Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összegyűjtöttem 40 000ft-ot,...

Összegyűjtöttem 40 000ft-ot, és anyámnak kölcsön adtam belőle 35kt. Azóta se láttam belőle vissza semennyit. Ha célozgatok rá közli, hogy majd vissza kapom. Nem merek vele összeveszni ez miatt mert kb hozzám vágna mint a kutyának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 19:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
keress munkát és keresd meg újra a pénzt, ezt meg felejtsd el, tanulópénz volt, hogy ne adj neki többet.
2019. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
85%
Ezt leírod veszteségnek, és többet nem adsz neki kölcsön
2019. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
52%
Azért ez szerintem elég kevés infó így... Hány éves vagy? Hogy tettél félre 40 ezer (zsebpénz, dolgozol, kaptad)? Milyen körülmények közt éltek? Mert itt semmi nem derült ki ebből.
2019. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
67%

Elmondásod alapján nem sok esélyt látok arra, hogy a pénzed visszakapjad. Ne adj többet kölcsön senkinek, arra ott vannak a bankok, tőlük lehet kölcsönt kérni, melyet ők be is tudnak hajtani. Neked erre nem sok lehetőséged van, pláne, hogy a szülődnek adtad, gondolom mindenféle írás nélkül.

A válaszadóknak csak halkan jegyzem meg, senkinek semmi köze ahhoz, hogy hány éves vagy, miből, és mi módon gyűjtötted össze a pénzed!

Aki megkérdezheti, azt úgy hívják, hogy NAV.

2019. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Kaptam szülinapomra és eleve volt olyan 8ezrem. Dolgozni nem járhatok egészségügyi okokból. Igazából anyám egyedül nevel minket de nem igazán van hiányunk semmiben.
2019. júl. 16. 19:20
 6/48 anonim ***** válasza:
54%

"Igazából anyám egyedül nevel minket de nem igazán van hiányunk semmiben"

Na ez az, amit te nem tudhatsz. Attól még, hogy van tiszta ruhád és kaja az asztalon, bizony számolgathatja hó végén a pénzt, vagy hogy váratlan kiadásra honnan kerít tízezreket.

2019. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Heti fizetést kap, általában mindig jut mindenre. Nekem is lenne mire költeni, de igy, hogy elveszi mindig nem tudom megvenni
2019. júl. 16. 19:32
 8/48 anonim ***** válasza:
43%
Mennyi idős vagy? Tanulsz ha nem dolgozol? Ha egyik sem akkor úgy teljesen más a helyzet. Anyud egyedül tart el téged, titeket... Tudod milyen rohadt nehéz az fizikailag, szellemileg, mentalitásan.
2019. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező! A kérdésben egyszeri alkalmat írsz, #7ben pedig, hogy "elveszi mindig". Most akkor melyik?


Egyébként szerintem ez nem az az összeg, amiért érdemes lenne felrúgni a családi békét.


Egyébként pedig lehet, futja mindenre, de ezzel ki is ürül a családi kassza...

2019. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Többször is volt már de azok inkább ilyen 5k körüli összeget jelentett
2019. júl. 16. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!