Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak Anyámmal ha ezt...

Mit csináljak Anyámmal ha ezt csinálja mindennap?

Figyelt kérdés

Anyámmal a kapcsolatom teljesen rossz. A reggel rendszerint üvöltéssel kezdődik, teljesen mindegy miért, kiveri a balhét. A ruhám miatt (teljesen normálisan öltözködök), hogy nem ugrok 5 másodpercen belül, ha a nevemet üvölti, stb. Szóval ha tényleg nincs rajtam semmi kifogásolható, ő akkor is talál valamit. Ha bármi módon megpróbálok visszaszólni neki, akkor elkezd üvölteni és mindennek elhord. Bármit mondok az rossz, amit épp teszek az nem jó, amit csinálok az hülyeség, ahogy kinézek az katasztrófa. És akkor ilyenkor jön az, hogy hogy születhetett neki ilyen hülye gyereke. Ha kérek valamit, el sem gondolkodik rajta, egyből nemet mond, estére nem enged sehova.


Egyfolytában szívja a véremet. A semmin veszekedést generál és bármit mondok kigúnyol. Elenged valahova, utána meg felhív és hazaküld, ha megkérdezem hogy miért, a szokásos üvöltése következik. Ha valami olyat kérdez, általában az következik, hogy már megint hazudok, hogyan merek az ő pofájába hazudni. Mindeközben amit mondok az igaz. Ha egy csúnya szót szólok rá, akkor már problémája van a stílusommal, miközben észre sem veszi, hogy ő kb. úgy beszél velem mint egy kutyával. A legpiszkosabb munkák mindig rám várnak a görényeknél,Ezen kívül is sokat dolgozok otthon, ő mégis azt mondja, hogy egész nap semmit nem csinálok.


Mindehhez még az a legrosszabb, hogy rokonok, ismerősök előtt tolja a jópofit velem, meg hogy mennyire szeret. Amint az adott ember kilép az ajtón szinte áváltozik vissza sárkány stílusba.

anyám tipikusan ez az idegbeteg, bosszúálló szemèly, szerintem lassan egy ève nem váltottunk már èrtelmes szót. Èn tiszta lelkiismerettel vallom, hogy mindent megtettem a jó kapcsolatèrt, dehát mindenèrt ordít ès veszekszik, mindenbe beleköt, mindent leszòl - egyre többet gondolok az öngyilkosságra...



2019. júl. 11. 17:34
 1/8 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy?

A család többi tagjával mi a helyzet? Velük is ezt csinálja? Esetleg ők is ilyenek?

Nem történt korábban valami, ami ezt kiválthatja, ami miatt ennyire ingerlékeny?

2019. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az én anyám pont ugyanilyen. :D

F***ért szül gyereket az ilyen...

2019. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ne sokat kommunikálj vele.

Jó lenen tudnunk (előttem is írták), hogy hány éves vagy (szerintem 16-17), a család többi tagjaival is így beszél, tehát veletek él-e az apád, vannak-e testvéreid, fiú vagy-e vagy leány (szerintem leány)?

Nincsenek anyádnak lelki, munkahelyi vagy anyagi gondjai?

2019. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Én leordítanám, ha lehülyéz, akkor ráüvöltenék, hogy egy hülye bödös k....va.

Ezenkívül videóra venném az őrjöngését és megfenyegetném, hogy először csak a rokonoknak mutatom meg, a következő agymenésénél pedig a Youtube-ra töltöm fel

Több őrjöngő őrültet is leállítottam már (nem családtagot, hanem idegent) azzal, hogy elővettem a telefonomat és elkezdtem levideózni. Érdekes módon a mocskos szavak valahogy azonnal elapadtak, és örvendetes módon sokkal nyugodtabbak lettek hirtelen. Pedig csak épp megemlítettem, hogy a videó fel lesz töltve a Youtue-ra. Próbáld ki.

2019. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ezt csinálta kiskorom óta. Tizennégy éves korom körül kipuhatoltam a gyengepontjait (iskolázatlanság,külső jegyek,eredmények hiánya stb),és mikor kikezdett azokat felemlegettem. Csúnya dolog,de bőgve elhúzódott. Mikor kisírta magát (az én vállamon) bocsánatot kértünk egymástól. Ezt 3-4x ismételtem el,5-ödjére végleg befejezte az idegbetegeskedést.
2019. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a videóra vevés jó ötlet, de próbáld meg titokban videóra venni és RÖGTÖN mutasd meg a rokonoknak, ezzel felesleges várni. Amúgy meg minél hamarabb munkát kell találnod és el kell költöznöd. Ha ez megtörtént, soha ne nézz vissza.
2019. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehat valaszolok mindenkinek: Lány vagyok,vannak testvereim 2 noverem es 2 ocsem. Apukammal nagyon jo a vuszonyom es o is tudja mit csinal anya, de nem csinal semmit. A novereimmel ugyanez a helyzet de ok mar eleg idosek, kb mar otthon,sincsenek. A 2 ocsem meg tul kicsi. Nincs mas rokonom aki meg elne, vagy beszelo viszonyba lennenk.
2019. júl. 13. 14:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Es termeszetesen epp most ordiott ram:).
2019. júl. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!