Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Hogy tudnám elérni, hogy ne verjen a testvérem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves fiú vagyok. Otthon élek anyámmal és 21 éves lánytestvéremmel. Arról lenne, szó, hogy testvérem, aki lány, állandóan megüt, fellök, pofoz, megrúg engem. Vagy volt hogy leöntött forró vizzel (teaforralóból), kergetett vele. Vagy rámcsapja az ajtót, dobál.


Tudom kicsit viccesen hangzik, de nem nagyon tudok semmit tenni ellene, mert lány. Pedig én fiú létemre nagyobb is vagyok nála, meg nehezebb, de nyilván nem üthetek vissza. Volt olyan, hogy reggel késsel arcon vágott (vajas késsel, mikor kente a kenyeret vele).


Ez így még szép és jó, de ami igazán zavar, hogy szüleim is állandóan az ő pártján vannak. Bármint szólok nekik, akkor kinevetnek, meg leordítanak, hogy nem érdekli őket. Jelenleg már olyan szinten vagyunk, hogy szóba se hozhatom, ha mondjuk megemlítem, hogy fellökött akkor leordítanak, hogy nem érdekli őket.


Még kissebb korunkban volt, hogy védekezésképp vissza ütöttem, kissebbet csak amennyire tudtam, de akkor is szüleim állandóan elvertek. Meg testvérem rögtön felhívta őket meg barátait/ akkori barátját, hogy "én verem", ami nem volt igaz persze, de most mindenki inkább hisz ilyenkor egy "gyenge" lánynak , gondolom.

Kiskorunkban is volt, hogy pl elesett, vagy elszakította a láncát játszótéren, megkarcolta az arcát mert fábabiciklizett és szüleim akkor is engem vertek el mondván, hogy "miért nem vigyáztam rá", vagy azt hitték hogy én tettem (fába biciklizésnél mikor sírva hazament, akkor szüleim rögtön azt hitték, hogy én vágtam meg, ezért még beszámoló előtt kaptam 2 pofont).


Na, de a lényeg, szerintetek, mit tudnék tenni ez ellen? Költözésen kívül,mert még pár évig egyetem miatt kénytelen vagyok otthon lakni.

Szerettem volna elköltözni koliba, de apám nem engedi (azt mondta nem fizet egy forintot se, ha koliba költözök).

Szóval tekintve, hogy kénytelen vagyok itthon maradni, ti hogy állítanátok le?

Mint mondtam szüleimnek se nagyon tudom elmondani, mert már úgy se hallgatnának meg, illetve el se hiszik ha pl. azt mondom, hogy leöntött vagy arcon vágott.



2019. aug. 7. 22:52
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Még amit hozzá tennék, hogy jó fizikumom van, sokat dolgoztam fizikai munkát, gyárban vagy szinpadépítésnél, rakodásnál, hogy legyen pénzem egyetememet is finanszírozni.

Tehát ránézésre tényleg nem az a típus vagyok, akit egy 55 kilós lány leterítene, tehát érthető, ha szüleim nem hisznek nekem, de ha azaz 55 kilós lány állandóan lökdös meg ver én meg védekezni se tudok akkor nem tudom mit kéne tennem.

2019. aug. 7. 22:55
 2/38 anonim ***** válasza:
81%

Csinalj jonehany titkos videofelvetelt arrol, ahogy megver.

Majd ha megvannak a bizonyitekok, amikor neked megy vissza kezbol keverj le neki egy oriasi maflast, majd setalj el.

————————

Amugy meg mindig tart a nyari szunet,

Ki akar fogadni, hogy kamu a kerdes? :D

2019. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Már bocs, de mi értelme lenne ilyen kamu kérdést feltenni??


Video felvétel nem rossz ötlet, csak igazából nagyon random hogy mikor történik.

Mondjuk reggel lehajolok és kötöm a cipőmet fellök vagy ilyesmi, de nem igazán lehet kiszámítani a viselkedését testvéremnek.

2019. aug. 7. 23:29
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Egy egy ilyen hülye akciója után mondd neki, hogy mindig feláll a farkad tőle, ha hozzádér. Minél betegebb hangon mondod, annál jobb.


Szerintem gyorsan megunná.

2019. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
Megütném. Nem kicsit. Íme egy példa, hogy miként élnek vissza a nők azzal, hogy ők nők.
2019. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Megütnéd??


Mikor lábára egyszer véletlenül rácsuktam az ajtót, mikor jött kancsó vízzel hogy leönt (bemenetek a szobámba, becsukam az ajtót, fogtam a kilincset, de ő kirángatta és bedugta a lábát) szóval lényeg az hogy így véletlenül rácsuktam a lábára az ajtót mikor odarakta akkor végigtelefonálta a rokonságot,szüleimet,hogy én verem és nem mer itthon maradni.

Még barátját (fiú) is felhívta, aki felajánlotta, hogy ha szeretné akkor átjön autóval.


Egyébként se ütném meg, de így ha akarnam se tudnék hozzá érni se.

2019. aug. 7. 23:59
 7/38 A kérdező kommentje:

*mielőtt félreértenétek, barátja nem megverni jött volna át, mert azért én nagyobb darab vagyok nála, csak hogy "vigyázzon rá". Ő jófej.


De akkor is kínos, mert tényleg azt hiszi, hogy én vagyok erőszakos, vagy aki bántana egy lányt.

2019. aug. 8. 00:02
 8/38 Argloss ***** válasza:
100%

Ez azért tart itt, mert sohasem álltál ki magadért.

Mindenképpen te vagy a rossz, szóval vágd csak nyugodtan pofon. Ha valaki primitív, akkor az csak az erőszakból ért.

Érdeklődik valaki, hogy miért? Ki akarta szúrni a szemedet késsel. Szét akart forrázni stb. Nem kell túlmagyarázkodni, a saját testi épségedet védted.

Állatokat nem kezelünk nőkként.


A másik lehetőség, hogy tűrsz, vagy menekülsz.

2019. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyíték telefonnal!! Akármilyen random is történik. Legyen mindig bekapcsolva a hangfelvevőd. A pasijának nem tudod elmondani ezeket? Ha már olyan jó fej mint írod?
2019. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Azért túlzásba ne essünk, nem akarta kiszúrni a szemem csak arcon vágott egy késsel, de az se vágott meg rendesen, mert mint írtam egy vajas kenőkés volt csak. Olyat biztos nem csinálna ami komoly sérülést okozna nekem.
2019. aug. 8. 04:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!