Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha nincs pénzem...

Mit tegyek ha nincs pénzem elköltözni, de a környezetem kicsinál a balhés bátyám miatt?

Figyelt kérdés
Már tiszta depressziós vagyok, mindenhonnan árad felém és a családom felé a gyűlölet, pedig mi nem csinàltunk semmit. Legszívesebben elköltöznék jó messzire, de azt még jó ideig biztos nem tehetem.
2019. okt. 2. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem költözhetsz?

Hány éves vagy?

2019. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

?? A kérdésben szerepel, hogy nincs rá pénzem.


25 vagyok.

2019. okt. 2. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz egyelőre, hogy minél többet vagy távol otthon, és akkor nem kell az idióta bátyát miatt szívnod.

Aztán ha összejön a zseton, le kell lépni.

2019. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
MOndjuk ezek a problémák biztos megvannak vagy 5 éve már amikor 20 éves voltál. Akkor kellett volna tudatosan pénzt sporolni, és ma már külön is élhetnél. De még nem késő. Tessék elmenni dolgozni, és félretenni pénzt, hogy eltudj költözni.
2019. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól hogy dolgozol még nem biztos, hogy lesz elég pénzed elköltözni te nagy okos. Nem olcsó egy lakás.
2019. okt. 2. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

A Kérdezőnek igaza van. Én speciel vidéken élek, egy bedőlt oldalú disznóólért is 10 milliót elkérnek helyből. Köszönhetően az államilag támogatott ingatlanlufinak.

Tehát vagy nagyon jólfizető munka kell, vagy nagyon, nagyon sokat kell dolgoznod. 150 ezres átlagfizetésből, ha 50 ezret félreraksz minden hónapban (amire persze semmi garancia nincs), 25 év elteltével tudsz egy embernek való lakást vásárolni. A fővárosban pedig még rosszabb a helyzet, 25-30 milliós ingatlanok vannak a kínálatban.

2019. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Na te nagyokos. Ha valaki nagyon elakar költözni, akkor az előbb egy szobát bérel. Utána ha már nyugis a helyzet, spórol tovább, és utána keres lakást. SOkan így csinálják, én is így léptem le 19 évesen. De rínyálni könyebb, meg másokat kiosztani. Meg is érdemled a sorsodat nagyokos..
2019. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vállalhatatlan lett a helyzetem, amikor anyum elhunyt. Nem volt szakmám se iskolám, de ha menet van, akkor menet van. Valamit valamiért. Meló ezerrel és albérlet. Egy sittes zsáknyi holmival leléptem. Ezt úgy gondolom bárki megteheti, aki 25 éves és egészséges. Jót tesz az önbecsülésnek is. Nehezebb életút de szabad.
2019. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olcsó az albérlet, de mérlegelj... megéri azt a kiadást? És havi 100-150 ezret, hoby külön élj? Amúgy szobát is lehet bérelni már 70 ezer körül. Nyilván így lenne egy lakótársad...
2019. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!