Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek is rosszul esne a...

Nektek is rosszul esne a testvéredtől?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja született meg a gyerekem. A bátyám egy üzenetet sem írt, hogy gratulálok miután én írtam neki.

Majd a szüleimnél találkoztunk először. A párja rögtön kerdezte, hogy megfoghatja e megnézte.

A bátyám rá se nézett.

Nekik is van egy 3 éves gyermekük akivel én mindig foglalkozom ha találkozunk.


2019. dec. 11. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem esne -rosszul. Átlag férfit max a saját csecsemő koru gyereke erdekli
2019. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Erre én is azt mondanám, hogy átlag pasi.

Sógornőd legalább érdeklődő.

2019. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Jézus, nálunk is ez van. Mindig tukmálják a gyereket, és én vagyok a rossz amiért nem akarom megfogni. Az öcsémnek hamarosan megszületik a gyereke, már előre félek. Nem igazán tudom mit kezdjek egy kicsi gyerekkel. Amelyik már legalább tud futni meg beszélni azokkal legalább el lehet játszani.
2019. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Természetes, hogy rosszul esne, sőt.
2019. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem rosszil esne, foleg hogy van mar sajat gyereke, mert az meg lehetne kifogas, hogy nem tudok mihez kezdeni vele felek leejtem megferzozom akarmi. De igy. Valoszinu a sajatjat se o akarta annyira es elegge udvariatlan veled.

De azert ne vedd zokon. Hule pasi...

2019. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
En megertem a kerdezot! En senkire sem eroltetnem, hogy dajkalja a kisbabamat, de! egy uzenetet illene irni es gratulalni! Esetleg megkerdezni, hogy minden rendben volt e a korhazban stb. Ez ugy elegge alap, meg a szomszed is megkerdezi..erre a testver pedig le se sza*ja? Ne vicceljetek mar!
2019. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Le kell xarni. Nálunk is ez van. Egy hónapos a kislányunk, a férjem nővérét mi hívtuk fel hogy tud e egyáltalán róla hogy megszületett. Mire azt a választ kaptuk hogy tudja de direkt nem keresett minket mert neki xar az élete és zavarja hogy mi milyen boldogok vagyunk neki rosszul esik boldog családot látni. Ezt így szó szerint... Mi meg nem keressük. Szerencsére sokan szeretnek minket helyette is. Javaslim ti is így álljatok a dologhoz :)
2019. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!