Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon lehet bizni abban az...

Vajon lehet bizni abban az érzésben, hogy egy férfi családtag illetlenul bámul, vagy beképzeltem?

Figyelt kérdés

Az volt az erzesem hogy apámfurcsán nézett , mintha nöt látott volna bennem mikor kamaszodó voltam

Mindig nyakig felöltözve jártam mert zavart az érzés

Benyitott pisilni mig furödtem es pisiles utan hosszasan razta maganak

Mondta ne takargassam magam ha meztelen vagyok , ne legyek perverz mit kepzelek róla

Egyszer ultem a szönyegen ö meg hatam mögött fekudt oldalara fekve az ágyban es egyszercsak éreztem hogy megmarkolja a jobb mellem , akkor arra gondoltam veletlenul lehet a vallam akarta fogni

Sose tudtam ha jogosan éreztem magam kellemetlenul , hibasnak erzem magam


2019. júl. 16. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Itt vannak hasonló (és durvább) történetek. Azt is leírják, hogy ki hogyan birkózott meg vele. Keress fel egy szakembert, hipnózisban fel lehet idézni az emlékeket. Utána meg lehet, hogy terápiára kellene járnod.

2019. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
30 év távlatában már mi ennek a jelentősége?
2019. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó, hogy kevesen tudják feldolgozni.
2019. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Veszem sorba a mondataidat:

- Abban nem látok semmi rendelleneset, ha kamaszodó korodban rajtad felejtette a szemét. Örült a nőiesedő lányának, akár csak édesapám a férfiasodó fiainak.

- Az már fura, hogy kamaszodó lányként rád nyitott, amikor zuhanyoztál (fürödtél) és ahelyett, hogy kihátrált volna, elvégezte a dolgát, és rázta magának. Mi férfiak szoktuk a húgycsőben maradt vizeletet kipréselni, a végén pedig sokan megrázzák, hogy kevesebbet kelljen felszívni a fehérneműnek. Ezt személye válogatja. Illő lett volna kihátrálnia. Más dolog, ha ez bevett szokás volt a családotokban, hogy akár egymás előtt is meztelenkedtetek, de úgy vélem, hogy nálatok ez nem volt bevett szokás.

- Ha a családban szokás volt a meztelenkedés, akkor elnézhető, hogy téged is erre akart rávenni, hiszen "családban marad" és nem kell rosszra gondolni. Elhiszem, hogy kamaszodóként ez neked rendellenes volt és jogosan nem kívántad. Tévesen mondta, hogy ne perverzkedj, hiszen éppen ő perverzkedett a meztelenségével.

- Na, ez a mellfogás, ez biztosan nem volt véletlen!!

- A történtekről nem tehetsz, ezért ne furdaljon a lelkiismeret!

Ffi.

2019. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

És mi mit tudunk segíteni ennek a feldolgozásában?


Igen, lehet bízni az érzésben, az ember általában elég jól megérzi, ha valaki szexuális indíttatásból bámulja, és a kérdező leírása alapján az apja valóban emiatt bámulta, nem csak beképzelte. De most ez mit segít rajta?

Hibásnak pedig ne érezze magát, hiszen nem tehetett róla, hogy az apja ilyen perverz volt.

2019. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Már vagy 20-25 nem tetsző választ töröltetett a kérdező.
2019. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Törölték, de a kérdezőnek immáron 50 évesen jutott ez az eszébe!!

Lehet hogy a szegény papája már -talán- nem is él, de a kérdező néni még mindig erről fantáziál...

2019. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
8-aska, mert azt honnan tudod, hogy a kérdező 50 éves? Csak mert én sehol nem látom a korát :s
2019. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9eske!

Ő maga írta ki, csak törölték a többivel.

2019. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!