Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felpofoztam húgomat, hogyan...

Felpofoztam húgomat, hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki nekem jön, NEM KAMU A KÉRDÉS. Igen, még mindig mi vagyunk és még mindig nem oldódott meg a panelos-idegbeteg húgos probléma. Aki kamuzni jönne, legyen szíves most ne tegye, mert nagyon rosszul vagyok így is, remeg a gyomrom és ez csak jobban felbosszantana. Szóval nagy lelkiismeret furdalásom van, mert 20 éves létemre felpofoztam a 10 éves húgomat tiszta erőből. Anya lekapcsolta húgom gépét miközben játszott, majd húgom többször megütötte anyát, megrúgta és mellbevágta. Majd leöntötte egy pohár vízzel és fejbevágta az üvegpohárral. Anya sírt a földön. Sírt és üvöltötte a nevem, hogy segítsek neki (igen, egy 10 éves lány terrorban tartotta anyát pár percig). Majd odaálltam elé és úgy felpofoztam, hogy a fal adta neki a másikat, sajnos összeesett egy pillanatra, majd legalább 10 percig bőgött a földön. Nem vagyok agresszív, soha senkit sem bántottam, de most nagyon felidegesítettek, főleg, hogy így is tiszta ideg vagyok, holnap 3 zh-t is írok, amire még nem tanultam, hanem az éjszaka kell majd. Majd végül anya sírva felmosott, és még most is húgom üvöltözik anyával, de szerencsére már csak egymás szobájából (de még mindig neki áll feljebb). Tiszta ideg és szégyen vagyok, már bocsánatot kértem de csak nekemrohan megütni meg fel akar tiszta idegből öklelni (nyilván kivédem az ütéseit). Mint valami idegbeteg tényleg. Most már megvárom míg lenyugszanak éjszakára, de holnap szeretnék tőle bocsánatot kérni. Anya is nagyon mérges rám mert felpofoztam húgomat, amiatt is nagyon szomorú, hogy "ilyen agresszív állatt lettem" (soha a légynek nem ártottam eddig). Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

2019. dec. 2. 21:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/240 anonim ***** válasza:
87%
Tudnátok eddigi kérdéseket linkelni?
2019. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/240 anonim ***** válasza:
90%
Láttam nagyon régen a videót yt-n ahogy a lány idegrohamot kap és ajtót csapkod miután a bátyja akart géphez ülni (vagy valami hasonló), aztán elvileg letörölték a videót. Maga a szituáció nem kamu, azt már nem tudom hogy a kérdező valóban az a Martin-e. Az hogy Dunaújvárosiak pedig kicsit sokkoló :D
2019. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/240 A kérdező kommentje:

De az, és ezek nem "lebukások"

Kitöröltem a vészhelyzet dunaújváros és a dunaújváros környékén láttam hallottam-ból, amikor előkerült a lány. Nem volt fent olyan sokáig a poszt, alig páran írtak rám messengeren, mert gyorsan meg is találta a rendőrség.


Az hogy otthon így viselkedik és közösségben máshogy az igaz. Mint mondtam, iskolában egy teljesen normális kislány.

2019. dec. 2. 22:45
 24/240 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Olvastam már az összes kérdésed. Ha akarsz valamit tenni, akkor nyomd fel anyád a gyámügyön. Ha igazak a sztorik akkor NEM TUDSZ MIT TENNI. Mindjárt linkelem a többi sztorit.
2019. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/240 anonim ***** válasza:
77%
"Kitöröltem a vészhelyzet dunaújváros és a dunaújváros környékén láttam hallottam-ból, amikor előkerült a lány. Nem volt fent olyan sokáig a poszt, alig páran írtak rám messengeren, mert gyorsan meg is találta a rendőrség."... hazudsz, aznap pont egész nap abban a csoportban lógtam, semmilyen posztod nem volt
2019. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/240 A kérdező kommentje:
Hát pedig kaptam 3-4 messenger üzit mert látták a posztomat a csoportban. Tehát akkor vagy nem voltál abban a közel 10 percben fent vagy pedig valahogy átugrotta a szemed/facebookod a posztot. Egy kirándulós, hajós képet tettem fel róla, jól felismerhetően.
2019. dec. 2. 23:04
 28/240 anonim ***** válasza:
60%
persze, kb csak tíz percig volt fent a posztod...XDXD
2019. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/240 anonim ***** válasza:
86%

Azta. Én még nem láttam a többi kérdést,és nem is tudom,hogy hol tudok rákeresni,de ez így nagyon durva. Én is durva körülmények között nőttem fel,de jó ég. Igazaból igen,ha nem vagy otthon akkor lehet simán kinyírja anyád. Szerintem anyukád fél a hugodtól,nem tudja és talán nem is meri megütni. Én sem szeretném megütni a gyerekem,de milehetne egy ilyen agresszív gyereknel a megoldas? Vajon le lehet e vele ülni beszelgetni? Anyuka szempontjabol,szerintem a válasz nem. Az anya az aki szerintem kivaltja a hugból ezt az agressziot.... jól látom? Lehet én is kiakadnék ha kinyomnák a gépet mikor játszom,na de azert nem bantalmaznek senkit. Főleg nem 10 évesen...szóval kedves kérdező... szerinted az anyukad az aki agresszivá teszi a hugod? Ő az aki kiprovokalja ezt belőle? Esetleg volt már ok nélküli támadása is más felé,vagy szimplán random ennyire agresszív. Mert ha random is az tényleg nem normális. a pszichologussal kéne beszélgetned,hogy valahogy szedje ki ahugodból mi az ami ennyire agresszivá teszi... es valami stressz kezelési technikát kellene talalni neki. ha ennyire szar ahelyzet,akkor pedig az apszichologus nem jó neki. vannak ingyenes sztk-s gyerek pszichologusok is. nem csodalom,h nemtudtal tanulni. ilyen környezetbe nem is lehet,de szurkolok,h sikerüljön azert az a 3 ZH.


Csaladsegitőnél egyebkent van olyan opció is,h kimennek megnezni mi a helyzet és közös beszelgetes is van.... szóval még te is bemehetsz,elmondhatod mi a szitu,és kimennek. Ez még nem gyámügy,de közel van.

Meg mintha olvastam volna olyat is,hogy jártatok terapiara,de anyud engedte el a füle mellett a dolgokat. akkor csak Ö tehet erről a kaotikus kialakult helyzetről,és valahol őt is kezeltetni kéne nem???

Elhiszem,h szar érzés,hogy bantottad a hugodat.Nem ok nélkül tetted,persze lehet nem akkorat kellett volna,de ha dühös az ember,ráádásul fiú is vagy ha jól olvastam,nehez kontrollálni az erőnket....de kicsit azt is érzem,h anyud arra is hajt,h titeket is egymas felé fordítson a hugoddal??! Nem ismerlek,ebből a kérédsből annyira nem jött le,h amugy te es hugod milyen viszonyba vagytok vgy lennétek??? A vadas kertet ajánlanám. azt hiszem ez a neve a budapesti gyerek pszichiátriának.... és persze,h bánt a pofon,mert nem szoktal pofoszkodni,illetve ez egy normális érzés részedről,egy normális érzésű ember ilyen után,lelkiismeret furdalás gyötri....mert nem vgy pszichopata. viszont ha a hugod xy elött kedves,nálatok meg nem,ott azért valami személyiség zavar is lehet a háttérbe. még pedig lehetnem is akármilyen. de biztosan nem normális,h valaki így viselkedik 10 éves korába.... drogot nem használt soha. elég gáz ezt leírnom,de félelmetes,h már milyen hamar kezdenek bármit a mai fiatalok... szóval én azt se zárnám ki h vmi szeren él....és ez is kivált náa valamit. Probáld ne szarul érezni magad,és ha ketten lesztek a hugoddal,akkor beszéld meg vele,hogy ne haragudjon rád. Nemtudtad szabályozni az erőd,és h nagyon szarul érzed magad...és ha tudsz probalj vele beszélni,anyadrol,h bármit tesz vele az anyja,de reagaljon így.... hát igen amugy a sport jó lenne neki... de ahogy olvastam azokat is ellogja stb...mminta tesit.

2019. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/240 anonim ***** válasza:
83%
#33 olvasd a #29.
2019. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!