Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem késő még...

Szerintetek nem késő még megismerni a féltestvéremet? Ő 22 éves, én pedig 8 évvel fiatalabb, nem szeretném kiirni hogy mennyi vagyok, mert törlik a fiókom 😆

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lényeg pedig annyi, hogy van nekem 3 féltestvérem, 2 lány egy fiu. Az egyik lánnyal már találkoztam korábban, 5 vagy 6.os koromban.. Viszont a fiút szeretném megismerni, mert nagyon szükségem lenne egy szerető bátyjra,és aki törődik velem.. 🤗

Egyszer látott, egyszer "találkoztunk", de szerintem egyáltalán nem emlékszik már rám :(

Szoval a kerdesem az lenne, hogy szerintetek hogy kéne emlitenem anyumnak hogy szeretnem megismerni? Lehet nem nagyon támogatná, mert nem tartjuk velük a kapcsolatot egyáltalán. 😞

Egyszer már jöttek ide igazából de csak par percre bemutatkozni,azóta nem is láttam őket, a fiú is, és a lány is, akivel találkoztam a városban lakik.

Köszönöm szépen mindenkinek elore is, es ertelmes valaszokat legyszi🤗❤️



2019. dec. 2. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korhatáros kategória, így nem kell titkolnod, hogy 14 éves vagy. Ha a nevét tudod, próbálkozz a Facebookon!
2019. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, ra szeretnek irni, es beszelgetni vele mindenfelekeppen miutan beszéltem errol anyuval.
2019. dec. 2. 18:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszeruen csak mondd azt szerintem h nagyon szeretned megismerni a testveredet. Drukkolok 🙂❤️
2019. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mindenképen keresd meg ha szeretnéd

Ez sohasem késő

2019. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én pont fordított helyzetben vagyok
2019. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! :)
2019. dec. 3. 06:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért nagy reményeid ne legyenek, hogy hirtelen egy idegenből majd szerető, törődő bátyus lesz
2019. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7.!
2019. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, tisztaban vagyok ezzel is, de ugy gondolom egy próbát megerne..
2019. dec. 3. 17:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, egy próbát mindenképp megér, csak ne éld bele nagyon magad.
2019. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!