Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék tenni? Velem van a...

Mit tudnék tenni? Velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nos, 16 éves lány vagyok edesanyukammal élek és az ő élettársával, sosem szerettem ezt a férfit (anyukám párját) de tiszteletben tartottam hogy vele élünk és sajnos mindig úgy kell történnie a dolgoknak ahogy ő szeretné. Minden nap locsoltam elmosogattam tanítottam kutyat etettem vasaltam teregettem porszivoztam kiszolgaltam anyukám élettársát de minap két napra elmentem a barátommal Egerben és a bőröndnek az alja amit elvittem egy kicsit elszakadt semmi lyuk sincs rajta csak az anyaga kicsit szétment haza tértem és az első probléma az volt hogy mi van a bőrönddel miért nem tudtam vigyázni rá

Én erre azt válaszoltam hogy mivel murvás kavicsos úton kellett huznom kicsit szétment

Anyukám mellém állt mint általában amikor igazam van és ma este anyukám párja leüvöltoötte a fejem hogy mert én nem csinálok semmit nagyoofaju kis senki vagyok és hogy nem tudok viselkedni semmire se vigyázok ezt ő üvöltve mondta én nagyon megijedtem és vissza uvoltottem neki (amiért meg most is sírok) mert nem szabadott volna tehát vissza uvoltottem hogy a kavicsos murvás úton nem tudtam máshogy húzni a bőröndöt anyukám mondta ha ennyin múlik ez az egész vesz egy újat csak ne veszekedjunk erre anyukám párja azt mondta hogy szeptemberbe 1.-től már nem lakhatok itt én 16 éves létemre anyukám természetesen azt mondta ha kidobod a kislányomat én is megyek vele. Igazából nincs hova mennünk anyukám 230 ezer Ft-os bruttó fiezetésével.... apukám pedig nem segít külföldön van és csak 30 ezer Ft gyermektartást hajlandó fizetni.... ilyenkor anya párja szerint én vagyok a hibás azért mert Anyuval veszekszenek mert mindig én vagyok a hibás én mindig mindnet rosszul csinálok csak ezt hallom pedig én minden tőlem telhetőt megteszek de sajnos már nem bírom eddig tűrtem hallgattam de mostmár nem megy kétségbe vagyok esve és csak magamat hibáztatom hogy minden rossz miattam történt... legutóbb azért veszett össze velem anyukám párja mert rosszul locsoltam a kertet 40 Percig kell locsolnom kertet és nem értem hogy mit ronthattam el. Meg annyit hozza tennék hogy az étkeztetésemet sem ő fizeti hanem vagy én vagy anyukám a számlákba is anyukám bele ad pénzt hogy nehogy az legyen a problémája hogy mennyi vizet fogyasztok... nagyon elvagyok keseredve szinte remegek a felelmtol amikor a közelemben van hogy megint mibe fog bele kötni mit fog mondani amit rosszul csináltam.... :( szerintetek mit tegyek? Sajnálom hogy ilyen hosszú voltam előre is köszönöm a válaszokat



2019. júl. 22. 22:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
42%
Menj koleszba
2019. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%
1. Vagyok. Persz ha van rá lehetőséged. Még 2 év és egyetem, az alatt ki fog csinálni téged ez a f@$z
2019. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Úgyhogy amint tudsz menj. Egyébként anyukád hogy jön ki vele? Beszélgees vele erről, ahogy kivettem ő téged helyezne előtérbe.
2019. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudok kollégiumba menni csak egyetem alatt de én addig már nem bírom ki sehova nem tudok menni nagymamához se tudnék mert ő sem Magyarországon él
2019. júl. 22. 22:11
 5/35 A kérdező kommentje:
Anyukám jól jön ki vele de nagyon sokat veszekednek anyut is azért bántja mert nem takarít eleget amikor 2 naponta az egész hazat kitakaritja vagy éppen penz ügyeken veszekszenek
2019. júl. 22. 22:12
 6/35 A kérdező kommentje:
Még a barátomtól is el akart tiltani anyukám párja de ehhez semmi joga anyukám is megmondta neki
2019. júl. 22. 22:13
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már magadat hibáztasd, anyád BŰNÖS!!! Nagyon durva, amit veled művel! Nem az élettársa, a tulajdon szülőanyád! Neki ennek a tizedét se lenne szabad eltűrnie! Neki kutya kötelessége lenne a te biztonságodat, egészséges fejlődésedet garantálni! Ez a férfi téged bántalmaz! Ti ennél az alaknál laktok? Akárhogy 260 ezerből éltek, ki kellene vennie egy albérletet, szűken meg lehet annyiból élni, illetve te is elmehetsz dolgozni, és ő is vállalhat többletmunkát! Egyszerűen gyáva, mert nem tudja, hogy építse újjá az életét! És téged dob oda áldozatul. Vesd ezt fel neki, nagyon határozottan, mert ellen fog állni, bizonygatni fogja, hogy ez jó ember, meg hogy majd szól neki. Ezt ne hidd el, addig nyaggasd, amíg ott nem hagyja ezt a palit. És addig is te nyugodtan szólj vissza a pasinak (ha látja, hogy nem félsz tőle, csodálkozni fog és visszavesz magából), nem vagy a rabszolgája, de még a gyereke sem!
2019. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
De anyukám azért nem dobja ki mert ebben a helyzetben nem tudunk hova menni ilyen hirtelen és én azért teszek meg mindent hogy ne történjen ez mint most.... de most is veszekednek és azt mondta anyukám párja hogy én egy senki vagyok és semmit soha nem csinálok lusta vagyok.
2019. júl. 22. 22:34
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzet nem most keletkezett, csak anyád gyáva és tehetetlen! Most, ebben a pillanatban el kellene kezdenie albérletet néznie az interneten. A férfi házában laktok? Hol laktatok előtte? Nagyszüleid nincsenek, ahova menni tudnátok? Bántalmazókapcsolatban él anyád is, ez az ő baja lenne, de te is, ami viszont nem megengedhető! Nem lehet belenyugodni abba, hogy egy gonosz mostoha tönkretegye az életedet!
2019. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A férfi házában lakunk igen Budapesten, ez előtt Balatonalmádiban laktunk de az ottani lakásunkat eladtuk
2019. júl. 22. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!