Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem akar elengedni a...

Anyum nem akar elengedni a vonattal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kis falun lakom, ahová nem megy fővonalon vonat, ezáltal nem tudok bemenni fővonalon se a helyi nagyvárosba, se Budapestre. Ellenben megy egy vonat falumból helyi nagyvárosba ami nekem pont jó lenne, csak egyetlen bökkenő van: Anyum azt mondja, hogy azon nem akar elengedni, mert a vasút mellett vannak kutyák bezárva ketrecbe és attól fél hogy megtámadnak. Hogy győzzem meg hogy elengedjen? Kérlek segítsetek!(Nem szeretném kiírni ide az életkoromat, de annyit kell tudni hogy fővonalon elenged, szóval nem azzal van a baja hogy fiatalnak tart ehhez)

2019. júl. 16. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor menjen ki veled valaki, aki csak kísér vag Anyud vigyen ki a foutvonalra
2019. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azért akarok vonattal menni helyi nagyvárosba, mert ott vannak a barátaim nagy része és nem kérhetek még mindig valakit hogy kíserjen le mert 2kmt kell sétálni állomáshoz. A másik ötleted meg sajnos azért nem működik mindig, mert nincs mindig rá ideje hogy levigyen fővonalonhoz. Valami olyan megoldást szeretnék hogy engedjen oda el egyedül is ha kell. Mit mondjak neki?
2019. júl. 16. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a fővonalas dolgot nem értem.

De, menj másfelé ki az állomásra. Csak ki lehet kerülni, a kutyás házat. Gondolom mások is járnak vonattal. Azok közül eddig mennyit ettek meg a kutyák?

2019. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


Ha be vannak zárva a kutyák, nem valószínű, hogy megtámadnak.


Off: Én 36 éves nő vagyok. Sokáig 12 éves koromban utaztam legutóbb vonattal. Aztán 34 éves koromban legközelebb. Nekem rossz emlékeim voltak gyermekkoromban a vonattal kapcsolatban: kietlen, puszta, barátságtalan táj, gyanús egyének, és áporodott bagószag még a nemdohányzó fülkékben is. Ennek ellenére, felnőttként kellemesen csalódtam. Nincs az a tömegnyomor, mint a buszon, és a vonatok is tisztábbak, mint régen.


On: Mivel nem írtad a korodat, ha nagykorú vagy, menj csak el bátran. És mondd Anyudnak azt, hogy fővonalon mentél. Nem kell Neki mindent tudnia.

2019. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nyári szünet van, mi? Fővonalon vonatozhatsz, mellékvonalon nem? unatkozol? Nyírd le a füvet!
2019. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
hagyd abba a hazudozast meg titkolozast, hogy ujra meg tudjon bizni benned
2019. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Segítek.

A telefonodra le tudod tölteni ingyenesen a play áruházból a kutyariasztó frekvenciát.

Utána már mehetsz egyedül is.

2019. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
melyik kutyariaszto olyan jo szerinted? ugy latom, mindegyikrol irnak jokat is meg rosszakat is, ugyhogy annyira azert nem hiszem, hogy meg lehet bizni bennuk...
2019. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi válaszaitokat!
2019. júl. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!