Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A parom testvere miert ilyen...

A parom testvere miert ilyen majom velem?

Figyelt kérdés
Szoval...mikor ott van mas is kedves meg minden maskor mindig beszol nekem...ha nem lassak.Volt egy 10 eves kapcsolata amibol hazassag akart lenni de nem jott osze mert a csaj 10 ev utan megcsalta...s egy evig nagyon elvolt...most egy ev utan egy helyre kerultunk a testvere s o meg en...es irtam h mi nem tudunk egyez i mert allandoan beszol valamit....s tudjuk h randizgat egy csajjal-oszinten nagyon orulunk neki mert 33 es kellene a tars neki-es finoman rakerdeztem es erre elkezdte nagykepuen hogy:az a baj h nincs negy...miert?-mert csak harom van....s egyik se tud a masikrol...-es szembe kacagott...es igazabol idegesit mert mindenki massal kedves...szereti mindenki mert segit meg minden de velem egyaltalan nem...miert?hiaba probalok megbaratkozni vele,ugyis valami ilyen nagykepuseg vagy beszolas lesz a vege...
2019. nov. 17. 08:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Es amugy billiardozni voltunk az ete es nem tudok es hangosan kirohogott...maskor meg kettesben vagyunk lelustaz,vagy nem engedi meg h egy helyt legyek vele mert ram szol h menjek ki...bant mert en mindent megprobaltam es megis ez van
2019. nov. 17. 08:23
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha ignorálnád és nem látná hogy fáj, idegesít amit mond, csinál, akkor egy idő után biztos abbahagyná.
2019. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet, hogy kicsit túlgondolod? Lehet, hogy azért mer beszólogatni, mert családtagnak tekint, és csipkelődik veled?
2019. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom...sokszor nagyon ram morrog es utanna meg elszegyeli magat es elfut
2019. nov. 17. 08:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Es nem ertem miert csinalja ezt :(
2019. nov. 17. 08:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Attol felek h nem orul neki h a testverevel vagyok es nem akarom h szetszakitson...de nem mondhassa azt h lusta vagy valami vagyok...es jo munkam van...vezetoi ugyintezo vagyok ket cegnel is... mig o s a testvere redonyoket szerelnek-ilyen teren nekem magadabb posztom van...ugyh nem hiszem h nem erdemelnem meg a testveret
2019. nov. 17. 08:45
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"nagyon ram morrog es utanna meg elszegyeli magat es elfut"


Már bocs, de ez alapján szellemi fogyatékos. Egsészséges ember ilyet nem csinál. Mi az, hogy elfut? 33 éves felnőttről beszélünk.

2019. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Írásodból ítélve bizonyára vezető vagy,pff..
2019. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinni ha nem akarod :) azt mar csak en tudom h mit csinalok :3 es a kerdes nem ez volt
2019. nov. 17. 09:13
 10/12 A kérdező kommentje:
De ha annyira szeretned tudni...nekem csak egyik szulom magyar,apukam sved,nem magyarorszagon elunk igy nem szorulok ra annyira a nyelv hasznalatra igy nem is tudom olyan szepen kifejezni magam ahogy kellene -mostmar ertheto?
2019. nov. 17. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!