Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a lánytestvér (18 éves),...

Ha a lánytestvér (18 éves), ilyen viszonyba bonyolódik, akkor testvérként hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Nem bukott meg, hanem évvesztes. Ugyan jogilag már nagykorú, de más értelemben meg nem: szülők tartják el, nincs saját keresete, munkája, se szakmája, se érettségije, se nyelvvizsgája, se jogosítványa, mert még tanuló, aki majd csak jövőre érettségizik.

Hazahozta a családnak bemutatni pasiját, aki egyben a tanára.


Szüleink örülnek nekik, amin lesokkolódtam. Ne kérdezzétek ez hogy lehet, mert én sem értem. Ráadásul anyukánk is pedagógus végzettségű, bár pályaelhagyó.


Azt tervezik, hogy együtt fognak élni már ősztől.


A fickó 12 évvel idősebb.


De nyilván nem ez a gond, hanem, hogy kije a tesómnak.


N(25)



2019. aug. 12. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos, nem sajnos, legtöbb esetben úgysem tudunk ezekbe beleszólni. Ismerek olyant y aki összejött a diákjával, mikor az 17 éves volt, titkolták a viszonyukat mindaddig, amíg nem végzett a lány a sulival. Azóta is együtt vannak. Fantasztikus pár. Van happy endes story is. A tesódnak meg maximum lesz egy elettapasztalata ilyen téren is. Megállítani igazából senki nem tudja. A 12 év sem veszélyes, egyébként
2019. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Én a helyedben anyáddal beszélgetnék el, mert ebben a történetben számomra az ő viselkedése a legbizarabb.


Még ha már nem is pedagógus, de akkor is tudhatná, hogy ez nagyon nem okés.


És mosolyogva asszisztál hozzá?!


Anyaként és nőként is átláthatná, hogy itt vmi.nem kerek.


Tényleg nem a 12 évről van szó, hanem amit írtál, és amit nem véletlenül tiltanak törvények.


A tesód kezében semmi nincs, nagyon szépen irányítható, kihasználható lesz.


Anyátokkal beszélj, ő meg a tesóddal.

2019. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
1 évet még ki kellene bírniuk valahogy. utána szabad a vásár.
2019. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Még ha pálya-elhagyó az anyukád,akkor is tisztában van azzal,hogy a tesódra jó hatással lehet a kapcsolat a tanárával. Nem akarom részletezni /szintén volt pedagógus/ de nem kell aggódni.
2019. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 4 remélem soha többet nem fogsz tanítani, felháborítónak találom, hogy számodra ez pozitívum.


Ezek szerint a pedagógiai etikai kódex, a jogszabályok neked az égvilágon semmit nem jelentenek, és áthághatók?

2019. aug. 12. 21:17
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Szintén 12 év és szintén tanár-diák viszony DE (!) a párom kivárta míg leérettségizem, és visszanézve felnézek a páromra ezért, mert felelősségteljesen viselkedett, és az érzelmei ellenére nem használta ki a helyzetet.
2019. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

# 6 Azért el ne ájulj attól, milyen jó ember a párod, hiszen nyilván már akkor kinézett magának, amikor még hivatalos kapcsolat volt köztetek, és szerintem te tudtad, mit érez irtántad már akkor is.


Szerintem ez nem változtat sokat a dolgon, "olyan" szemmel pásztázta a csajokat, amíg tanított, és éppen rajtad akadt meg a szeme, tehát nem simán diákként tekintett rátok, ez elég baj.

2019. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

őszintén én sem értem 6-os optimizmusát.


akkor közeledett csak feléd, mikor már dolgozni kezdtél/egyetemre mentél?


anyádék és a barátaid mit szóltak? és a párod kollégái?

2019. aug. 12. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
nekem az öcsém jött össze a tanárával szintén középiskola utolsó évében de akkor még nem hozák nyilvánosságra a dolgot a tanára meg ő közte is 10év van..azóta is együtt vannak együtt élnek ennek már 3-4éve..a szüleim és mi testvérek is jól fogadtuk a dolgot.. az ő dolguk hogy mit csinálnak..nem ugy nézünk a nőre hogy ő egy tanár hanem simán egy nő aki a tesóm párja.. próbáld elfogadni a dolgot.. sztem nem ártott neked az a tanár..
2019. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Rdklamozni kéne az Usaban..


Tanarkent vegeztel valamelyik neves egyetemen? Szereted a fiatal, gondjaidra bizott diakokat? Esetleg szexuálisan is vonzódsz felejuk? Semmi baj. Gyere Magyarorszagra. Mi nem itelunk el 20evre ha egyik diakoddal kefelsz, nem fog az arckeped az ujsagokban megjelenni, a nevedbol is csak a keresztneved kozoljuk.

Amit kinalunk? Naiv de szexi fiatal fiuk es lanyok, nemileg koran erők, versenykepes jövedelem ha 40evet letanitottal.

2019. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!