Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családban nagyon rossz a...

A családban nagyon rossz a helyzet. Valaki ebbe biztos bele fog halni. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Borzalmas az egész helyzet, folyamatos viták a szuleim között akik több, mint 30 éve házasok. Anyukám szokása az utóbbi időben elviselhetetlen, nem tudom, hogy talán azért, mert túllépte az 56. életévét és az öregedés hozhatja ezt magával? Mindig generálja a veszekedést... egy szép szava nincs senkihez. Az én belátásom szerint itt anyám a legnagyobb hibás. Apám ez elől csak menekülni próbál és a bánatában iszik.. Őszintén iszonyú a helyzet... gondoltam, hogy elmehetnénk család tanácsadásra, vagy a szuleim házasságuk érdekében tanácsadásra vagy anyukám csak orvoshoz. Ezt szoba is hoztam, de apám már bele van nyugodva abba, hogy ez csak a saját halálával tudja lezárni.. ebben a szomorú helyzetben kihez forduljak? Kit kereshetnék fel?

2019. júl. 18. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Te gondolhatod, hogy elmehetnétek, de ha ők ezt nem gondolják - márpedig nem gondolják, akkor nem mennek el. Csak annyit tudsz tenni, hogy megosztod velük a komoly aggodalmaidat. A többi már rajtuk múlik. Anyukádnak valószínűleg világéletében rossz természete volt.
2019. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg apádtól, van-e valami oka ennek a helyzetnek, és tedd meg ezt anyáddal is. Ha nincs egyikük szerint sem ok, vagy anyád elküld a fenébe, akkor állj ki apádért (még akkor is ha lány vagy), és ne hagyd, mert ebből lehet öngyilkosság is. Esetleg próbáld rávenni, hogy ivás helyett töltsön veled több időt, beszélgessetek, sakkozzatok, stb.
2019. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Klimax!


Anyukádnak a hormonháztartása teljesen fel van borulva, modtanában hagyhatja abba a menstruálást, az én anyám is most kezd a végére érni a folyamatnak..


Menstruáció leállása előtti 5, utána 5 év alatt megbolondulunk, mi nők a hiányzó hormonok miatt!.


Nagyrészt negynevöttől kezdődik, de anyukád biztos később kezdte.


De lehet halál öregedés miatti félelem( utolsó éveit nem akarja így leélni), vagy szimplán mást szeret, vagy apádat nem bírja már, vagy depis..

2019. júl. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem mond meg neki mit gondolsz.

Ha semmi változás akkor újra és újra emlékeztesd rá.

Ha a szép szóból nem ért akkor kiabálhatsz vagy őrjönghetsz is lényeg hogy nem szabad feladnod mert akkor nem fog belegondolni hogy vele van a probléma.

2019. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!