Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti féltékenyek vagytok az...

Ti féltékenyek vagytok az öcsétekre vagy a húgotokra, ha igen miért?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akiknek öcsük van vagy húguk,Ti féltékenyek vagytok rájuk?Milyen a kapcsolatotok?

2019. okt. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok féltékeny a húgomra és az elért dolgaira semmilyen formában, ő vette a fáradtságot és tett a jó életért, tanult és dolgozik érte.

Én elfogadtam hogy azt az életet élem, amit adott a sors, szerényen de legalább biztonságosan.

2019. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok féltékeny rá. Ő is a saját életét éli, és én is. Míg a húgom a lányokat szereti, és lassan bejegyzett élettársi kapcsolatban lesz a már 1 éves barátnőjével, addig én babát várok a barátomtól. Míg húgom fodrászként állja meg a helyét,addig én ügyfélszolgálati referensként. Teljes mértékben elfogadjuk egymást,még akkor is, ha nem egészen ésszerű a döntés, amiket hozunk.


Neki az a boldogság, nekem ez.


Én 24/L , húgom 21 éves

2019. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkent sose voltam. Egyetem utan nem.tetszett, hogy o otthon lebecolt es nem zavartak dolgozni.

Felnottkent inkabb.buszke.vagyok ra

2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nehéz volt nézni, hogy egy 4-esért én fejmosást kaptam, de az ő 3-asait megünnepelték. Alig tett erőfeszítést a tanulmányaiért, ha néha mégis, a minimálisnak is örültek. Én bezzeg osztályelsőként letehettem volna többet az asztalra.

Ez később sem változott, az aktuális gondjaimmal jobban magamra hagytak, mert erősebb vagyok, meg tudom oldani, de ő inkább segítségre szorul. Évek alatt eljutott oda a dolog, hogy a döntéseimet szinte utólag közöltem, az eredményeimről véletlen szereztek tudomást és eltávolodtam tőlük. A testvèremtől azért, mert ő hagyta és kihasználta a helyzetet, a szülőktől azért, mert többszöri beszélgetés után sem ismerték fel, hogy engem valamilyen szinten magamra hagytak és ezért még engem okoltak (túl erős vagy, úgyse hagytad volna, nem volt szükséged ránk). Akkor még lett volna, most már tényleg nincs.

Évek alatt annyit változott, hogy a családommal törődnek, én semmit nem várok magam felé és így nagyjából rendben vagyunk.

2019. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hova legyek féltékeny egy 2 évesre? :D


Mondjuk biztos jó dolga lehet, nem csinál semmit, csak játszik meg ilyesmik.

2019. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!