Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem követ vissza a tesóm?

Miért nem követ vissza a tesóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány tesóm, akinek szintén van instagramja. Privát a fiókja, és be akartam követni, ezért kértem. De ő nem igazolta vissza, aztán egyszer már szóban is mondtam neki, hogy miért nem. Szerintetek miért lehet ez? (Bocsi ha kicsit össze-vissza beszélek, még korán van, és bocsi hogy ilyen fölöfleges dolgokon lamentálok).

2020. febr. 16. 09:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, amikor kérdezted?
2020. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a kérdéseket sosem értettem... Ez olyan hogy? Hány éves a tesóm? Körülbelül ilyen szinten van ez a kérdés.
2020. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát, az úgy volt, hogy valamiben a segítségemet kérte. És én is megkértem szépen, hogy megcsinálom szivesen de kövessen vissza. Erre azt mondta, hogy akkor nemkell. És amikor csak simán kérdeztem, minden kontextus nélkül, simán elignorált.

Tudom, hogy ilyen kis dolognak nem kellene zavarnia, de talán az zavar leginkább, hogy a másik tesómat követi...

2020. febr. 16. 09:24
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem komál téged, amit ez után a kérdés után abszolút meg is tudok érteni
2020. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem jó a kapcsolat, ebből is látszik, hogy a pici szívességkérést feltételhez kötöd. Esetleg valamilyen rossz tapasztalata van korábbról veled, pl árulkodtál a szülőknek vagy elítélted valamilyen döntése alapján. Így nem lehet tudni mi az ok, de van olyan ismerősöm akinek felnőtt különálló nő létére kiverhete az anyja a balhét amikor a tesók szóltak, hogy az egyik facebook fotóján cigi van a kezében ...
2020. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mert csak a mai 13 éveseket zavarja, ha ez az nem követi. Az egyik haverom egy viszonylag sok like-kal bíró Facebook oldalt követ, szoktam kommentelgetni alá, nem mindig hülyeséget, és van, hogy bannol, csakúgy, de visszavesz 1 nap múlva. Ezen ne húzd fel magad, te se kövesd, ne hagyd hogy az insta vagy bármi meghatározza az életedet.
2020. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy jó a kapcsolatod vele? Gondolom, nem.
2020. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De a kapcsolatunk nem rossz, és én egyáltalán nem vagyok az árulkodós. Sőt, neki lenne miről árulkodnia, ha visszakövetne. De én is tudom, hogy ő sem ilyen.
2020. febr. 16. 09:38
 9/22 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom h jó a kapcsolatunk, nemrég vettek házat, gyakran járok segíteni, ő is kedves velem, nincs velünk semmi gáz. Amúgy 16 vagyok. És pont leszarom ki követ ki nem, csak szeretném ha legalább a testvérem követhetném
2020. febr. 16. 09:39
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

16??

A kérdésből és az egész fogalmazásodból inkább tippelnélek hatnak.

Amúgy nincs olyan szó, hogy "elignorál", csak simán ignorál. Nem magyar eredetű a szó, nem kell hozzá magyar igekötőt tenni.


Angolul erre a helyzetre szokták mondani, hogy "get a life".

2020. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!