Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesómra hallgassak vagy a...

Tesómra hallgassak vagy a kapcsolatomat mentsem meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel hónapok óta tetszünk egymásnak viszont az a baj,hogy távkapcsolatban élünk és eléggé keveset szoktunk találkozni. Eddig tesóm nem tudott a kapcsolatomról mivel ő elég kritikus nem akartam beavatni ebbe.Viszont ma erőt gyűjtöttem magamon és szembe néztem a félelmemmel és elmeséltem neki.Sajnos a gyanúm beigazolódott a tesóm eléggé negatívan állt hozzá szerinte a távkapcsolatok nem is kapcsolatok. Ez nekem eléggé fájt.Szeretem a tesómat de viszont szeretem a barátomat is .Boldog vagyok a fiúval viszont a tesóm véleménye meg fáj. Szerintetek eldobjam a boldogságomat a tesóm véleménye miatt? Neki van párja a közelben lakik sőt ők már össze is költöztek viszont tesómnak van egy fiú aki tetszik ő pedig messze lakik tesómtól tehát nem tudom mi jogon szól bele abba,hogy én messze élő fiút szeretek amikor ő a barátja mellett ő is ez teszi.Jogom van azt szeretni akit akarok nem a tesóm ne szóljon bele. Főleg úgy,hogy már fiatal felnőtt vagyok.

20/N



2019. okt. 1. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Azt szeretdz, akit akarsz, de valjuk be, egy tavkapcsolat ritksn működőképes
2019. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen!
2019. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gusztustalan, hogy a tesód így adta elő magát. Ne hallgass rá, ha jól megvagytok, dolgozzatok azon, hogy közelebb tudjatok kerülni egymáshoz.
2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
20 éves vagy. Ehhez képest úgy írsz mint egy 12 éves. Mi a lótücsök köze van a testvérednek a te kapcsolatodhoz? Elméletileg felnőtt nő vagy. Akor viselkedj is úgy, mondd meg a drágalátos testvérednek hogy te olyan párt választasz amilyet akarsz, kedveled a srácot, tehát ne szidja őt neked, meg a kapcsolatotokat. Választani kell a tesód meg a barátod között? Hol élsz, a középkorban? A tesódhoz akarnak hozzáadni vagy mi? Vagy miért lényeges az ő véleménye, és miért kellene választanod köztük?? Legyél már felnőtt.
2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Savlekotő ***** válasza:
81%
Elég gáz ha egy testvér egy távkapcsolatra is irigy.. Nem csoda h nem avattad be,.
2019. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

" össze is költöztek viszont tesómnak van egy fiú aki tetszik ő pedig messze lakik tesómtól tehát nem tudom mi jogon szól bele abba,hogy én messze élő fiút szeretek amikor ő a barátja mellett ő is ez teszi."


card le, mit mond. + mondd meg akár neki is, de mgadnak mindenképp ismételd: hiába lakik közel, együtt vele, ha más érdekli..akkor tiéd miért ne működhetne

2019. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A tesód véleménye miatt még véletlenül se szakíts. Majd kialakul, hogy lesz-e kapcsolatodból valami. Lehet igen, lehet nem, de ez ne a tesódtól függjön.
2019. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nem tudom mi lesz a távkapcsolatod sorsa, de abban biztos vagyok, hogy nem kell a testvéreddel engedélyeztetned.

Elmesélted neki az oké, elmondta a véleményét, az is oké, de ettől még megy a világ tovább és te azt csinálsz amit akarsz!

Ja és csak ahhoz tud a tesód hozzá (és nem bele!)szólni amit elmondasz neki.

Ha nem érdekel a véleménye, akkor ne mesélgess!

2019. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Életem legnagyobb szerelme távkapcsolat volt. 6 év!!Együtt éltünk amikor nem volt oda.. minimum mÁsfél évet nem làttam. Borzalmasan fájdalmas tud lenni, de a legszebb éveim voltak vele. Egyetlen percét se bánom! És sajnos még mindig szeretem. Talàn annyira megszoktam, hogy várom.🤔 Én bíztatlak. Tesód meg majd megbékél.
2019. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Irtal volna inkabb a tini kategoriaba...
2019. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!