Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem állandóan megver...

Lakan kérdése:

A testvérem állandóan megver minden ok nelkul, ugy kelt fel minden reggel, hogy okollel uti a fejemet, mit csinaljak? Meg akarok halni

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Oké, hogy kamu, de ha nem az lenne, ami nem igaz, akkor miért nem szólsz a szüleidnek?
2019. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán szólj a szüleidnek... Vagy menj el az orvoshoz, vegyen látleletet. Ha ököllel üt, annak van nyoma.
2019. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Olyankor én szollanák a szüleimnek és más szobába költöznek hogy ne tudjon bántani ezt a te esetedben.


Az én esetemben viszont reggelig nem aludnak és oda mennék azt lerugnám az állát.


Senkinek nincs joga hogy bántsa a másikat még a tesodnak se, meg a szülőknek sem.


De inkább meséld el a szüleidnek hogy bánt folyamatosan és valamit csináljanak mert nagyobb baj is lehet ebből szerintem beteg.

2019. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 qkker1 ***** válasza:
46%
Látszik, hogy szünet van, egyre több és gagyibb troll van!
2019. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk tán üss vissza. Hány éves vagy?
2019. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok, ő 26 de nem bántom, nem vagyok egy rühes bal.fasz :D
2019. aug. 5. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A 26 éves, otthon élő, FELNŐTT testvéred minden reggel felkelt ok nélkül (munka előtt gondolom), hogy ököllel üsse a fejed. Egy szobában is alszotok legalább?

Bocs, de valamiért nem életszerű a történet.

2019. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára iskola!
2019. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A védekezés nem bántás! Fujdle gázspray-vel. Aztán rugdosd ami mozog,tanulja meg a Magyarok úristenét!
2019. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Támaszd ki seprűnyéllel a szobaajtód. Majd les nagyot hogy nem tud bejönni. Amugy meg lehet sokkolóval ébreszteném egyik nap cserébe vagy feljelenteném fizikai erőszakért
2019. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!