Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként ti elmentek...

Felnőttként ti elmentek nyaralni a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Rám sokszor furcsán néznek mikor mondom hogy anyukámat is elszoktam vinni wellnesselni. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. júl. 11. 19:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok a szüleimmel, minden évben nyaralunk együtt, 41 vagyok :)
2019. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Igen.Mi hatan megyünk. Én 25, párom 29. Tesóm 22, párja 32 + a mi szüleink.

Ezek mellett mi külföldre megyünk kettesben párommal (ő ott dolgozik), tesómék itthon mennek egy hétre fesztiválra.

2019. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha valaki jóban van a szüleivel,annak sztem ez nem furcsa legalábbis nekem nem az! Tavaly voltunk Erdélyben én 30 vagyok öcsém 23. Nagyon jól éreztünk magunkat és jobban értékeltünk mindent mint amikor tizenévesen vittek el minket nyaralni... Minden nap mentünk valahova nem csak a szálláson ültünk..mondjuk mivel én szeretek utazni és új helyeket megismerni, még egyedül is elmennék ha lenne rá lehetőség.
2019. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Igen, elmegyek.


38F

2019. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Metionin ***** válasza:
91%
Soha életemben nem voltam velük nyaralni. Ezután sem mennék, ha cirkuszt akarok akkor elmegyek cirkuszba, ha meg ordibálást meg hisztit akkor lesétálok a szomszéd ovihoz. Ők sajnos ennyit tudnak produkálni, így értelmét vesztené bármilyen közös program.
2019. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

En elmegyek minden evben anyukammal a balatonra. Pedig 20+ vagyok mar.

En ugy vagyok vele, igaz elkoltoztem de imadok vele lenni. Apukam iden nem tud jonni de akkor is varom mar

2019. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Persze, simán. Anyukám testvérének van nyaralója a Balatonon, amit nyaranta 1-1 hétre oda szokott adni anyunak is, olyankor mindig hív, hogy menjek vele, én meg szívesen megyek, ha pont szabadságon vagyok, most már a gyerekeimmel együtt (férjem ilyenkor általában itthon marad, mert dolgozik, nem sokat vagyunk egyszerre szabin, be van osztva), de amikor még nem voltak meg a srácok, akkor is szívesen mentem vele csak kettesben is. De voltunk már wellnessben is anyuval és öcsémmel hármasban, az is jó volt nagyon. Idén először pedig egy nagyobb közös nyaralás is lesz, mi négyen (férjem, gyerekeim és én), plusz anyukám és tesóm, külföld, egy hét. Semmi gond nincs ezzel szerintem, mi amúgy is szeretünk összejárni egy-két havonta kirándulni, sütögetni, vagy valamelyikünknél együtt főzni, játszani, beszélgetni, élvezzük egymás társaságát, a nyaralás is ilyen. Ráadásul két gyerekkel könnyebb úgy a nyaralás is, ha nem kettő, hanem négy felnőtt van, így az egy hét alatt azért bőven belefér az is, hogy mi a férjemmel is elmenjünk egy picit kettesben csavarogni, mert arra nagyon ritkán van lehetőségünk, vagy tetszőlegesen 2-2 felnőtt menjen valahová, kettő meg a gyerekekkel legyen, illetve a gyerekekkel is könnyebb így kimozdulni. Nem vagyunk ilyenkor egymás nyakán, mindenki csinálhatja, amit szeret, vagy amit szokott, de ha valakinek kell segítség, akkor ott vagyunk egymásnak, amikor meg úgy van, akkor közösen csinálunk valamit.

Mondjuk nekem anyukám fiatalos, energikus, nem egy nehezen kimozduló, rigolyás néni, és nem is nagyon szól bele abba, hogy mit csinálnak a felnőtt gyerekei, úgyhogy vele egyáltalán nem probléma nyaralni menni.

2019. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Régebben mentünk együtt, de már nem. Nincs meg a jó viszony.

Amúgy meg nem hiányzik a közös nyaralás

2019. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
35 éves nő vagyok, minden évben mwgyek apukàmmal kulfoldre nyaralni és lesz.rom, hogy azt hiszik ő a sugardaddym. :)
2019. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mihago, annyira látszik, hogy egy lázadozó kis tini vagy. Bár az eddigi válaszaid alapján pont hogy neked nem kéne a "kettyós" jelzővel dobálózni. Az a fajta lehetsz, aki kinyalatja a fenekét a szüleivel, aztán szarik rájuk. Nem ettől leszel nagyfiú, hogy gyermetegen flegmázol.
2019. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!