Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy ennyire féltem?

Figyelt kérdés

Egy gyerekem van, egy fiam. A férjem meghalt amikor a fiam 12 éves volt, nagyon megviselte őt is és engem is. Mondhatni csak ő maradt nekem.

Most már 23 éves, felnőtt férfi és 2 éve lépett ki az életemből, elköltözött. Persze tartjuk a kapcsolatot, meg nem lakik messze, de nem találkozunk minden nap. Előtte is féltettem, de azóta mióta nem lakik itthon szinte rettegés az életem. Nem egy gyámoltalan gyerek, soha nem is volt az, sajnos az iskolában is sokszor került bajba, ő volt az ügyletes baj keverő, és ezek most is megmaradtak nála. Persze engem nem avat be az életébe, de rettegek mindig hogy valami baj történik vele. Ha megcsörren a telefon összerezzenek, ha idegen telefon szám hív akkor meg pánikolok, hogy biztos a kórházból hívnak, hogy történt valami a fiammal.Tudom hogy nem normális hogy ennyire aggódok érte, de nem tudom hogy vetkőzzem ezt le.


2019. júl. 11. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
sehogy, te élvezed ezt, van ilyen
2019. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy élvezem?
2019. júl. 11. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nyilvánvalóan nem normális, legfeljebb érthető. Kikerült a fennhatóságod alól, és te talajt vesztettél. Az első válaszoló drasztikus formában valószínűleg arra akart utalni, hogy te magadat tartod benne ebben az állapotban, szeretnél most is a pici fiad védelmező anyukája lenni, akire szükség van, ahelyett, hogy új utakat, új feladatokat keresnél magadnak, miután az eredetit már letetted. Egy pszichológussal néhány alkalom alatt át lehetne rajzolni ezt a helyzetet. Valami kedvtelést, boldogságforrást kellene magadnak találnod, hogy megnyugodj.
2019. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Normális hisz mégis is az egyetlen gyermeked nem tehetsz mást próbálsz beszélni vele és elfogadni a jelenlegi helyzetet más nincs mit tenni
2019. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Így igaz ahogy leírták. A másik még hogy rengeteg gyerek utálja meg a szülőt amiatt, hogy felnőttként is bele akar szólni az életébe és mindig minden lépését tudni akarja. Ha nem akarod hogy a fiad megszakítsa veled a kapcsolatot, akkor keress magadnak beszélgetőpartnert neten aki esetleg hasonló cipőben járt. Ha nem gyógyulsz ki ebből, akkor előbb utóbb a fiaddal való kapcsolat teljesen megromlik. Vagy a másik verzió hogy lehúzod az önértékelését és úgy fogja érezni, hogy egyedül semmire nem képes. Tehát ezzel a túlzott szeretettel mindenképp ártani fogsz neki hosszútávon.
2019. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
#6 OMG ez a vallásduma meg az istenezèsed te is beteg vagy...
2019. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Platypus ***** válasza:
Úgy egyébként a pszichológust arra találták fel, hogy a tiédhez hasonló problémákon tudjon segíteni. A pszichológus bölcsész, nem orvos, nem beteg emberekkel foglalkozik, hanem segít kibogozni a lelki nyűgöket. Mivel tudod, hogy a probléma veled van, és akarsz is változtatni, félig már nyert ügyed van. A pszichomókus meg arra jó, hogy megmutassa, milyen irányban mászhatsz ki a legkönnyebben a gödörből.
2019. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NE FÉLJ CSAK HIGGY !!!
2019. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... NE FÉLJ CSAK HIGGY !!! Járj utána ki mondta és mondja ma is ezt .
2019. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van , hogy úgy mondjam egészséges félelem . A szent félelem kategóriában . De ezt felismerni , különbséget tenni a kártékony és a szent félelem között magadban , csak akkor leszel képes , ha ismered ISTENT , jóban vagy Vele annyira hogy tudsz figyelni a SZENTLÉLEK instrukcióira , vezetésére . De van egy érzésem hogy ez nem egészséges félelem ami nálad van . De itt most leírok egy két nevet , ... ezek az emberek Keresztények , és nagyon jó tanításaik vannak !!! Iszonyat jók ! És foglald inkább el magad ... sok hasznos és érdekes dologról beszélnek , tanítanak ezek az emberek ... érdemes odafigyelni rájuk : Cseh Péter Mihály - Római katolikus pap . Csókay András - Idegsebész . Uzonyi Barnabás - Baptista lelkész . Barsi Balázs - Római Katolikus pap . Pap ( vagy Papp ) Miklós - Katolikus . Mike Sámuel - Baptista lelkész . ... a neten számtalan videóik vannak . Nagyon kell vigyázni hogy mit hallgat az ember , mert rengeteg laikus ember számára kártékony tanítás létezik !!! amelyek finoman szólva nem válnak az emberek üdvösségére ! De a laikus nehezen , vagy egyáltalán nem veszi észre a tévtanításokat , mert ahogy a Biblia mondja - Viszket a fülük a sok zagyvaságra , az eszüket csiklandozza a sok szenny ! ( nem szó szerint idéztem , csak a lényeget írtam le . ) Az biztos hogy ezek az emberek hitelesek , és bennük nem csalódsz ! De egyébként minden Kersztény embernek ( és minden embernek ) el kellene jutni arra szintre , hogy a SZENTLÉLEK segítségével meg tudják ítélni hogy mi a jó és mi a rossz ! De erre a mai ember annyit mond hogy mi sem egyszerűbb ! Akkor miért tart itt a világ ahol tart ? Ez az én kérdésem . --- A félelem , semmilyen formában és mértékben nem elfogadható !
2019. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!