Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom állandóan nyúlkál a...

A húgom állandóan nyúlkál a cuccaimhoz, hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

A húrom 14 éves, én 19 vagyok, de még otthon lakom, mert tanulok. Egy szobában vagyunk és állandóan a sminkcuccaimat meg a körömlakkjaimat piszkálja. Régebben csak nézegette, de most már használja is. Ami nem lenne baj, csak szerintem egy 14 éves ne simnkeljen, másrészt tönkretette az ecseteimet, a kedvenc szemceruzámat és különben sem higénikus szerintem. Ha megkérné, hogy mutassam meg, hogyan használja, még azt mondanám, hogy oké, de ma is arra jöttem haza, hogy a szempillaspirálnak a nagy része rá van kenve az asztalra.

Hogyan szoktassam le erről? Ezeket saját magamnak vettem, de mivel a szüleim a sminket valami ördögtől jött izének tartják, nem szólnak semmit, mert nem baj, legalább nem foglalja a helyet.

Eddig csak akkor használta, ha véletlen a fürdőben felejtettem, de motanában már a szobánkban lévő dobozokból is kiveszi, amikor megkérem hogy ne, csak röhög rajtam.


2019. nov. 9. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tedd zárható kazettába/dobozba/szekrénybe.
2019. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Látványosan kezdj el keseregni, hogy gombás a körmöd, reméled, ő nem kapta el.

Aztán hívd fel, hogy ugye nem használta a szempilla spirálod, mert a barátnőd kölcsönkérte, erre kiderült, hogy kötőhártya gyulladása van.


Durvább megoldás, ha a rúzst bekened csilivel, vagy fahéj olajjal. Többé nem mer semmit használni, ami a tiéd.

2019. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jó tippek :)
2019. nov. 9. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Vegyél egy ilyesmit.

[link]

2019. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Te meg vedd kölcsön a bugyijait és fingd össze.
2019. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Vegyél neki egy alapsmink-készletet és tanítsd meg, hogy hogy kellene normálisan sminkelni.

Ha van sajátja, akkor nem a tiédet fogja használni (föleg, ha elmeséled, mennyire nem higiénikus dolog), emellett még pozitív embernek is fog tartani, nem pedig egy irigy libának!

Az, hogy szerinted ne sminkeljen - ha egész öszinte vagy, akkor ilyen idösen te is vagy titokban sminkeltél, vagy legalább is szerettél volna. Másrészt meg jobb, ha töled tanulja meg, hogy kell rendesen, ízlésesen csinálni, mintha egyedül próbákozik és közben elpazarol egy csomót belöle.

2019. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen eszembe sem jutott volna, de inkább az zavar, hogyha előjön a téma anyám előtt, mindig oda lyukadunk ki, hogy ki fogja dobni mindet. Engem minden ilyentől tiltottak, amikor a szalagatóra elmentem sminkeshez, kb, botrány volt otthon. Lehet veszek neki egyet karácsonyra, de szüleimet ismerve egy óra sem kell hozzá, hogy kidobják.
2019. nov. 9. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Inkább segíts neki, hogy ne dobják ki, esetleg a szobátokban valahol tegyétel el, ahol nem találják meg.
2019. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Savlekotő ***** válasza:
53%

szüleim a sminket valami ördögtől jött izének tartják, nem szólnak semmit, mert nem baj, legalább nem foglalja a helyet.

Nem lehet h a szüleid teszik tönkre.. 19 évesen már csak kifestheted a szemeted vita nélkül.. Szép család ahol a sminket is fém kazettába kell rakni.

2019. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Savlekotő ***** válasza:
0%
Jol sejtem h te az vagy akinél a körömlakk is baj volt..
2019. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!