Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnátok ebben a...

Ti mit szólnátok ebben a helyzetben? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Először is a meztelen fiamról, aki éppen fürdött tik-tok videót csinált a testvérem. Ekkor mondtam neki hogy ilyen többet ne forduljon elő, én nem teszek fel a saját gyerekemről ilyen képet/videót! Másodszor pedig megtaláltam a többi 2-3 facebook profilját,amin én le vagyok tiltva neki, de az én gyerekemről tesz fel fotókat folyton olyan szöveggel hogy: életem értelme, kicsi kincsem, mióta megvagy te vagy a boldogságom stb...

Valaki írta kommentben neki,hogy hasonlít rád, ő pedig kedvelte a hozzászólását. Én reagálom túl? Mindenképpen beszélek vele erről, mert nálam kiverte a biztosítékot!!!


2020. febr. 17. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te férfi vagy? Mert ezek a szövegek úgy néznek ki, mintha a testvéred lenne a gyerek apja...
2020. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok az anyja! A testvérem is nő.
2020. febr. 17. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést felesleges volt feltenni. Te is tudod, hogy nem normális.


Ne engedd, hogy képeket csináljon a gyerekről, facebookról pedig tiltsd le, hogy onnan se szedje le a képeket.


Közöld vele, hogy ez beteges, és menjen el orvoshoz, vagy szüljön magának gyereket, ha ennyire arra vágyik.

2020. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár a rendörségen is tehetsz feljelentést ellene, ha meztelen képeket/videókat oszt meg a gyerekedröl, azt igen komolyan büntetik!
2020. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Megint csepegtetve jönnek a körülmények a kérdezőtől.

Legalább már tudjuk, hogy kérdező az anya és a testvére is nő.

Jó lett volna még leírni, hány éves a fia, akiről a meztelen videót csinálta.

Másrészt, hogy ennek a nőnek van-e saját gyereke (szerintem nincs)?

Netán azt, hogy szüleik tudnak-e erről, és ha igen, mit szólnak hozzá?

Esetleg még azt, hogy "élőben" mennyire és milyen szöveggel "nyomul" a fiúra? Egyáltalán hogyan viszonyul hozzá?


A kérdésre válaszolva: én közöltem volna a videózáskor, hogy vagy itt és most a jelenlétemben letörli, vagy megyek a rendőrségre feljelentést tenni. Simán lehet, hogy pedo a nagynéni (kisfiú nagynénje). Én beszélgetnék erről a gyerekemmel (ha már lehet vele erről beszélni, na ezért kéne tudni, hány éves!), hogyha a nagynénje a lába közé nyúl, vagy arra kéri, hogy vegye le az alsónadrágját, pizsamáját őelőtte, akkor ne tegye ezt meg és azonnal szóljon nekem.

Ügyelnék arra, hogy ha ezzel a testvéremmel együtt vagyunk, akkor a fiamat sose tévesszem szem elől.

2020. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy ez így elég gáz. Én kerek-perec megmondanám, hogyha még egyszer fotózza, nem találkozhat többet vele. A gyereknek is vannak személyiségi jogai. Ha nem fejezi be, többet nem találkozhat vele. Ennyi, kész.

Sajnos sokan nem fogják fel mennyire veszélyes ilyen képeket és videókat kirakni. Szerintem ő tisztában van vele, hogy nem kéne, pont azért titltott le

2020. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell bæszni a tesót a lakásodból, aztán meg van oldva
2020. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Azert en nem lennék túl kemeny vele, szerintem csak kicsit tultolta, de valószínűleg imadja a kicsit, esetleg neki nem lehet sajátja
2020. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem együtt lakunk, a fiam 1 éves múlt, ő pedig 22 éves . És ezt nemrég vettem eszre. Azon a fb-n amin ismerősök vagyunk nincsenek ilyen fotók ilyen szöveggel.
2020. febr. 17. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális! Sőt, akár fel is jelentheted ha az engedélyed nélkül tesz ki a gyerekedről bármit!
2020. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!