Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Mit szólnátok ahhoz, ha a gyereketek kiszívott nyakkal menne haza?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Semmit, mindenkinek volt ilyen. Max annyit, hogy legközelebb ne engedje mert nem túl esztétikus.
2019. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ hány éves.

Nekem is volt kiszívva a nyakam anno. (ami egyébként egy nagy marhaság)

2019. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Hany eves? Nem mindegy. Nekem is volt regen kiszivva de irto nagy butasag,nem hianyzott hogy megbamuljanak.
2019. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt szívva a nyakam de ez nem volt egyenlő azzal hogy szexeltem!!
2019. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt kiszívva a nyakam.(végre van barátom)

Szülők nagyon nem örültek neki, és én is gyorsan rájöttem, hogy gáz.

2019. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Megmutatnám neki, hogy alapozóval hogyan lehet elrejteni.
2019. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell mindig szexre gondolni. Mi annó azzal szórakoztunk, hogy kiszívtuk egymás nyakát már csak haveri alapon 🤣 Jó nagy hülyeség volt egyébként, dehát tinik voltunk 😃
2019. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Szólnék neki, hogy ez ócska proli dolog, ráadásul szélsőségesen esetben baj is lehet az erek elpattanásàból.
2019. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Attol fugg hany eves.Meglepodnek de megkernem maskor ugy oldjak meg hogy ne legyen ennyire feltuno
2019. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Én is gyerekesnek tartom... A szívó részéről a megbélyegzés, hogy foglalt... A kiszívott részéről az, hogy látjátok, én kellek valakinek, ti pedig akiknek nincs kiszívva nem.


Nekem kb ezt az üzenetet hordozza... A szívás helyett bizalom kellene a másik felé. Lehet a nyakat gyengédebben, erősebben szívni, ahogy a másik szereti, de nem egy ponton és nem véresre... Idővel kinövik...

2019. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!