Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elveszi a dolgaimat, , mert...

Elveszi a dolgaimat, , mert anya azt mondta'' alapon! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Húgom elveszi a ruháimat,cipőimet,fésűmet,a saját samponomat.A sampont magamnak veszem saját pénzből,mert problémás a fejbőröm,de anya nem venné meg nekem (buta sulis védőnő nem javasolta,pedig csak az segít) és állandóan elhasználja.Drága sampon és nincs mindig pénzem újat venni(a kaja pénzemből spórolom ki),de ő csak azért is azt használja és rengeteget tesz belőle a hajára.

Tegnap a párnámat vitte el (székemről vette le,nem volt min ülnöm),mert kellett az iskolába neki és tönkretették a kis barátaival.A sajátját nem vitte volna és csak úgy koszosan,szakadtan levágta a padlóra,hogy tessék itt van.


Anya megengedi neki,hogy elhordja a cuccaimat.Nem is értem,az én dolgaim,akkor miért anya engedi meg neki?Nekem kéne azt mondani,hogy persze vigyed, nem pedig fogja kimarja a kezemből és azt mondja, hogy ,,de anya megengedte''!Kértem már anyát,hogy ezt ne csinálja, küldje el hozzám vagy ő kérdezze meg akkor, de ami nem az övé azt ne osztogassa már úgy,mintha a sajátja lenne.Nem vagyok önző,odaadom, ha elkéri(na nem mindent).


Elzárni nem tudok mindent,nincs kulcs a szobámhoz,be meg nem zárkózhatok,mert vita lesz belőle.Valami ötlet?


2019. szept. 18. 15:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Uhh, ez nehéz eset... Hány éves a hugod?
2019. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Hány évesek vagytok. Apád mit mond?
2019. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Úgy értem: Hány évesek vagytok? (kérdőjellel)

Legközelebb határozottan mondj nemet, hiába anyád megengedte.

2019. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Vedd el te is a cuccait. Ha hisztizik megmondod neki hogy amig ő elveszi a tiedet, te is az övét.
2019. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok az erőszak híve, de ha nekem ilyen húgom lett volna, a második ilyen esetnél pofán vágtam volna. De ez vicc, hogy a szülők cs.sznek nevelni a gyereket.


Hány évesek vagytok?

2019. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Te meg szedd el anyád dolgait: parfümjét, sminkjét, satöbbiket. (Megáll az eszem az ilyen hülye szülőn.)
2019. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Én se partolom az erőszakot, de ezért garantáltan pofon lett volna, nem is kicsi.
2019. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem udsz zárt szereltetni a szobaajtódra?Én eddig biztosan lezavartam volna egyet a huginak,legyen ami lesz.
2019. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem írtad, hány év van köztetek? Nálunk a hat évvel fiatalabb hugom volt ilyen pimasz és idióta (és anyám is hasonló volt, mint a kérdező anyja).
2019. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
99%
Ha egyenes úton nem születik megoldás, tolj ki velük, öntsd át a drága sampont egy teljesen más flakonba, tárold máshol, és te is tüntesd el a tesód cuccait, amikor nem látja őket, nem kell megmondani, hogy te voltál, majd azt fogják gondolni róla, hogy mindent elhagy.
2019. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!