Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem nagyon megutáltam a...

Úgy érzem nagyon megutáltam a nővéremet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok

az van hogy 16 éves lány vagyok a nővérem 18 éves és sose volt 100%-osan jó a kapcsolatom vele mert ilyen hogy bizalmi viszony ilyenbe nem voltunk de azért néha beszélgettünk. titkokat nem osztottunk meg általános dolgokról szoktunk beszélgetni ezért is lepett meg amikor megtudtam hogy jár valakivel mert ő ezt nem mondta. aztán megkérdeztem anyát hogy ő tud e róla és nézett nagyokat hogy nem tudta, meg kérdezte én tudom e ki az illető.

egy suliba járunk és van ott egy nagyon helyes fiú aki nekem nagyon bejön. egy baj van hogy tanár. 25-26 éves és próbáltam mindig felkelteni az érdeklődését de nem sikerült. Erre múlt pénteken kiderült miért a nővéremmel jár

nagyon nagyon mérges lettem mert tudta hogy tetszik nekem az a tanár mert nyílt titok volt mégse mondta el hogy járnak. első felindulásból menni akartam az igazgatónőhöz elmondani nekik mert a tanár diák kapcsolat tiltott de a barátnőm leállitott. Itthon nagyon összevesztünk a nővéremmel aztán ez volt pénteken és azóta nem beszélünk egymással. mondtam neki ha anyáék rá kérdeznek mi a baj köztünk én el fogom mondani nekik hogy a tanárával jár na most nyilván csak fenyegettem de minden percben fél hogy mikor bukik le a szüleim előtt. tudom nagyon gonosz voltam vele de megbántott és elvette tőlem azt az embert akibe szerelmes voltam. most mit csináljak? nem akarok veszekedni de rá sem birok nézni egyenlőre :(


2019. szept. 10. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nőj fel... Annyira szerelmes vagy, de azt se tudod hány éves? Ugyan már. Tini hiszti, de ne izgulj majd kinövöd.
2019. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Írd meg a leckéd. Azzal többre mész, mint ezzel a hisztériával.
2019. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
"Egyenlőre" gyakorold a magyart, akkor tudni fogod, hogy a szó, amit itt használnod kellett volna, az egyelőre.
2019. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Gonoszság szivatni szerencsétlent, pont most akar változtatni!


Első körben nincs semmi baj, nagyon ritkàn vannak jóban a testvérek.


Második körben tök oké, hogy tetszik neked valaki, és hogy akár ugyanaz az ember a nővérednek is tetszik.


Nyugodtan tetszhet mindenkinek akár ugyanaz. Ha egyikötök vonzalma viszonzásra talál, önzősèg és irigység nem hagyni/ alàtenni, jól tette a barátnőd, hogy leállított:


Harmadrészt nem vagytok egy súlycsoport, ő jogilag felnőtt, te meg nem. Kislány vagy a 25 éves pasihoz képest, a nővéred is, de az inkább elfogadott a bűvös 18 miatt.


Gondolj bele, ha lenne egy 14 éves hugid, ő is bele lenne esve abba a pasiba, mint te, mit gondolnál..


Negyedrészt, és ez a legfontosabb, hogy egy rohadt tanárral jár, egy őt tanító iskolás tanárral!(gondolom tesód idén érettségizik)


Egyből el kell mondani a szüleidnek, hadd jelentsék csak és rugják ki a pasit, visszaél a tanári hatalmával iskolás diákoknál!


Nagyon nincs ez rendben, ha egy adonisz, akkor is erkölcstelen szemétláda, a minimum az lett volna, hogy hozzá sem szól ahhoz a diákhot, amelyik tetszik neki, amíg az el nem ballag!


Ki tudja, mióta járnak.. nincs az rendben, hogy érett felnőtt férfiak a gimis tanítványaikkal kavarnak!


Azonnal mondd el anyádnak, akkor is, ha a nővéred nem fog hozzád szólni!


mire 25 lesz, megérti majd, miért nincs rendben tizenévesekkel kavarni, és ha nem csak jogilag lesz felnőtt, hanem fejben is, meg fogja érteni, hogy az, aki a tanítványával szexuális vagy érzelmi viszonyt kezd, egy tetű!


A nővéred érdekében kell elmondanod anyádnak a dolgot!

2019. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

16 éves koromra már megtanultam három dolgot:

1. Nem hullajtunk krokodilkönnyeket a semmiért, aminek nincs értelme.

2. Két testvér szeretete közé nem állhat egy surmó töketlenen, aki előbb utóbb úgyis lebukik.

3. Megtanultam fogalmazni, mondatokat helyesen összekapcsolni és a mondat elejét nagybetűvel kezdeni.

2019. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem vett el toled semmit, mert soha nem is volt a tied. Ha erdekelned azt a sracot, akkor nyilvan nem a novereddel lenne, hanem veled. De varj..azt irtad, hogy a noverednek azzal estel neki, hogy a "torveny tiltja a tanar-diak kapcsolatot". Ez az etikai kihagas nem piszkalta a csorod, amig hiu abrandokat ringattal mi? Tessek normalisan viselkedni!
2019. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, ha téged dugna a pasi, akkor nem zavarna, hogy tanár-diák a viszony, igaz?
2019. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Tudtommal nem jártatok, tehát nem vette el tőled. Lehet, hogy pont azért nem mondta, hogy jártok, mert tudta, hogy mekkora patáliát fog csapni.


Mindenesetre nem gondolnám, hogy egy 18 éves diáklány hosszútávon együtt marad a 25 éves tanárral. Ettől még ne hajts rá.


A tesód mindig a tesód marad, de egy év múlva szerintem már fogod akarni a hapsit. Öt év múlva meg csak röhögsz rajta.

2019. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem volt a tied azt nem vehette el.De mond csak,te szóltál volna a nővérednek,ha a tanár rád és nem rá hajtott volna?
2019. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!