Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesómék házasodni készülnek,...

Tesómék házasodni készülnek, de nem akarnak senkit meghívni. Gáz, ha ez nekem rosszulesik?

Figyelt kérdés

Azt mondták, csak 2 tanú, akik a barátaik, de amúgy senkit.


Amúgy ez külföldön lesz (egy trópusi sziget), tehát anyagilag is szerintük így racionális,meg intim szertartást akarnak.


Édesanyám már napok óta sírdogál, apum káromkodik, nekem sem esik jól.


Mindig elképzeltem, hogy majd koszorúslány leszek tesóm lagziján, meg együtt készülünk, örülünk neki.


Sajnos anyagilag sz***ul állunk, mi biztosan nem tudnánk megvenni még a repcsijegyet sem, nemhogy szálloda, étterem... és tesómék sem állnak úgy, hogy ezt nekünk kifizessék.



2019. aug. 13. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 acelsziv ***** válasza:
85%
Kérdező: Gyanítható, hogy volt ennek előzménye is. Azt se felejtsd el ideírni.
2019. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
90%

És akinek nincs pénze nászútra, de szeretne pl? Akkor nehogy már a házasuló pár jól érezhesse már magát a saját esküvőjén. Hát mit képzelnek, hogy nem másokat ugrálnak körül életük egyik legfontosabb napján. Hogy merik a saját esküvőjükön a saját álmukat valóra váltani a másé helyett? Hát micsoda önzőség ez kérem szépen?


Kérdező, egyet értek azokkal akik azt mondják hogy ennek volt előzménye. A szüleid manipulatívok, érzelmi zsarolás amit csinálnak. Én is két tanúval házasodtam, mert fontosabb dologra kellett a pénz mint hogy olyan embereket etessek akik elvárásokon kívül semmit nem tettek hozzá az életemhez.


Sőt, nekem van egy lányom. Ha az lenne az álma hogy a trópusokon mondja ki az igent két tanúval akkor sok boldogságot kívánnék neki, aztán pedig tűkön ülve várnám a fotókat. Mert ő a gyerekem és az ő álma és boldogsága MINDIG a legfontosabb lesz a számomra. Nem tudnék tükörbe nézni, ha miattam mondana le az álomesküvőjéről.


Essen rosszul, persze, senki nem tiltja meg, nem tehetsz róla. De amit csináltok, hogy ahelyett hogy örülnétek nekik, inkább próbáljátok kizsarolni magatoknak az otthoni puccparádét a kontójukra, ez nagyon gáz. Csak mert TI úgy álmodtátok meg az Ő esküvőjét.



Egyébként meg akik az összegeken lovagolnak.

Rengeteg ezzel foglalkozó cég van akik megszervezik az egészet helyetted és neked gyakorlatilag csak a jegyet kell külön megvenni. Volt aki 500 ezerből megvolt a trópusi álomesküvőjével. Kanári szigetek amúgy a szomszéd, viszonylag olcsó és mégis trópus....

2019. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
85%

"Biztosan én vagyok fura gondolkodású, de egyszerűen nem értem, mi a retek jó egy ilyen házasságkötésben..."


Nem is kell neked érteni. Ugyanis nem a te esküvőd.


Aki meg így akar házasodni, nyilván tudja, mi benne a jó.

2019. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
86%

Igen, gáz, hogy nem tudjátok elfogadni, hogy nem ilyen klasszikus, bebaxós, templomi esküvős, marhapöris bulájt szerveznek, amiből a násznépet jól megzabáltatják.


Ez az ő nagy napjuk, hadd töltsék el ők, ahogy ők akarják.


Legalább senki nem puffog, hogy "jaaj, miért csak a saját szájízetekre vannak kitalálva a szarnivalók?hogy lehet ilyen egy vendéglátó!", mint nemrég a vegán párnál, ahol igen szépen összefeszültek egymásnak az emberek,hol támogatva a páros döntését, hol mocskosul leszólva, hol építő jellegű kritikát megfogalmazva.

2019. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
85%

En is igy akarok ferjhez menni. Hala az egnek a párom is igy gondolja. Hogy miert? Mert nekem 2 dolog fontos az eskuvovel kapcsolatban. A szép ruha es szép fenykepek. Azon kívül h hivatalosan is osszekotjuk az életünk. Nem akarok banzajt, nem akarok masokkal vacsizni, Táncolni, nem akarom h engem nezzenek, gratuláljanak...


Ha ezt valaki nem erti meg, az o baja, nem az enyém. A MI esküvőnk, nehogy mar masokak kedvezzek sajat magunk helyett...

2019. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk is jó eséllyel valami ilyen lesz, csak különösebb szervezés nélkül. Évi 1-2-3 alkalommal vagyunk trópusi helyen,jegyben járunk egy ideje, megbeszéltük, hogy ha épp jó ötletnek tűnik mindkettőnknek, akkor az egyik úton kerítünk valakit, aki összead minket.

A családdal nincs semmi gond ilyen szempontból, szerencsére van annyira stimuláló élete mindenkinek, hogy egy esküvőt ne az év egyetlen eseményeként éljen meg. Itthon meg tartunk valami kötetlen barbecue-t vagy bográcsozást meg hívunk egy DJ-t.

Lehet ám szabadon is élni.

2019. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
15%

#55: "Mert nekem 2 dolog fontos az eskuvovel kapcsolatban. A szép ruha es szép fenykepek."

Nekem pont ezek sokadlagosak voltak. Számomra az volt a legfontosabb, hogy kimondjuk egymásnak, hogy jóban-rosszban, egészségben, betegségben... de azt is szerettük volna, hogy utána legyen egy jó buli, jó ételekkel, hogy megünnepelhessük ezt a remélhetőleg egyszeri és jeles alkalmat. A nyitótánc kivételével (nem tudok táncolni, de a szomszédnak a tanítás és a koreográfia volt az ajándéka) élveztem az egészet. A barátok is, azóta emlegetik. Ebből is látszik, hogy ahányan vagyunk, annyifélék.

Ha valaki a trópusokon a családja nélkül akarja eltölteni ezt a kivételes napot, az ő dolga, de elgondolkodnék rajta, hogy milyen lehet a közeli rokonokkal a kapcsolata, hogy így döntött.

2019. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
15%

Ezen az oldalon felesleges ilyen kérdéseket kiírni, mindig ugyanazok a válaszok ömlenek:

- ez a kettejük nagy napja, akinek nem tetszik kapja be

- ő pénzük

- ne pofázz bele más dolgába

- biztos emiatt utálnak benneteket

- senki nem akar Laci nénivel jópofizni

- a család kussoljon

- ja, és kapjátok be még1x

Szóval ne számíts sok együttérzésre. Manapság már kevesen gondolják, hogy az esküvő a házasulandókon kívül azok családjainak is szólna, vagy hogy a szülők, testvérek öröme bármilyen szinten szempont lenne. Mindenféle kompromisszum kerülendő.

2019. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
6%
Baromira megéri több százezret,milliót? elverni azért a 100-200 lájkért facebookon,komolyan:DDD
2019. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
91%

58-as miféle kompromisszumot kellene kötni?

Ez a pár személyes döntése....


Mi lesz a következő,majd arról is kompromisszumot kötnek hány gyereket akarnak,vagy hová költözzenek,hol vegyenek házat?


Ha valaki beakar rúgni,meg mutogatni magát facebookon,ahhoz nem kell esküvő,elég kibérelni a helyi presszót egy eszem-iszomra:D

2019. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!