Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lett ennyire más a 16...

Hogy lett ennyire más a 16 éves húgom mint én?

Figyelt kérdés
Már 13 éves korában volt pasija,annak ellenére hogy apa megtiltotta titokban találkozgatott vele. 14 éves korában már cigizett is,csak egy cigi volt azóta szerencsére már nem szokott. Nem is túl jó tanuló 7.-ben volt egy kettese is. És elég csúnyán is beszél. Pitsásan öltözködik(vörös rúzs,feszes haspóló magassarkú),már egyszer befestette a haját feketére,annak ellenére hogy nagyon szép haja van igazából. És most már van egy másik pasija is akivel van egy olyan képe hogy fogja a seggét(mármint a fiú a húgomét és csókolóznak,közbe a fiú kezébe ott a cigi) erről persze anyáék nem tudnak. Otthon meg játtsza a jókislányt. Én meg teljesen nem ilyen vagyok és sose voltam ilyen. Nagyon távol áll tőlem az ilyen öltözködés,hajfestés. Persze én sem vagyok egy szent de hozzá kélest igen. Még most is visszafogottaban öltözködök mint ő álatlában. 13 éves korától.nagyon elkezdett zülleni,mi lesz ebből? Miért lett ennyire más mint én,amikor ugyanúgy neveltek minket?

2020. márc. 20. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az látszik, hogy te nagyon nem ilyen vagy. Szívrohamot ne kapjál, hogy egyszer cigizett, meg a barátja cigizik és megfogja a fenekét. Képzeld, 16 évesen szerintem még szexel is! 🤭

Keresi az útját és önmagát, ennek van itt az ideje. Neked se ártana.

2020. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Azért egy cigit meg egy kettest nem neveznek zullesnek.

Ami a húgod a történik azt úgy hívják, hogy tinikor.

2020. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

A nevelés csak egy dolog. Én és nővérem is teljesen mások vagyunk, mintha nem is testvérek lennénk(28-30 évesek vagyunk egyébként).

Mostanában egyre jobban tért hódít az epigenetikai öröklés(nem a dns-hez kötött örökletes tulajdonsagok és egyebek) ezen kívül a kortars/környezet hatása is nagyon tud befolyásolni egy embert.


Ha szerencsések van, akkor ez életkori sajátosság és kinövi. El lehet vele beszélgetni is, de nem biztos, hogy hatna rá.

2020. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A nevelés mellett azért a genetika is meghatározó. Az anyai és apai gének igen változatos kombinációt mutathatnak, időnként szélsőségek is jelentkeznek.
2020. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezen csodálkozol? Képzeld, olyan is elöfordul, hogy a testvérek nem azonos nemüek. Egy ilyen -gondolom- teljesen kiverné nálad a biztositékot.:-) (Bocsi! De minden ember tényleg más. Megvannak az egyéni tulajdonságai, amin a nevelés modosithat, de alapjábanvéve nem vááltoztat meg.)
2020. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ő neki ilyen divatember személyisége van. Mindig úgy érzi, hogy úgy tudják csak elfogadni, ha mindig "trendi" lesz; ezért igyexik minél jobban követni a divatot, minél jobban kilógni a sorból, meg ezektől a nagylányos dolgoktól is menőnek érzi magát, hogy a menő emberek ilyenek. Egyébként nem születünk egyforma személyiséggel. Behozhatnám ide a reinkarnációt is, de még nem is feltétlenül szükséges. Anélkül is érthető, hogy mindenki kicsit más, mindenki egyedi. Mindenki másban jó. Meg még akár bedobhatnám ide az asztrológiát is, hogy "melyik bolygók előtt megyünk el születésünk előtt", vagy melyik bolygók hatása érvényesült a születésünkkor, de még ez sem szükséges. Anélkülis,még mindig, továbbra is érthető, hogyha valakik nem egyformák, különböző személyiségek, jellemek. Nem mindent örökölünk. Meg pl máshogy élünk meg dolgokat. (Tehát hogy a feldolgozás magunkban; lehet másmilyen annak aki átélte, lehet másmilyen annak aki kívülről látta meg iylesmik. Meg még az agya is más formájú, minden ember másfajta területeken jó. Illetve hát nem, de érthető, és pl mondjuk nem akarok hülyeséget mondani, de leeht, hogy van olyan , akinek az agya művészeti területe fejlettebb, valakinek meg a logikai esetleg) Pl egy dolog más az egyik szemszögből, meg a másikból is. Például lehet.
2020. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem csak az zavar hogy egy tök kedves csaj igazából,csak a barátai előtt teszi magát.
2020. márc. 20. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát mert fél, hogy nem fogják szeretni. Lehet akkor, hogy önbizalomhiányos is.
2020. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Már ne is haragudj de ha a húgod 16 te gondolom 18 környéken lehetsz ;minimum) lehet neked kellene egy kicsit probalgatnod a határaidat mert nem attól lesz valaki kedves kis csaj amit te csinálsz. 18 évesen egy hetedikben szerzett 2es miatt minősíteni valakit (sőt megjegyezni hogy egyatalan történt ilyen) meg egy cigirol elég gyerekes.

Az hogy valakit érdekelnek 10en évesen a fiúk megint teljesen normális. Hajat is mikor vessen? Mikor vegyen fel ilyen ruhákat? Most kell megtalálnia a stílusát.

Nem kell elk*rvulni de ilyennek kis szürkének naivnak unalmasnak és Szentesjedonek se kell lenni, lehet, hogy ez most nem esik jól de nem bántani akarlak, ennyi idősen kellene élményeket szerezned, próbálj inkább tanulni a húgodtol és megélni a tini korod.

2020. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Ezek még nem durva dolgok! :D Még változhat. De ha ilyen is marad, nincs vele semmi gond. Vannak ettől sokkal rosszabb esetek is.

Én azon lennék leginkább felháborodva, hogy magassarkút hord. Én 16 évesen még nem engedném a lányomnak, csak alkalmakra egy alacsonyabb sarkút.

2020. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!