Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem ellopta az életemet?

Testvérem ellopta az életemet?

Figyelt kérdés
Nővéremnek semmi életcélja nem volt az egyetem befejezésén kivül. Én már az egyetem mellett főállásban dolgoztam, komoly kapcsolatban éltem, volt eljegyzés, 1-2 éven belül terveztük a házasságot és után mihamarabb kisbabát. Az utolsó pillanatban úgy döntöttünk várunk még pár hónapot, kijöttem külföldre dolgozni rövid időre, de ezalatt a nővérem ellopta az életemet. Eljegyeztette magát valakivel akit pár hónapja ismer, idén össze is házasodnak, majd rögtön gyereket vállalnak. Nekem ez annyira rosszul esik, hogy én már nem is akarok így esküvőt, és a gyerekkel kapcsolatban is elbizonytalanodtam. Nem akarok versenyezni vele, hogy kinek mekkora lagzija lesz, kinek szebb a ruhája, drágább a gyűrűje és okosabb a gyereke. Mindent amit terveztem, most ő fog véghezvinni. Arról nem is beszélve, hogy ahonnan kijöttem külföldre, ő most ott dolgozik. Az eljegyzésről nekem nem is szólt, az esküvőre meg sem hívott, de nem is szeretnék elmenni, nem is ismerem a pasit. Ti mit tennétek a helyemben? Próbálom a saját életemet élni, de ezek után nem megy :(
2020. febr. 15. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim válasza:
80%

Igen ellett lopva az életed.

Keress újat.

2020. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
97%
Miért lopta volna el? A nők többsége férjhez megy és gyereket vállal vagy neki erről le kellett volna mondania, mert te is ezt tervezted?
2020. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
97%
Fordulj pszichológushoz. Tényleg azért nem akarsz hozzámenni a párodhoz mert tesód férjhezment? És gyereket se, mert ö akar? Lehet h a tesód versengésből csinálja és beteg de te biztosan nem vagy egészséges lelkileg. Hacsak nem kamu az egész.
2020. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim válasza:
98%

Hát már meg se haragudj, de ez nagyon infantilis viselkedés részedrōl. Én nem is értem az egészet. Te eltervezted, hogy tanulsz, dolgozol, párkapcsolatod lesz, házasság majd gyermek és most a probléma, hogy a nōvéred is hasonlóan tervez?

Úgy gondolod, hogy ez egy olyan különleges terv? Hàt nem. Az emberek legnagyobb része így tervezi az életét. A nōvéred is így van ezzel. Màsrészt, az nagyon vàltozó, hogy ki mikor jut el odàig, hogy ilyesmiken komolyan elgondolkodjon. A nōvéred épp most. Erōsen kétlem, hogy ez szándékosan ellened irànyulna. Mindettōl függetlenül te ugyanúgy csinálhatsz mindent, ahogyan eltervezted, élheted az életed. Az pedig, hogy olyan dolgokon problémázol, hogy kinek lesz dràgàbb gyūrūje, ruhàja stb... hihetetlen. Felnōtt emberek vagytok, gondolkodj és viselkedj is úgy.

2020. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
97%
Mit lopott el? Te nem vagy komplett.
2020. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
99%

Van baj bőven a fejedben...


Ezzel az erővel én meg elloptam nővéredtől az életed, mert én is házasodok és szülök? Tőlem meg ellopta a barátnőm, mert ő is. És így tovább, a 26. másik nőnél jár már az életed, aki mostanában házasodik és szül.


Bzdmeg jó kemény dolgod lesz, ha vissza akarod kapni, ki tudja hol jár már.

2020. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem lopott el semmit.. Ő nem lehet boldog?
2020. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem állsz a testvéred mellé? Jobban örülnél, ha továbbra sem lennének céljai? Ha magányos és szerencsétlen lenne? Attól jobban éreznéd magad? A testvérejnek össze kéne tartaniuk, egymást segíteni, támogatni, örülni a másik sikerének, örömének, nem pedig irigykedni, hisztériázni és versenyezni.
2020. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát a tesóm is nemrég kisbabát szült és házasodni készül, biztos azért, mert találta ezt a jó kis életet itt a neten, amit könnyű ellopni :D Kár, hogy olyan kevés házasodási és gyerekvállalási lehetőség van, hogy egymástól kell lopni, de hát ez van :(
2020. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 lizzi77 ***** válasza:
94%
Már elnézést, ki is döntött úgy,hogy kimegy külföldre és elhalassza az esküvőt?Te, vagy a testvéred?Engedélyt kellett volna kérnie talán Tőled, hogy beleszerethessen valakibe, és férjhez menjen? Te talán kértél tőle bármihez?Sürgősen szabadulj meg az irigységedtől, mert különben igen-igen keserű egy életed lesz.
2020. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!