Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » En reagalom tul csak ezt a...

En reagalom tul csak ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Még soha nem talalkoztunk noveremnel, mert elvaltak a szuleink es a noverem apukammal en pedig anyukammal maradtam. Az interneten kb 1 eve elkezdtunk beszélgetni tesommal es megbeszeltuk hogy talalkozunk majd. Oktoberre beszeltuk a találkozót nála, de akkor lemondta hogy mégsem jo neki, mert sokat kell dolgoznia. Igy atraktuk novemberre. Irtam neki 1 hete uzenetet hogy akkor novemberben mikor a szabadnapok miatt, de nem válaszolt még semmit. Szerintetek meggondolhatta magat vagy csak en reagalom tul?
2019. okt. 31. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem reagélsz túl semmit. A testvéred valószínűleg nem akar vagy nem mer veled találkozni és ahelyett, hogy ezt nyíltan közölné, csak mismásol, hallgat, illetve ún. passzív-agresszív technikát folytat: megígéri, aztán elszaboltálja.


Ha valóban akar veled találkozni, akkor majd jelentkezik ő maga.

2019. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
65%

Szerintem nem kell túlságosan rápörögni a dolgora. Annyi minden közbejöhet tényleg. Ez még semmit sem jelent. Nem biztos, hogy bárki mismásol. Ha szeretnétek egymással tényleg találkozni, akkor össze tudjátok hozni biztosan. Ha megvan mindkét oldalról az őszinte szándék. Lényeg, hogy ha te szeretnéd a találkozást, akkor legyél türelmes és megértő. Lehet, hogy nem is látta még az üzenetedet, vagy annyi minden más is lehet. Én például van, hogy a messengert nem nézem meg két hétig annyi a dolgom. Ez még nem jelenti azt, hogy le akarom koptatni akik írtak nekem.

Ha szeretnétek megismerkedni egymással, akkor előbb utóbb összehozzátok a dolgot. Nem kell sem siettetni sem pedig erőltetni semmit. Legyél türelmes és sok sikert kívánok neked a Nagy találkozáshoz 😉

2019. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem túlreagálod.Lehet csak azért nem írt még,mert nem tudja melyik időpont lesz neki a megfelelő.Türelem.
2019. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne feltételezd, hogy nem mondott igazat. Teljesen elképzelhető, hogy valóban nem ért rá munka miatt.

Azt nem írtad, hogy milyen távolságra éltek egymástól. Mert ha közel, akkor nyilván könnyen megoldható egy pár órás találka, szinte bármikor, csak akarni kell.

De ha nagy a távolság, akkor ott már szervezi kell, és ott jobban befolyásolják a meglévő kötöttségek, munka, egyéb feladatok.

De persze az is érthető, hogy ez egy nehéz döntés. Próbálom magam beleképzelni. Én biztosan nagyon kíváncsi lennék, de közben félnék is, hogy mi lesz, meg elgondolkodnék, hogy ha eddig is elvoltunk így, akkor most mi változhat.

Egyébként nagyon furák a szüleitek. Nem értem, hogy a válás miatt miért nem találkozhattatok.

2019. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Én nem is találkoznék vele.Ilyen esetben haragudnék mindenkire.Anyámra,aki egy gyerekét az apjánál hagyta,és nem tett semmit hogy egyáltalán megismerjétek egymást.Apámra,amiért nem vett részt az életemben,és csak a másik gyerekkel foglalkozott.Nővéremre,mivel ő az idősebb,egész életében nem keresett.

Én tuti nem lennék kíváncsi ebben a történetben senkire.Az idő meg nem bepótolható,nem lesztek soha normális tesók.

2019. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Hiába van lepontozva az 5. Tök igaza van... Milyen ember aki elhagyja az egyik gyerekét??? És a kérdezőnek az anyja és az apja is ilyen.... Szörnyű és szomorú
2019. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elég messze lakunk egymástól, 700kmre. A levelemet pedig elolvasta, csak nem valaszolt ra semmit, viszont azt latom, hogy azota mar volt fennt.
2019. okt. 31. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Azért 700 km elég nagy táv. Nemcsak úgy átugrik hozzád, ha épp ráér. Ehhez nyilván több nap szabadság kell, stb.
2019. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem az esik rosszul, hogy nem válaszol a levelemre.
2019. okt. 31. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Akkor írd meg, hogy ne vegye sürgetésnek, maradjatok a levelezésnél. Lehet olyasmi jött közbe, ami elvitte az idejét, pénzét, lelki erejét, és hosszabb távra hat.
2019. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!