Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elfogadnátok ezeket a feltétel...

Elfogadnátok ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

Nővérem gondolkodott már az esküvőén 1.5 év múlva lesz, beszélhettünk róla, hogy hogyan képzeli el,de szerintem pár dolog abszurd,ti ezeket elfogadnátok?


1.szűk családi kör kb 15 ember,csak polgári esküvő templomi nem is lenne.


2. Senkinél nem lehet elől a telefon a ceremónia alatt és után kb 1 óráig,mert nem a mobilozó arcokat akarja látni,hanem a szeretteit ,és különben is felbérelnek fotóst és nem azért fizet neki.

Lehet majd telefont is használni,de ez a kérése lenne,hogy az adott idő amit kért ne vegye elő senki utána mindenki azzal fényképezik amivel akar.


Szerintetek ez nem durva? Jó persze megértem az ő esküvőjük,de te ezt elfogadnád ?


3. Nem lehet kisgyerek az esküvőn, óvodás és kisiskolás sem, (családba nincs is)


4. Nekem az is fura,hogy a nővérem párjának van egy húga annak van egy barátja akivel 3 éve vannak együtt és ezt a fiút a húg barátját évente 2x látja a család, szülők és ők is,nem is beszéltek még soha és nem hívná meg az esküvőre, számára ő egy idegen,és ő csak a tényleg barátok és családtagokat hívná meg


5. Nem szeretne koszorúslányokat


6. Egyedül vonulna oltárhoz


7.sajàt szöveget írna az eskühöz


8.senkitől nem fogad el pénzt mindent párja és ő áll, szerinte ha a családba adnának pénzt biztos benne,hogy konfliktus adódna mert beleszólna az aki adja a pénzt


9. Nem lenne élőzene, nővérem utálja a mulatós zenét, ő arra gondolt,hogy a meghívottak írják össze a kedvenc dalok együtteseket,és azt játszák majd le


Kb ezeket sorolta fel,hogy ő ezeket képzeli el, párjával beszéltek erről néha feljönn náluk a téma,és a párjának is okés


Párja kérése


1 szűk családi kör 15 fő.

Gyerek és a teloban benne van

Ő se szereti a mulatóst,neki is jobban bejön ez a dal választos ötlet

kék a kedvenc színe kék öltönye lenne,és a nővéremtől is kék kiegészítőket szeretne látni, hogy összehangban legyenek

A kutya lenne a gyűrű hordozó,csak be kéne tanítani



Szerintetek nem fura, elfogadnád

Van benne olyan pont aminek nem örülnél ? kisgyerekes dolgot leszámítva mert tényleg nincs kisgyerek a család és barátoknál



2020. márc. 29. 06:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
99%

Most te, mint vendég, mit akarsz ezen elfogadni? Az ő esküvőjük, ha kettőjüknek így megfelel, akkor tökéletes.

Te azt döntheted el, hogy elmész, vagy nem mész.

2020. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
9%

Igazából az elgondolás és vonal jó, egyedül az undorít el a dologtól, hogy egy kutyában jobban bíznak a gyűrű vitellel, mint bárki másban a 15 fő közül.


Tény, hogy egy esküvőt meg kell szervezni, mert hát eszetlen módon fejvesztve menni jobbra meg balra értelmetlen dolog.


Ha a testvére lennék, én nem mennék el rá, még akkor sem, ha ez bunkóság, mert ha ezt így felvázolta Neked, nekem egy borzasztóan beszűkült látáskörű, bunkó, sarkos stílust képvisel. Tipikusan az az eset, hogy nem csak élére állítja a könyvet.


Ezzel az erővel vendégeket se kellene hívnia, mert azért jó, hogy ez a dolog róla és a párja egybekeléséről szól, de azért a vendégeket is figyelni kellene. Önzőség tárházát kimeríti.


Jó, hogy nem mondja meg, hogy a vendégek milyen ruhában jöhetnek. Szép lenne, ha nektek is kék ruhát kellene hordanotok, pusztán, mert ők így öltöznek össze.

2020. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 A kérdező kommentje:
Kutyával csak viccelt,azon jót röhögtünk mert ennyire nagy részlettel még nem gondolta ki,hogy ki legyen
2020. márc. 29. 07:16
 4/105 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

Elfogadnám, mert ezek teljesen valid igények.

Egy részük egyéni ízlés (nem mulatós zene, ...), a többi olyan dolog, ami elősegíti, hogy a vendégek csak rájuk figyeljenek, ne buliztanak, ne a bőgő gyereket kelljen csitítgatniuk, amikor valaki életének legboldogabb-legnagyobb pillanatára kell figyelni. A családba nem tartozik bele a barát sem. Legfeljebb az élettárs. Semmi igazi önzés nincs ezekben a kérésekben.

2020. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem minden pont gond nélkül vállalható, sőt a nagy része még kifejezetten tetszik is.
2020. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
93%
Simán jó mind, melyikkel van bajod? Na jó, a kutya tényleg hülyeség lenne, be se lehet vinni :) 1,5 évvel előtte meg felesleges rugózni ezeken, még szét is mehetnek.
2020. márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezek többsége majdnem hogy alap, pl. a telefon letiltása kis idöre, az egyházi esküvö bohóckodás, ha a pár nem kifejezetten vallásos, a koszorúslány, nagy vendégsereg, ocsmány mulatós zene, stb jobb, én biztos jobban érezmém magam, mint egy puccos lakodalomban.

Igazán nem értem, miért van egyáltalán problémád, ez az ö dolguk és igen érettem, normálisan állnak a kérdéshez.

2020. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
92%
Az kifejezetten tetszik, hogy nem lesz mulatós zene, emelett a többi feltétel is simán elfogadható, bár engem egyik pont sem érintene negatívan. Kibírnám telefonozás nélkül, nem lenne koszorúslány, hát istenem, a mennyasszony döntése, amúgy is őt kisérgetnék, nem engem. Nem lenne templomi esküvő, legalább nem unatkoznék, amúgy is a legtöbb csak képmutatás, jaj, milyen szép, milyen mwghitt, az örömanya és örömapa a könnyeivel kűzd, egyébként a templom felé nem mennének.
2020. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, álljál már le. Téged nem tudnálak elfogadni. 🙄 Majd neked máshogy lesz, nem neked kell, hogy tetszen az ő esküvőjük. Mi közöd, hogy a húg barátja jön-e. Mi ez a kérdés, miért zavar?


Szerintem nagyon jó terveik vannak, teljesen jogos kérdések, nálam még a kutya is elmegy.

2020. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:

Fura hogy nincs hagyomány

Se vőfély se ceremónia mester ez nem tűnik lakodalomnak,nem a megszokott


A kutya dolog csak poén volt

Kérdeztem hogy tanu vagy győruhordozo

Válasza az volt hogy még nem tudja igazából ennyire részletesen nem akar semmit

Épp bejött a kutya ráugrott a nővérem lábára és ugatott egyett akkor poénkodott,hogy ő is családtag betanítják és ő hozza nekik a gyűrűt,majd nevettünk

2020. márc. 29. 08:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!