Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kabátot kaptam a tesómtól...

Kabátot kaptam a tesómtól szülinapomra, de a fazonja nem tetszik. Hordjam vagy sem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most volt a szülinapom, 16 éves lány vagyok, és a nővéremtől kaptam egy fekete, combközépig érő, vastag, szőrmés, öves pufi télikabátot. Kb ugyanilyen mint ez: [link]


Állítólag anyuval együtt találták ki a dolgot, mert anyum szerint nem öltözök fel rendesen a hidegben, és a mostani kabim amit én vettem mínusz fokokban már nem elég. Kép: [link]


Nem szeretem az ilyen jellegű kabátokat, kicsit olyan micheline babás hatást kelt, és annyira szerintem nem is divatos. Viszont a testvéremet sem akarom megsérteni. Szerintetek hordjam vagy sem?



2020. jan. 25. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Szerintem semmi baj nincs ezzel a kabáttal. Mondjuk én nagyon fázós vagyok.
2020. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kabátom van mint az első.A másik képen lévő kabátot nem használom,nekem az a lényeg h ne fagyjak meg,és minél melegebben legyek.
2020. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem fazol, hordd azt amit te választottal. Ha meg nagyon hideg van vedd fel amit kaptal. Ha rakerdeznek megmondhatod hogy abban nagyon meleged van, hidegebb időre tartogatod. Így nincs sértődés. Viszont tenyleg lesz egy tartalek "vacogos" kabatod. Gondolom elfér a szekrenyben. Nekem amugy olyan van mint amit kaptal, de nekem pl alig van puloverem inkabb vastagabb kabit, de vekony felsot hordok. Nekem igy jo. Ha amabban nem fazol hordd azt.
2020. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Néha fel veszed, bele nem halsz. Lehet, hogy aztán meg is kedveled a végén.
2020. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
kb 16 évesen én is olyan kabátot hordtam, mint amilyet te most. Párszor felfáztam, szenvedtem nem kicsit, most pontosan olyan kabátom van még színben is amilyet kaptál :D Én nagyon szeretem
2020. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fekete valoban praktikusabb, es csinosabb is, de ugye utobbi izles kerdese, az meg tudjuk hogy nem lehet vita targya. En hordanam a feketet most a kovetkezo 2 hideg honapban, aztan amikor nincs annyira hideg, felvennem a korabbit.
2020. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első M-babás, akkor a második is. Ugyanaz a stílus, csak az első hosszabb. Nyugodtan hordhatod, ha hideg van. Divatos is.
2020. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Eldőlni látszik a dolog, mivel anyu azt mondta hogy hétfőn reggel másban nem enged el itthonról, úgyhogy ebben megyek ha tetszik ha nem, és végre felöltözök rendesen, vagy ő fog felöltöztetni. :D A mostani kabimat meg elcsomagolta, és azt mondta hogy majd a jó időben divatoljak vele... :D
2020. jan. 25. 23:15
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez a két kabát tök egyforma. :D
2020. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az első képen lévő kabát sokkal jobban tetszik, pedig szeretem a divatot, öltözködést, ruhákat, és túl sokkal azért nem vagyok nálad idősebb. :D

16 évesen is hosszabb, vastagabb kabátokat hordtam, ehhez hasonlót is, de engem, ahogy te is írtad most a kommentedben, konkrétan ilyen kis semmi kabátban ki sem engedett volna anyukám a házból, és teljesen megértem, mert ma már én sem mennék ki nagyobb kabát nélkül, mert szétfagynék.


Szerintem szép kabát, bár jobb lett volna, ha a sajátodat linkeled, de ha tényleg ilyen, akkor nyugodtan hordd.

2020. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!