Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy viselkednétek a...

Ti hogy viselkednétek a testvéretek szerelmi es érzelmi botrànyba keveredik egy másik férjezett növel?

Figyelt kérdés
elözmény: mindig ilyen ide-oda hajolgatós pàrkapcsolatai voltak, mindig volt valakije akivel nem érezte jól magát, aztàn jött valami megértö kedves lány akivel nagyon öszintén megbeszélgette a dolgait és természetesen a vígasztalàsban összejöttek. Aztàn persze a balhé a cirkusz a titkolózàsok, verekedések mert ugye a vígasztaló csajnak is pasia volt. Aztán 30as-ba belépös koràra úgy éreztem, hogy megnyugodott, összejött a munkahelyén egy növel akivel viszonylag hamar 1-2 honap randi után jött a baba. Ezt a baba dolgot es korainak tartottam ilyen gyorsan, de ugy voltam vele hogy talàn lenyugszik ha csalàdot alapít, hiszen màr huszas évei végén azon panaszkodott hogy màr minden ismerösének/baràtjának/volt oszt tàrsnak gyereke van ö levan maradva gyereket akar, hàt ezzel a növel (akinek mondjuk tiszta hàttere volt) lett is egy gyerek. Most együtt nevelik, viszont tesóm megint elkezdett beszelhlgetni egy "régi" iskolatàrs növel akivel már vagy 1 éve nagyon jól összemelegettek. Annak a nönek ugyanúgy csalàd , gyerekek-férj. Én mostmár egyre erösebben úgy érzem hogy borulni fog a moslékos vödör, mert az ujdonsült szerelmesek alig bírnak már magukkal. Közben a nönek a férje tud màr a dologröl, és már pletyka szinten a faluban is elindult a dolog hogy ezek jóban vannak. Sógornömet kicsit sajnàlom mert semmit nem tud, a gyereket pedig imàdom. A balhé kifog törni, csak idö kérdése, mert a nönek pasija tud màr róla, viszont sógornöm még nem. Hogy öszinte legyek tudtam hogy a testvérem ilyen leszz mar amikor 2 honap járàs utàn gyereket vártak a sógornömmel, de mi beleszólni valóm van nekem a testvérem életébe!! hogy azt mondjam neki hogy jól gondold meg kinek csinàlsz gyereket!Magának csinálja gondoltam felelösséggel. Kérdésem az lenne, hogy nekem milyen állást kellene/illene foglalnom ebben? Kiutàlni a sógornömet nem tudom és nem akarom, tesómat tàmogatni az "új" párjàban nem tudom, max annyit hogy az ö vàlasztàsa. Ti hogy állnàtok az egészhez?
2019. aug. 11. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell állást foglalni. Ha megkérdezik a véleményedet, elmondod őszintén és kész.
2019. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

A tesód választása, hogy végül kivel marad. Nem kell utálni senkit sem. Beleszólni meg semmi értelme.

Ha bírnám a sógornőt, akkor nyilván sajnálnám, hogy így alakult, de nem fordulnék a testvérem ellen sem ilyen ügy miatt.

2019. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nekem tesom ugy gondolja hogy àlljak mellé akàr tetlegességben is. De szar vagy szemét vagyok, nem érzem azt hogy ez ügyben oda àlljak mellé. Mert ha ezek után lesz még 10 ilyen sztory, én nem leszek hajlandó me menj vel összeakaszkodn
2019. aug. 11. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tettlegességben??? Nálatok nem elválni szoktak a párok? Válás helyett elveri a feleségét, vagy mi? :S
2019. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na szóval még1x . Nem leszek hajlandó màsokkal összeakaszkodni, meg haragosolat gyüjteni csak azért mert ö nem bír magàval
2019. aug. 11. 13:35
 6/14 A kérdező kommentje:
itt nem a feleségéröl van szó, hanem a nönek a férjéröl aki nyilvàn nem hagyja hogy a becsületességbe lépjenek, és nyilvàn kakaskodni fog.
2019. aug. 11. 13:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem állnék a tesód mellé. Az elmondottakból is látszik, hogy neked nem tetszik ez az egész, és miért támogatnál olyat (még ha a saját testvéredről van is szó), aki másként viselkedik, másként gondolkodik és cselekszik, mint te. Az igazság és a becsület szerintem fontosabb,mint a testvéri "szeretet", kövezzenek meg érte. 33/F
2019. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szántóvető ***** válasza:
100%
"hiszen màr huszas évei végén azon panaszkodott hogy màr minden ismerösének/baràtjának/volt oszt tàrsnak gyereke van ö levan maradva gyereket akar, hàt ezzel a növel (akinek mondjuk tiszta hàttere volt) lett is egy gyerek."-tipikus,tankönyvbe illő eset:társadalmi nyomásra gyereket gyártani az első nőnek akivel néhány hét együttlét után még éppen nem verekedtek össze.az ilyen személyekkel nem tudsz mit kezdeni.az balszerencse hogy a te családodban található ilyen személy,de jobb ha nem avatkozol közbe mert akkor még te lennél a hibás.
2019. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szántóvető ***** válasza:
100%
a 3-as kiegészítés kifejezetten morbid.kit kéne összeverned?hány évesek vagytok?
2019. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szántóvető ***** válasza:
55%
a tesód nem lehet több 14-nél agyilag.nem vettél észre rajta olyan tüneteket amiből sejthető lenne hogy szellemileg visszamaradt?
2019. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!