Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként ti elmentek...

Felnőttként ti elmentek nyaralni a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Rám sokszor furcsán néznek mikor mondom hogy anyukámat is elszoktam vinni wellnesselni. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. júl. 11. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam nyaralni de szerintem nem gond a család.
2019. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csaladi nyaralások oda szüleimmel testvéremmel és a családjával megyünk. Idén is megyünk Madeirára augusztus végén.
2019. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én már 47 vagyok, és még mindig évente 1-2 alkalommal az anyukámmal utazom el valahová.
2019. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
83%

Nyaralni nem. Anyu wellness mániás, apám a tengert szereti. Ha anyu meg apu wellnessbe mennek, oda csak elviszem őket kocsival. Ha tengerre mennek, akkor megyek velük de ez kb. 2-3 éve volt utoljára. Munkám miatt alig van időm.


Nyaralni barátokkal szoktam menni, 5-6-an, meg persze a barátnőm. Meg persze fesztiválozunk. Most jöttünk haza Soundról.

2019. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, huszonéves koromban is mentem a párommal együtt, szüleimmel, tesóimmal, tesómék párjaival. Idén nem megyünk mert van egy újszülöttünk, de ha nagyobb lesz akkor megyünk az egész pereputtyal ismét.


Abban sem látok semmi gázat, hogy valaki az anyukájával kettesben megy, én is voltam már ilyen utazáson anyukámmal pár éve.

2019. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Simán, hiszen ott már nem szülő és gyerekek vannak, hanem x számú felnőtt ember.


Pl én 24, húgom 22 volt, amikor az akkor 58 éves édesapánkkal elmentünk egy céges útra hármasban. Egy szakmai, buszos út volt Párizsba és az Eurodisneylandbe. Nagyon jól sikerült. Apánk mostmár 80 éves, én 47 vagyok, de a kisöregemet szívesen megutaztatnám még, amíg él.

2019. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktunk időnként közösen menni. Nem minden évben, de pár évente. Illetve ilyen fél-egy napos közös programot is csinálunk néha, amikor direkt céllal megyünk valahová. Pl.legutóbb apámmal voltam múzeumban meg erre-arra, mert párom nem ért épp rá, apát meg érdekelte, akkor miért mennék egyedül? Akkor már csináltunk belőle egy apa-lánya napot.
2019. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy-egy közös programra szánt nap (esetleg hétvége) belefér, de ennél több nem. Egy komplett nyaralásba biztos nem keverném bele a szülőket. Nyaralásból nincs olyan sok - ez egy olyan dolog, amit mostani életszakaszomban a barátnőmmel kettesben, vagy a barátaimmal, rövidesen pedig a saját családommal szeretnék megélni.

28F

2019. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék, de ők 20 éve nem hajlandóak nyaralni.
2019. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én nem, de csak azért nem, mert alapból sem olyan nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, akkor pedig miért pont nyaraláson erőltetnénk.
2019. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!