Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szóljak a bátyámnak, hogy...

Szóljak a bátyámnak, hogy ilyen körülmények között nekem nagyon kellemetlen az egyuttélés?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és Budapesten tanulok. Vidékiek vagyunk, és bátyám már hat evé itt él egy kétszobás albérletben. Eleinte volt lakótársa, de az elköltözött, és mivel a bátyámnak jó állása van, maradni akart, és nem keresett új lakótársat, hanem egyedül fizeti az egész lakást. Mivel itt tanulok felajánlotta, hogy költözzek hozzá, teljesen ingyen. Mindig is jó kapcsolatunk volt, és elfogadtam a segítséget. Csakhogy, nekem kellemetlen ez az egész, mert minden héten más lányt hoz haza, az is előfordúlt, hogy kettőt egyszerre. A lányok gyakran meztelül jönnek ki a nappaliba, és konyhába, mindenfelé szétszórják a bugyijukat. Volt olyan, hogy a fürdőkádban valami golyós játékot találtam. Rettentő hangosak is, zárt ajtónál áthallatszik minden. Lehet másnak ez természetes, és tolerálható, de éngem zavar. De mivel teljesen ingyen befogadott nincs pofám előhozni a témát.

2020. márc. 12. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ahhoz tényleg nem lenne jogod,hogy meg mondd neki,mit csináljon ott,ahol ő fizet. Viszont ahhoz igen,hogy elmond,téged ez az életvitel zavar,ezért mihamarabb el szeretnél költözni.
2020. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj, ha zavar. Az, hogy hangosak, egy dolog; de meztelen lányokkal, és a fehérneműkkel, játékokkal nem kell találkoznod. Ha nem jöttök közös nevezőre, akkor keress más lehetőséget a lakhatásra.
2020. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
95%
Nyugodtan mondd meg neki! Ember,a testvéred! Biztosan megérti majd. Hajraa:))
2020. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos más lehetőségem nincs, nem tudnék megfizetni egy itteni albérletet. Az egyetem mellett van részmunkaidős állásom, de csak épp annyira elég, hogy ne kelljen a szüleinknek még támogatnia.
2020. márc. 12. 23:00
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

nézd alap, hogy ha a lány látja, hogy te is ott vagy (tehát bátyó nem egyedül él a lakásban) NEM mászkálunk pucéran! NEM hagyjuk szanaszét a bugyit max az ágy mellett!! és NEM hagyjuk szerte szét a szex játékot azt is max az ágy közelében a bátyád szobájában!!!

szóval ez a viselkedés szerintem alapból elfogadhatatlan, a hangos szex már megint más kérdés, azzal nem tudsz sokat kezdeni.

2020. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

9#

A kérdező lány, szóval inkább azt kellene kérni, hogy az egyik lány hozza magával a fiútesóját :D

2020. márc. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Mondd el neki nyíltan, hogy legyenek kicsit diszkrétebbek.
2020. márc. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Hol laktál mielőtt a tesódhoz költöztél?

Ott van opcióként a kollégium is.


Mellesleg ha nem szólsz, akkor honnan tudja a tesód hogy ez téged zavar.

2020. márc. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy legyenek diszkrétebbek!
2020. márc. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy ingyen fogadott be, az együttélésnek még vannak szabályai.

A hangoskodással nem feltétlen tudsz bármit kezdeni, de az eldobált bugyik és szexjátékok kapcsán szólj nyugodtan, hogy nem oké. A pucér lányoknak meg simán szólj be. :D

2020. márc. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!