Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a testvéred nem vesz a...

Ha a testvéred nem vesz a gyerekeidnek ajándékot, Te vennél az ő gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Adott egy testvér akinek van 2 gyereke meg nekem is 2 gyerekem. Én mindig veszek a gyerekeinek ajándékokat de ő sose vesz az enyémeimnek egy csokit se. Ebben a helyzetben mit tennétek ha ti lennétek az adott helyzetben? Ajándékot vennétek vagy nem, ha igen akkor mit?
2019. dec. 23. 08:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem vennék.
2019. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
43%
Vennék,mert nem a gyerekei tehetnek róla,hogy ilyen b..i apja/anyja van.
2019. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem vennék. Nyilván célzás ez arra, hogy ne ajándékozzatok. Mondjuk a legegyszerűbb az lenne, ha megbeszélnétek.
2019. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem vennék.
2019. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Oszkár, a pozsgafa válasza:
51%
Én is vennék. Nem drágát, csak valami olyat aminek tudom hogy örülnének.
2019. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Én vennék, mivel ha lenne, szeretném az unokaöcsémet/húgomat. Tesómat megkérdezném, hogy mi az oka, hogy ő nem ajándékoz. Megbeszélnénk. Tesóm van, kapcsolatunk extrán jó, amiben a viták, sérelmek tisztázása is benne van.
2019. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy vagyok vele hogy oda-vissza, ha ő nem vesz akkor én sem mert nyilván a gyerekeimnek is csalódás lenne hogy miért van az hogy ők nem kapnak tőle semmit, de én adok nekik stb...

Az már megint más ha tudom hogy anyagilag olyan helyzetben van hogy minden forintot 10x meg kell gondolnia mire költi, az megint más, akkor nyilván megvenném az ő részét amit adna a gyerekeimnek és mondanám hogy adja akkor oda. Nálunk mondjuk nincs az hogy ő nem vesz semmit, meg mi mindig megbeszéljük az ajándékkérdést akár szülinap, karácsony, névnap akármi hogy kb mi legyen az milyen értékben nehogy az legyen hogy én például drágább valamit veszek az ő gyerekeinek miközben ő olcsóbb gagyibbat vesz mert arra van pénze például.

2019. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Vennék, amíg gyerekek és ezt megbeszélném a testvérkével is. Nem a gyereket kell büntetni azért, mert a szülője tuskó, hanem azzal kell konfrontálódni, aki a tuskó - jelen esetben a testvéreddel.
2019. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%

Sok okostojas! Szerintetek milyen erzes a KERDEZO gyerekeinek, hogy az unokatesok kapnak ajandekot ok pedig nem?! Erre nem gondoltok?!


Vagy kap minden gyerek vagy semelyik!!!


Mellesleg ez nem egy oltan dolig amiert szolni kellene! Az olyan mintha kieroszakolna az ajandekot!


Kerdezo! Ne legyen ajandekozas es kesz!

2019. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem a gyerekeket kellene büntetni, nem az ő hibájuk, hogy az apjuk/anyjuk nem vesz ajándékot a te gyerekeinek. Nekem a szüleim mindig előre megbeszélték a rokonokkal, hogy ajándékoznak-e, ha igen, akkor milyen értékben, stb, hogy ne legyen az, hogy az egyik unokatesó kap mondjuk egy 20ezer ft értékű Lego készletet, a másik meg a sarokban sír, mert nem kapott semmit.
2019. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!