Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/240 anonim ***** válasza:
88%
A rossz hír, hogy a családotokban nem a húgod az egyetlen idegbeteg. Bocsánatot akkor kér az ember, ha véletlenül rálép a másik lábára a villamoson. Itt ez kevés. A húgodnak szakember segítségére van szüksége, valószínűleg anyukádnak is. Mi van, ha nem vagy otthon? Akkor a kiscsajszi megöli anyádat? Valamit csináljatok, mert csúnya vége lesz ennek!
2019. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/240 anonim ***** válasza:
16%
Az miért nem jó, hogy "hugi, ne haragudj, amiért megütöttelek, többet nem fordul elő"?
2019. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/240 anonim ***** válasza:
93%
Ezért sehogy, mert a húgod megérdemelte. Viszont nagyon nagy gáz van vele és a mamával, úgyhogy javaslom, hogy holnap irány a háziorvos, aztán pedig a gyerekpszichiátria. Halálkomolyan!
2019. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/240 anonim ***** válasza:
88%
Anyáddal sürgősen elbeszélgetni,hogy ne legyen egy 10 éves lábtörlője és álljon a sarkára.Hugicát meg bedugnám egy gyermekpszichiátriára.Ne kérj bocsánatot megérdemelte.
2019. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/240 anonim ***** válasza:
95%

Igen már látom, elnézést.


Érett már az a pofon a kislánynak... sürgősen tennetek kéne valamit. A családsegítőnél tudnál segítséget kérni.

2019. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/240 anonim ***** válasza:
91%
Karácsonyi ajándéknak tessék meglepni magatokat egy beutalással. 1 anyuka ennyire nem bír el egy 10 évessel? Ez komoly? Nem jut eszébe, hogy hahó baj van hova vezet ez az út vinnem kell vhova? Apuka hol van ilyenkor?
2019. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/240 A kérdező kommentje:

Jár pszichológushoz az iskolában, de ott nagyon aranyosan viselkedik. Szépen kérdez tőle a néni, hogy mi bántja, elmondja, elmondja a néni hogy akkor ezt fogadja meg és ennyi. Iskolában is nagyon kedvesen viselkedik, apával is (mivel nem lakik már velünk ezért havonta egyszer mennek le együtt valahova) teljesen aranyosan viselkedik. Sosem bántja őt, velem sem mer általában kiállni, de anyát kb meggyilkolni képes lenne.


Nem tudom mi lett volna, ha nem vagyok itthon, de sok jó biztos nem, mondjuk azért annyi gátlása csak van, hogy komolyabb kárt ne okozzon senkiben. Eddig a legnagyobb kárt amit okozott, hogy a zuhanyzó ajtaját szétrúgta, de igazából ennyi. Az is egy vagyon mondjuk, nem is csináltattuk még meg.


Már mondtam neki kettes, nem érdekelte nagyon. Holnap is megpróbálom ezt mondani megint.


Jártunk már amúgy családterapeutára másfél évig, de nem hatott, mert anya elengedte a füle mellett a családterapeuták tanácsait, apa meg hiába akart bármit is, ha anya nem. Ezért is költöztek külön, mert apa nem bírta már.

2019. dec. 2. 22:10
 8/240 anonim ***** válasza:
87%

Még csak hatszázszor írták le, szóval én leírom nekem hatszázegyedszerre is, hátha most eljut az agyadig. A húgod beteg! Pszichés problémája van, el kell vinni a pszichiátriára!

De úgyis csak a falnak mondom. Majd ha leszúr valamelyikőtöket, majd legkésőbb akkor beviszik.

2019. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/240 anonim ***** válasza:
12%

1. Áldozatot hozol és megmutatod, hogy mennyire megbántad, hogy erőszakkal reagáltál az erőszakra. Például veszel valami komoly ajándékot a húgodnak, vagy csinálsz neki valamit ami sok időt vesz igénybe. Anyukáddal is hasonlóan jársz el.

2. Mikor megírtad a ZH-kat, épp nincs idegbeteg helyzet és meghoztad az áldozatokat egy komoly családi beszélgetésre invitálod anyukádat és a húgodat, ahol megmondod nekik, hogy ha nem tudtok együtt élni az olyan nyomasztó és elkeserítő szituációkat fog eredményezni (mint pl. ez volt) , amik a teljes összeomláshoz vezethetnek.

Mielőtt kételkednél... Én a nyáron nagyon csúnya dolgokat mondtam anyámnak. Utána vettem neki egy tonna csokit, meg faragtam neki egy fa - életképet. Megbocsátott... De a beszélgetés nem került sorra.

Egy hónappal ez előtt agyamra mentek a családi zűrök és abbahagytam az egyetemet, csoda, hogy világgá nem mentem.

Az ilyen zűrökről beszélni kell... Ha nem áll veled szóba a húgod... tenni kell érte... ha nincs megoldva...

igazából ne tudd meg mennyire sajnálom.

2019. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/240 anonim ***** válasza:
92%
most nem hívták a rendőröket a szomszédok?
2019. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!