Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy a bátyám...

Mit tegyek hogy a bátyám hajlandó legyen velem beszélni?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy nekem van két fél testvérem apám után. egy nővérem akivel szoktam beszélni, és egy bátyám akit kiskorom óta nem láttam még és nem is akar látni... ő most 32 éves én 18..probáltam vele kapcsolatba lépni de azt mondta hogy o nem akar.. azt hallottam hogy a felesége irányítja...email címét nemtudom mivel rendes levélbe beszéltem vele de az emailcímét nem láttam a képen mert ugy fotozták le és ugy kuldték át nekem mert nem kaptam meg a levelet. Mindenképp beszélnem kelle vele legalább hogy meghallgasson és tudjam hogy mi miatt nem akar velem beszélni. Valami tipp? Tudtok valami családfa kutasásos szakembert aki tudna segiteni vagy valaki mást? Válaszokat előre is köszönöm.

2020. márc. 28. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon tudsz tenni semmit, ha ő nem keres.
2020. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy ha eddig nem akart veled kapcsolatot tartani, akkor ha erőszakoskodsz, nyomulsz és zaklatod, akkor majd hirtelen akar?

Lehet hogy néhol megegyezik a DNS-etek, de ezen kívül nem vagytok többek egymásnak, mint két random idegen az utcán. Ha testvért akarsz, ott a nővéred.

Ja és nem túl sok észre vall kitenni a teljes neved egy anonim oldalon.

2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg attól fél, hogy a rokonságra hivatkozva az anyagi támogatására pályázol.
2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd tudomásul, hogy nem akar! Ha apád, nővéred, nagyszüleid nem tudnak segíteni, akkor senki sem fog tudni.
2020. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod zaklatni? Elmondta, hogy nem akar kapcsolatot köztetek, innentől nincs tovább.
2020. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon zavaros. Próbálom értelmezni a történteket: A kedves báty írt egy hagyományos, papíralapú levelet. Ezt nem adta postára, hanem odaadta valakinek, aki nem juttatta el hozzád, hanem lefotózta és ezt küldte el neked. Te úgy gondolod, hogy a papíron volt egy emailcím, amit a fotós lehagyott.


A kérdéseim: miből gondolod, hogy volt ott egy emailcím? Miért ad meg valaki kontaktot, aki nem akar veled beszélni semmilyen formában? A levélben szerepelt, hogy nem akar veled beszélni, vagy esetleg a kedves postás üzente meg? Aki fotózta, miért nem kérhető meg, hogy készítsen egy másik képet emailcímestül? Miért nem kaptad meg egyáltalán a levelet amit neked írtak?

2020. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húgom (féltestvérem, “anyánk” közös) pont annyi idős, mint te. Annyi hogy én 10 évvel vagyok fiatalabb, mint a bátyád. Abba bele sem gondoltál, hogy úgy van vele, miszerint egy idő “ráunsz” és ha ő nem keres téged akkor te le se.....

Ezt ne vedd támadásnak, nem ellened irányul. Ez csak tapasztalat, holott én is sejtettem, hogy “átverés” az egész.

2020. márc. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!