Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez ciki lenne vagy teljesen...

Ez ciki lenne vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés

Lett egy mostoha tesóm, mert a szüleink összeköltöztek. Nagyon jól kijövünk egymással, lényegében szerintem igazi barátok is lettünk. Egymás szüleit is kölcsönösen megkedveltük. Mindketten fiúk vagyunk, ő 14 én 15. Most volt az összeköltözés és közös szobában lakunk az új tesómmal. Ez nem is bánjuk annyira, mert szerencsére nagyon bírjuk egymást. Viszont mindketten zavarban vagyunk az átöltözéskor, mikor az alsóneműt kell levenni, reggel-este a pizsama/alsónadrág átvételkor. Olyan béna a szituáció, nem tudjuk, hogy takargassuk magunkat tovább, vagy inkább ne. Megkérdeztem, mennyire szégyellős. Azt felelte, le merne vetkőzni előttem meztelenre, ha előbb én is őelőtte. Én is úgy vagyok vele, hogy akkor mernék meztelenül lenni előtte, ha ő is megteszi.

Bevállaljam hogy én kezdjem el a meztelenre vetkőzést? Mennyire számít cikinek vagy normálisnak, hogy jóban lévő mostoha tesók meztelenül lássák egymást?



2019. aug. 19. 09:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%

Bevállalhatod, látni fogod, hogy alaptalan a szorongásod. Az öltözőben is vetkőznek, nincs ebben semmi

Különös. Régen én is szégyenlős voltam, de feleslegesen. A magamutogatás ciki szerintem, de ez nem az a kategória. Öltözzetek

Egyszerre, ha zavar, egymásnak háttal is csinálhatjátok. De nincs ebben semmi ciki szerintem.

2019. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Kollégiumban, öltözőjében ugyanez van, nem kell túl ragozni. Hátat fordítasz, és csere, ennyi.
2019. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem hiszem, hogy igazán gond lenne, elvégre a mostohatesó nem problémásabb, mint iskolában, uszodában fégi idegenek elött átöltözni.

Amit az elsö írt, hogy kezdetben fordítsatok hátat, ha úgy könnyebben megy, jó ötlet.

Ez csak kezdetben kicsit ciki helyzet, ha megszokjátok, akkor utána természetes lesz.

2019. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sincs ezzel semmi baj. De az is normális, hogy ebben az életkorban aggaszt titeket a dolog.
2019. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom nem jársz edzésre sehova sem, ahol le kell zuhanyozni egy nagy zuhanyzoba sok ember elött...


Egyszerüen fordulj el öltözz át és ne csinálj belöle nagy dolgot.

2019. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Öltözzetek a fürdőszobában.
2019. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
16 év alatti nem írhat ki Kérdést!!!!
2019. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Hol olvastál ilyet 7.?
2019. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert valami idióta kormányrendelet erősködik? Ha gyerekek nem Gyk-zhatnának, az oldal kb. lehúzhatná a redőnyt.
2019. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Könyörgöm, a Tini párkapcsolatok témában nem írhat 16 alatt. Ami amúgy nevetségesen abszurd.
2019. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!