Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem?

Miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Már 3 napja idegbecsípődéssel vagy valami húzódással küszködöm és eddig a meleg fürdő, izomlazító kenőcs, masszázs, mozgás és az egész napos fekvés sem vált be.


Jövőhéten Kedden mennénk egy hétre nyaralni és nagyon félek, hogy nem fog elmúlni addigra ez az erős nyilaló és lüktető érzés. Szóltam anyának, hogy nagyon nagyon fáj a hátam, Hétfőn elmegyek a gyerekorvosomhoz, de, ha nem enyhül a fájdalom, nem valószínű, hogy elmegyek a közös nyaralásunkra.


Erre teljesen le lettem hurrogva, hogy biztos csak kitaláltam ezt a betegség dolgot (közben én magam szerveztem meg az összes programot és már nagyon vártam az utat) és ki lettem osztva, hogy mit képzelek magamról, hogy nem megyek nyaralni ... egyáltalán nem is érdekelte őket (nagyimat és anyukámat), hogy már 3 napja itthon szenvedek és az Istenért sem sikerül megszabadulnom a fájdalomtól.


Eléggé szarul esik, hogy nem hiszik el, hogy ez mennyire tud fájni és, hogy egyáltalán nem foglalkoznak a dologgal. Azt mondták, hogy oldjam meg egyedül a dolgot és szégyelljem el magam, ha nem megyek a nyaralásra anyával.


Miért nem képesek hinni nekem?

Én nem lehetek beteg?


Szerintetek igazuk van?

Tényleg szégyellnem kellene magamat, azért, mert becsípődött a hátam és az erős fájdalom miatt lehet, hogy kihagyom az utat?


Esetleg valaki tud valami jó praktikát erre az idegbecsípődésre ? :( már ha az


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2019. júl. 13. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A doki adni fog izomlazítót. Addig recept nélkül szedj magnéziumot, sokszor sima boltban pl aldiban is kapható, napi két három fájdalomcsillapítót (a fájdalomtl görcsösen összehúódik az izom, tehát ront rajta, nem azért kell mert "rosszul tűrnéd". Ezen kívül nyújtógyakorlatok, függeszkedés, tapasztald ki melyik jobb. Nekem többször segített ha földön fekve nyújtózkodtama bal lábam és a jobb karom, majd a jobb lábam és bal karommal. Illetve olvastam és volt hogy jó volt a nagylábujjamat körözve kilazítani.
2019. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!