Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti veszítettetek el testvért?

Szunyo37 kérdése:

Ti veszítettetek el testvért?

Figyelt kérdés

Sajnos én 2013 ba veszítettem el az öcsémet, és a mai napig nem tudtam feldolgozni. Munkahelyén szívinfarktusba ment el. Nagyon jó testvérek voltunk. mindig számithattam rá, és ő is rám. 40 évesen ment el.

Remélem, hogy jó sorsa van odaát, és édesapámmal van, aki 2007 ben hagyott itt minket.Én feladtam minden exisztenciámat, és hazaköltöztem, de nem tudok azóta semmilyen pozitívumot mondani az életemről. Sivár szürke, egyhangú. Nem is vágyom semmire. Csak a munka van, és a vegetálás.Aki ugyan ebbe a helyzetben van, az hogy tudta, tudja ezt elviselni? Én mindig a gyerek korunkra emlékszem, hogy miket csináltunk együtt, ja meg tiniként a haverokkal.


2019. dec. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2011- ben, 37 éves volt a bátyám.

Baleset.


Rájöttem valamire.

Ilyenkor nem mást hanem magamat sajnálom.

Végül is neki már jó, magamat meg minek sajnáljam?


Azota örömmel gondolok rá.

2019. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem magamat sajnálom, hanem anyámat. Nekem a hiánya fáj.
2019. dec. 10. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd rossz néven, de nincs családod barátaid? Még egy férj\feleség elvesztése után se normális hogy hat évig a gyász határozza meg az életed. Keress fel szakembert, segíthet kimozdulni ebből az állapotból.
2019. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Egypetéjű ikertestvért, magzatkorban. Mintha kitéptek volna egy darabot a lelkemből.
2019. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom utolsó: családállításon meséltek neked az elhalt testvéredről....
2019. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!