Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, apukák! Ti mennyit...

Anyukák, apukák! Ti mennyit beszéltek a gyerekeitekkel egy nap?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy Magyarországon átlagban egy szülő 5!!percet beszél naponta a gyerekeivel

2019. júl. 21. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ezt szerintem ugy értik hogy napközben àltalàban szülö dolgozik gyerek suli azaz johogy nem beszélnek, azutàn mindenki otthon, a mi volt a suliban kerdesre ugye senki nem felel csak felmegy a szobàba a szülök munkahelyéröl is a gyerekek joformán csak az ellenörzöböl tudnak mert a szülö sem beszél rola, ha plane tv elötti a vacsora is akkor kb tenyleg 5 perc egy nap. Hétvégén a gyerek otthon sincs mert aludni jàr haza.


Szerintem igy értik.

2019. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk kb ez kb reális is vagy inkább kevesebb. 3 műszakban dolgozok délutános műszakban iskola időben nem is találkozunk csak vasárnap. Éjszakás héten sem sokat. Sokat kell hétvégéznem is, szóval átlagosan a napi 5 perc is sok.
2019. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen reális. Most a nyáriszünetben órákat is együtt töltünk néha, de suliidőben kb csak köszönünk egymásnak anyámmal.

Apámmal ünnepekkor találkozok.

2019. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

5 perc?? Szomorúúúúúúúúúúúúúúúúú...

Ennyit a párom beszél átlagban, akinek az anyukája 60 felett van.

2019. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Lényeg lemaradt..., Órákat, de mi istenszolgák vagyunk, ezért nagyon sok.
2019. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Reális attól tartok. a szülők stresszesek, egyértelműen nem akarják a munkahelyi szarságokkal terhelni a gyerekeket-ennek az az eredménye, hogy a gyerekek nincsenek tudatában a szüleik dolgaival, nem is ismerik őket. Sok gyerek részéről meg csak egy vállrángatás a kommunikáció ha beszélnének vele. Tragikus hogy már szinte nincsenek is valódi családok.
2019. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Anyummal minden nap átbeszéljük a napunkat.fürdés közben is ha úgy esik.(néha bejön fogatmosni vagy pakolni)

De amíg kisebb voltam ez nem volt gyakori.kb 4 éve vált rendszeressé.

16/L

2019. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Anyum al kB 20-30 percet, amíg aizozom a munkahelyemre, a lanyaimmal 5:30-tol 8-ig együtt vagyunk, nem tv-zunk vacsora alatt és az nem válasz, hogy semmi.

Mi is mesélunk a férjemmel a napunkrol és ők is.


Meg jó, hogy kivétel is van.

2019. júl. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%

Én apával sokat beszélek általában, néha jobban megértettem vele magam mint a barátaimmal.

Anyával már más a helyzet. Vele eleve kevesebbet vagyok, csak kéthetente hétvégén, de akkor sem beszélek vele, mindig csak belém akar kötni, valamivel hibáztatni, vagy felhozni a múltat és apát meg apa családját szidni. Nagyon sokat gyűlölködik, és megszólja az összes szembejövő embert, még a barátaimat is "cikizte". Így próbálom kerülni, ahol csak tudom és ahogy csak tudom. :/


14L

2019. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi már nem lakunk együtt, de anyummal napi 15-20 percet telefonálok, attól függ mennyi mondanivalónk, vagy munkánk van.

30 N

2019. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!