Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon bűntudatom van, rossz...

Nagyon bűntudatom van, rossz testvér vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig is elitéltem azt aki rámászott más pasijára, vagy elszerette tőle vagy hasonló. Most azonban velem történt meg.

Beleszerettem a nővérem pasijába.

Abban a pillanatban, ahogy betette a lábát a házunkba. Magas, izmos, sportos, gödröcskés mosollyal, szóval tipikusan az esetem. Még levegőt is elfelejtettem először venni mikor meg láttam. Most már fél éve vannak együtt a tesómmal szóval sokszor megfordul nálunk, én pedig azt érzem halálosan szerelmes vagyok belé,és nem bírom levetkőzni. Emiatt pedig bűntudatom van.

Próbáltam hogy mindig elmentem itthonról ha ő itt volt, de sokszor alszik itt és éjszakára mégsem mehetek el máshova. Nem tudja sem ő se a tesóm mit érzek és nem is tervezem elmondani nekik de hogy felejtsem el? Próbálkoztam már ismerkedni másokkal, volt is ez meg az köztünk, de akkor is csak az ő arca volt előttem, amikor mással csókolóztam és tudom hogy ez nagyon de nagyon nem helyes. Mit csináljak? :(


2019. szept. 10. 18:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja amugy én 17 éves vagyok a nővérem 19 a barátja meg 24
2019. szept. 10. 18:09
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Juj, de romi. Szerelem első pillantásra, mert horpadás van a fejin vigyorgás közben. Bizti ő is azért mosolygott annyira, mert ő is azonnal halálosan szerelmes lett, amint meglátta, hogy ott állsz, a szél lobogtatja a hosszú, tulipánokkal borított fehér ruhádat, és az illatos, göndör hajfürtjeidet... ó, hogy ez milyen szép történet... 😭
2019. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig. Próbáld magad távoltartani tőle és ismerkedni. Majd befut neked is a nagy Ő. Ettől nem vagy rossz testvér, csak peched van. Akkor lennél rossz testvér, ha rámásznál.
2019. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidet nem tudod irányítani, de a cselekedeteidet igen. Ha továbbra is elkerülöd, amennyire tudod, nem mászol rá, nem kavarsz be a nővérednek, akkor nem vagy rossz testvér.
2019. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #5-tel.


Az, hogy tetszik neked, az nem a te hibád. Viszont ha megpróbálod lenyúlni, az gonosz és aljas.

2019. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 orton ***** válasza:
36%

1. 5-ös

2. Szerelmes? Mit tett ez a pasi érted, hogy beleszeress te lány? :D

3. Kell neked egy barát, meg néhány csalódás (nyugi ez mind tök természetes).

2019. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha szakítanának a nővéreddel és utána jönnél vele össze az se lenne jó. Te mit gondolnál akkor a tesód helyében? Na ő ugyanazt.
2019. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt nem leszel rossz. Viszont elhiszem, hogy fáj, de ezt nem szabad kimutatnod. Hidd el, fog jönni más, még ha most nem is tudod elképzelni.
2019. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
45%
Keresd fel az iskolád pszihológusát. Mond el neki hogy mi a problémád. Nem fog kinevetni és senkinek nem fogja elmondani.
2019. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
El fog múlni.Az is lehet,hogy ez csak egy olyan tini rajongás,amit a lányok sokszor éreznek például egy fiatal tanár iránt.Menj társaságba,ismerkedj más srácokkal,majd elmúlik.
2019. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!