Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lelkiismeret furdalásom van a...

Lelkiismeret furdalásom van a tesóm férje miatt. Szólhatok, vagy nincs jogom beleszólni?

Figyelt kérdés
A tesóm bekamuzta az egész világnak hogy rákja van. Hamisított magának otthon papírokat, természetesen a munkahelyéről is felmondhatott kényelmesen, és feléli a "drága gyógyszerek miatt" a férje fizetését. Amibe persze a szép új ruha is belefér. Mi családon belül tudjuk már az eleje óta hogy kamu, jót is nevetünk a háta mögött mikor eljátsza a hattyúk halálát, de mégse akar senki szólni a férjének, mert nem a mi dolgunk. Kb 20 éve vannak együtt, nagyon kedves emberről van szó aki jóba van a családdal, a többiek mégis végig nézik ahogy tesóm kifosztja a kamujaival. Nekem ez egyszerűen nem megy, mindig erre gondolok és rosszul leszek. Gondoltam rá hogy kamu fiókkal írok ha más nem bogarat ültetni a fülébe hogy nézze meg a felesége orvosi kartonjait stb, de kb mindenki tudná hogy én voltam és még engem utálnának meg amiért szét szedek egy ilyen hosszú kapcsolatot. (gyerekük is van).
2020. márc. 4. 22:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
én szólnék. Ha rendes férj akkor többet érdemel a tesódnál, ja és fúj undorító amit a tesód csinál -.-"
2020. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Elfeletkeztetek arról hogy a testvéred gyerekeinek ő az apja. Nem szabadna idegenként kezelni. A gyerekeknek is hazudik ezek szerint, becsapja az egész családját, ti pedig aszisztáltok neki. Szüleitek pedig majd csodálkoznak majd hogy pár év múlva miért nem keresik az unokák. Én ebbe már az elején se mentem volna bele.
2020. márc. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azért ez nem asszisztálás. A tesóm azt hiszi senki nem tudja hogy kamu. Rajta röhögünk, nem vele. Ez olyan szituáció hogy ha utólag elmondjuk / lebukik simán mondani lehet rá, hogy "jaj mi is most tudtuk meg, borzalmas."
2020. márc. 5. 01:44
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Ezt egyszerűen nem vagyok hajlandó elhinni. Ennyire ostoba nem lehet egy ember. Szerintem nem kamu, csak ezzel nyugtatjátok magatokat, mert nem akarjátok elhinni, h meg fog halnim
2020. márc. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem kamu simán beköpném a tesómat.
2020. márc. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Addig jatsza ezt el, ameddig valóban rákos nem lesz.

A karma visszaüt.


Majd akkor nevessen.


A helyedben, egyértelmű célzást tennék a sogorodnak.

Te biztos vagy benne, hogy valóban beteg a tesóm?

Szerinted igaziak az orvosi papírjai?

Mondjuk ha nekem ilyen tesóm lenne, biztos nem érdekelne, hogy mit mondanak a többiek.

2020. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudjátok hogy kamu?
2020. márc. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Kamu. Egy rákot nem lehet eljátszani.

Egy rákos beteget kísérsz a vizsgálatra, kezelésre, beszélsz a kezelőorvossal, hiszen félted, támogatod. Aki egy kicsit is figyel a hozzátartozójára, azt nem lehet egy papírral lerendezni.

Totál kamu kérdés.

2020. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

És a férj soha nem ment vele vizsgálatra és nem beszélt orvossal?


A rákot ritkán kezelik csak gyógyszerrel, kemó és sugár kell, azt még nem tudja bekamuzni.


Hogy is van ez?

2020. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez vicces? Inkább undorito, es az aki asszisztal hozza, deto
2020. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!