, hogy leálljon a számonkéréseivel? 16l

Figyelt kérdés

Van egy olyan probám, hogy anyám folyamatosan gyanakszik és számon kér minden random dolog miatt. Szerintem már ez elég beteges méreteket is öltött nála. Folyamatosan magyarázkodni kell neki. Igazából az általános iskolai jegyeken kívül nem igazán hazudtam neki, azt is csak azért mert az ötösnél rosszabb jegy miatt üvöltözött. Szerintem igazam volt akkor. Azóta amióta szünet van most egyre rosszabb. A múltkor azért kért számon, amikor haza jött, hogy miért a konyha pult bal oldala felé néz a poharam füle, biztos készülök valamire. A Facebook ismerőseim miatt is ki van bukva. Múltkor állítólag feldobta neki az egyik ismerősöm este felé és szörnyű kiejtéssel felolvasta random, hogy az ki. Mivel nem értettem ezért nem ismertem fel a nevét és elkezdett ordibálni, hogy akkor miért az ismerősöm. Amúgy érdekes, csak az én ismerőseimet dobja be neki. Amúgy az illetőt ismerem egy osztálytársamon keresztül, de ezt már nem hitte el. Elkezdett szidni, hogy mindig kitalálok valami magyarázni, de ő nem hisz el mindent....

Egyszer állítólag látta előzményekben, hogy a gépen rákerestem egy meleg témájú könyvre. Ez picit sántít, mivel a telómon kerestem rá és a gépen nem vagyok bejelentkezve a Google fiókommal, szóval szerintem a telefonomon látta az értesítések között. Egyszercsak rákérdezett, hogy miért olvasok b*zikról. Én annyit mondtam, hogy érdekelt a téma. Erre elkezdett veszekedni, hogy biztos a lányokat szeretem, meg hogy egyáltalán honnan tudtam a könyv címét. Azóta egyre többször hozzá szoba a homofób baromságait. Már azzal a ténnyel baja van, hogy én nem gyűlölködöm, és ezt minden áron le akarja nyomni a torkomon, hogy úgy gondoljam, mint ő. Egy egyszerű séta közben is szóba hozza. Azon pörög hogy ezzel a gondolkodással elrontom az életem, meg majd rájövök, hogy igaza van.(Arra céloz, hogy leszbikus vagyok). Meg van győződve, hogy este tuti a "bzikról" olvasok és nem hiszi el, hogy csak a Super Juniorról nézek videókat, meg ilyenek.

Ma is csak azért bejött belenézni a szobába, hogy egy műsor ismétlésében lévő leszbikus párra azt mondja fintorogva, hogy b....ik

Egyszerűen már üldözési mániám van, hogy na vajon mikor nyomoz utánam, mikor veszekszik valami mondvacsinált dolog miatt. Azóta ilyen, amióta apám nem iszik, és nem vele veszekszik.


Mit tegyek anyámmal, hogy leálljon ezzel?16l


2019. júl. 10. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Semmit!

16 éves vagy (inkább 15, mert ha 16 lennél 17-et írnál:) az a dolga, hogy kontrolláljon.

Ha meg nem vagy érintett, akkor ne bújd örökké a meleg témákat, mert tényleg furcsa!

2019. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Az előzőnek elgurult a gyógyszere...

Próbálj meg apukáddal beszélni. Mond el neki ugyanezt. Hát ha ő tud hatni anyukádra.

2019. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Elszaporodtak itt a szörnyű sorsú 16l-ek, de nagyon... 😂
2019. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

“Mit tegyek anyámmal, hogy leálljon a számonkéréseivel?“

Erre milyen választ vársz, de komolyan. Neveld meg, állíts sarokba, vedd el a laptopját, ne vedd meg neki a kiszemelt álomruhát, ne engedd kávét inni este, adj neki több házimunkát, végszükség esetén ne engedd együtt aludni az apukáddal. Mit tegyél vele, ez aztán a kérdés. :D :D :D

2019. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Apukámmal nem tudok beszélni, amióta nem részeges, és veszekszik anyámmal, azóta inkább csak tévét néz és nem szól senkihez. Azt meg nem hinném, hogy egy szülőnek az a dolga, hogy mondvacsinált dolgokon ordítozzon.
2019. júl. 10. 20:32
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Jelentkezz érettségi után egyetemre vagy fősulira, költözz koleszba vagy pár lánnyal albiba csinálj egy képet magatokról bikiniben, küldd el anyádnak, és írd oda, hogy végre teljesült a rémálma. :D

Nem is értem, mi köze van ahhoz, hogy meleg vagy-e vagy se...

Aki hülye, az is marad... Ha szülő az illető, ha nem. Falra tudok mászni az ilyen egy bites idiótáktól.

2019. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Drek, ez nagyon okos ötlet. Aztán ha a kérdező anyja cserébe nem küld több pénzt a főiskolás lánya tanulmányaira, akkor majd te tartod el? Hozzád mehet hétvégente, te mosod ki a ruháit, te főzöl annyit, hogy a koleszbe is tudjon vinni? Amúgy a szó, amit keresel, egybeírandó: egybites. 😂
2019. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted akinek a szülei nem rendelkeznek olyan anyagi hátérrel, hogy mindezt tudják finanszírozni, hogy oldja meg? Létezik diákmeló/diákhitel... Érdekes én meg tudtam oldani és van még pár ismerősöm, akik szintén meg tudták oldani.

Miért kellene rá mosni? Szerintem nincs olyan kolesz a felsőoktatásban, ahol ne lenne mosógép. Tudod, ott azért fel vannak készülve arra, hogy nem mindenki 30km-ről jár be, mint egy középsuliba... Még akkor is, ha neked ismeretlen a terep.

2019. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Idegesítőnek tűnik ,főleg a beképzelt baromsága miatt.Ha legközelebb elmész valahova otthonról és számonkér,mond azt hogy szexeltem egy pasival.Kíváncsi lennék erre mit szól
2019. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyu ,szerintem az egészből kigabalyodhatsz úgy ,hogy megkéred az egyik fiú barátodat,ismerősödet ,hogy jöjjön áthozzátok és játssza el ,hogy együtt jártok.Ez sok mindent megoldana.Először is jó alibi lenne arra hogy ha nincs kedved otthon lógni anyukáddal csak annyit mondasz hogy a barátommal talizok vagy ilyenek aztán van egy szabad napod.Vagy ha ezután is kérdezősködik csak annyit mondasz,hogy ha mégegyszer számon kér egy hétig nem alsuol otthon meg ilyenek.
2019. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!