Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

A kérdés

Nagyon bűntudatom van, rossz testvér vagyok?

Mindig is elitéltem azt aki rámászott más pasijára, vagy elszerette tőle vagy hasonló. Most azonban velem történt meg.

Beleszerettem a nővérem pasijába.

Abban a pillanatban, ahogy betette a lábát a házunkba. Magas, izmos, sportos, gödröcskés mosollyal, szóval tipikusan az esetem. Még levegőt is elfelejtettem először venni mikor meg láttam. Most már fél éve vannak együtt a tesómmal szóval sokszor megfordul nálunk, én pedig azt érzem halálosan szerelmes vagyok belé,és nem bírom levetkőzni. Emiatt pedig bűntudatom van.

Próbáltam hogy mindig elmentem itthonról ha ő itt volt, de sokszor alszik itt és éjszakára mégsem mehetek el máshova. Nem tudja sem ő se a tesóm mit érzek és nem is tervezem elmondani nekik de hogy felejtsem el? Próbálkoztam már ismerkedni másokkal, volt is ez meg az köztünk, de akkor is csak az ő arca volt előttem, amikor mással csókolóztam és tudom hogy ez nagyon de nagyon nem helyes. Mit csináljak? :(

szept. 10. 18:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Ja amugy én 17 éves vagyok a nővérem 19 a barátja meg 24

# 1/13Időpont szept. 10. 18:09 Privát üzenet
Juj, de romi. Szerelem első pillantásra, mert horpadás van a fejin vigyorgás közben. Bizti ő is azért mosolygott annyira, mert ő is azonnal halálosan szerelmes lett, amint meglátta, hogy ott állsz, a szél lobogtatja a hosszú, tulipánokkal borított fehér ruhádat, és az illatos, göndör hajfürtjeidet... ó, hogy ez milyen szép történet... 😭

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont szept. 10. 18:19 Privát üzenet
Amit eddig. Próbáld magad távoltartani tőle és ismerkedni. Majd befut neked is a nagy Ő. Ettől nem vagy rossz testvér, csak peched van. Akkor lennél rossz testvér, ha rámásznál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont szept. 10. 18:21 Privát üzenet
Az érzéseidet nem tudod irányítani, de a cselekedeteidet igen. Ha továbbra is elkerülöd, amennyire tudod, nem mászol rá, nem kavarsz be a nővérednek, akkor nem vagy rossz testvér.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont szept. 10. 18:25 Privát üzenet
ayeol nevű felhasználó válasza:

Egyetértek #5-tel.

Az, hogy tetszik neked, az nem a te hibád. Viszont ha megpróbálod lenyúlni, az gonosz és aljas.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont szept. 10. 18:30 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
orton nevű felhasználó válasza:

1. 5-ös

2. Szerelmes? Mit tett ez a pasi érted, hogy beleszeress te lány? :D

3. Kell neked egy barát, meg néhány csalódás (nyugi ez mind tök természetes).

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont szept. 10. 18:41 Privát üzenet
Ha szakítanának a nővéreddel és utána jönnél vele össze az se lenne jó. Te mit gondolnál akkor a tesód helyében? Na ő ugyanazt.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont szept. 10. 18:53 Privát üzenet
Csak emiatt nem leszel rossz. Viszont elhiszem, hogy fáj, de ezt nem szabad kimutatnod. Hidd el, fog jönni más, még ha most nem is tudod elképzelni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont szept. 10. 19:14 Privát üzenet
Keresd fel az iskolád pszihológusát. Mond el neki hogy mi a problémád. Nem fog kinevetni és senkinek nem fogja elmondani.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont szept. 10. 19:38 Privát üzenet
El fog múlni.Az is lehet,hogy ez csak egy olyan tini rajongás,amit a lányok sokszor éreznek például egy fiatal tanár iránt.Menj társaságba,ismerkedj más srácokkal,majd elmúlik.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont szept. 10. 20:30 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tenyleg en lennek a rossz testver mert ezek utan nem akarom tartani vele q kapcsolatot?
Rossz ötlet lenne meglátogatni?
Ahol a szülői kivételezés miatt rossz a testvérek kapcsolata, ott mi a teendő?
Nem gyakori kerdes az enyem, privat, un. 'gáz', hogy meglett korú testverek ennyire rossz viszonyba kerultek. At tudja lépni onmaga arnyekat egy ember? Sikerult mar vkinek, hogyan?
Iszonyú rossz a kapcsolatom a tesómmal, mit lehet tenni?
Rossz kedelyallapotomban toroltem az ismerosi viszonyt, mert nem jo a kapcsolatunk. Anno, en jeloltem be. Lehet ezt jova tenni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Testvéri kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!