Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesómék házasodni készülnek,...

Tesómék házasodni készülnek, de nem akarnak senkit meghívni. Gáz, ha ez nekem rosszulesik?

Figyelt kérdés

Azt mondták, csak 2 tanú, akik a barátaik, de amúgy senkit.


Amúgy ez külföldön lesz (egy trópusi sziget), tehát anyagilag is szerintük így racionális,meg intim szertartást akarnak.


Édesanyám már napok óta sírdogál, apum káromkodik, nekem sem esik jól.


Mindig elképzeltem, hogy majd koszorúslány leszek tesóm lagziján, meg együtt készülünk, örülünk neki.


Sajnos anyagilag sz***ul állunk, mi biztosan nem tudnánk megvenni még a repcsijegyet sem, nemhogy szálloda, étterem... és tesómék sem állnak úgy, hogy ezt nekünk kifizessék.



2019. aug. 13. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
19%
Úgy látszik a barátok fontosabbak nekik, mint ti. Nem tudom mi ennek az oka, bele se megyek, de sajnos el kell fogadni.
2019. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
89%

Az ő döntésük. A KETTEJÜK döntése, hogy kit hívnak és hogyan szeretnék. Utána tarthatnátok egy családi vacsorát, vagy bulit esetleg egy kerti sütögetést.


Fogadd el, hogy nem leszel koszorúslány. Nektek csak a felhajtás hiányzik, gondolom a lagzit nem a szülők állnák, de lenne mit mutogatni a Facebookon.

2019. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tudjátok kifizetni, akkor mi a kérdés? Önző dolog elvárni, hogy csak a ti kedvetekért ne ott legyen az esküvője, ahol ő megálmodta, hanem feltétlen itthon. Ez az ő nagy napja, a tiéd meg majd olyan lesz, amilyet te szeretnél.
2019. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
87%

Értem hogy Te mindig azt képzelted, hogy együtt készültök, meg Te leszel a koszorúslány, meg stb stb, de az egész családban egyszer is gondol a fiatalokra saját maguk helyett??

Szóval igen, szerintem elég gáz, hogy senkinek nem jut eszébe a pár boldogsága csak a saját képzelgései.

2019. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
95%

Érthető, hogy rosszul esik és az is érthető, hogy ők így akarják.

Aki még írta, hogy a barátok fontosabbak: pontosan mi is azzal a baj, ha valaki a barátját kéri fel tanunak? Igen gyakori eset.

2019. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
29%
Ha amúgy jó a kapcsolatuk veletek, akkor elég szomorú, hogy így csinálták. És nem gáz, ha rosszul esik.
2019. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
65%
Ki halt meg, hogy anyuka napok óta sír??
2019. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
12%

"Amúgy ez külföldön lesz (egy trópusi sziget)"


Az ilyen esküvő nem elismert itthon.

Talán az itthoni hivatalos esküvőjükön már a szüleid és te is részt vehetsz.

2019. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
22%

5: én írtam. Nem normális, ha a barát fontosabb a saját anyánál. Egy normális családban a szülők, hacsak nem dobták el a lányt, vagy nem verték ki a szuszt is belőle, hanem a szülő és gyerek között szeretet van, ott vannak az esküvőn.

A kérdező nem írta, hogy milyen a viszony a családon belül. Ha idáig problémamentes volt, akkor ez gusztustalan lépés. Viszont ha idáig sem volt rózsás, akkor meg érthető.

2019. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
87%

Ezt el kell fogadni, nem tudsz mást tenni.

Nekem két hónapja volt az esküvőm, két tanúval egy hétköznap. A szüleimet nem zavarta, hogy nem voltak ott, a tanúm meg a húgom volt. Ezután kb egy hónappal a húgom bejelentette, hogy ők is összeházasodtak, két tanúval, és nem szóltak előre senkinek. Engem is rosszul érintett, mert én is pontosan úgy képzeltem, mint te, hogy majd együtt készülök a tesómmal a nagy napjára, aztán meg csak utólag tudtam meg, hogy már megvolt. De hidd el, tök hamar túlvoltam rajta, ez csak egy esküvő, másnaptól megint minden ugyanolyan. Nem szeret téged ettől kevésbé.

2019. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!