Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az testverem a baratnommel...

Az testverem a baratnommel jar! Segitseeg?

Figyelt kérdés

A tortenet diohejban: a lany es en egyetemre jarunk ahol kollegiumi szobatarsak lettunk (igy ismertuk meg egymast). Nagyon jo baratnok lettunk es tobbszor eljott hozzam hetvegere. Igy ismerte meg az OCSEMET. Ok elkezdtek beszelgetni, gondoltam nem baj hogyha baratkoznak. Na de ekkor jott az amit almomban sem gondoltam. A nalam is idosebb (22) eves lany osszejott a 16 eves ocsemmel. Ez engem eleinte nem zavart egyaltalan. Viszont nem volt tul jo ket oldalrol hallgatni a veszekedeseiket. Plusz a kedves lanynak koszonhetoen megromlott a kapcsolatom az ocsemmel... tobbszor ereztem azt, hogy engem allit be hibasnak a lany az ocsemnel hogy “miattam” veszekednek mert en ellenuk beszeltem, pedig nem tettem. Probaltam beszelni a tesommal de lehetetlen a lany nagyon durvan az ujja kore csavarta. Odaig fajult a helyzet hogy mar nem is koszonunk egymasnak sem a lannyal sem a tesommal. Plusz hogyha a lany jon hozzank (altalaban jooo sook napot itt tolt) akkor en inkabb a barataimhoz menekulok mert nehezem viselem a helyzetet. Tudok barmit csinalni azonkivul hogy beletorodok es varok hatha valami csoda folytan a tesom eszhez ter es otthagyja a csajt?

21L



2020. ápr. 2. 00:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

nem tudom mit kell itt neked hisztizni


miért kell ezt elrontani? gondolj az öcsédre! ha nekem lett volna 16 évesen hat évvel idősebb csajom...

2020. ápr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Kamu, anyuék meg szó nélkül végig nézik hogy ott mereszti a valagát nálatok. Nem dolgozik és nem is tanul?
2020. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem értem, MI a probléma?

Az, hogy a TE barátnöd és a testvéreddel jár?

Vagy az, hogy a lány idösebb pár évvel?

Vagy mi? Mert ezek közül egyik sem olyasmi, amin normßalis ember fennakadna!

2020. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Az az érdekes, hogy eztt a sztorit most el tudom hinni, mert az én bátyám is 16 volt, mikor összejött egy 22 éves csajjal, jobban mondva a csaj akarta magának a bátyámat.

Nálunk nem lett jó vége. A tesóm viszonylag hamar lapátra tette, de mindig visszajött mint a bumeráng. Kb. 5 évig voltak együtt, de ha tesómon múlik max. 2 év lett volna.

A bátyádon múlik az egész, de azért legyetek résen. Nálunk ez a nő úgy akarta megfogni az akkor 17 éves tesómat, hogy azt hazudta szed tabit, közben nem, és terhes lett. Mivel senki nem támogatta, így elvetette, szakítottak, de utána sem hagyta békén, és mikor már nagykorú volt a testvérem, újra megtörtént. Akkor már nem is akart szólni a csaj, csak amikor már olyan idős lett volna a terhesség, hogy nem lehetett elvetetni, de kiderült. Szerencsére utána sikerült lekoptatni...

2020. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1# egyaltalan nem hiszti. De gondolom neked is jol esne ha egy ember teged allitana be hibasnak a testvered elott az o veszekedeseikert :)

2# en orulnek a legjobban hogyha kamu lenne, ugy kezdtem hogy a lany is es en is egy egyetemre jarunk ahol szobatarsak vagyunk, kerlek olvass a sorok kozt

3# kerlek olvasd el megegyszer amit irtam. A problemam az hogy a kapcsolatom a testveremmel azert romlott meg mert a lany egy kigyo aki engem probal sarozni pl en beszelek a koliban a csajnak az ocsem es a kapcsolatuk ellen. Pedig ez egyaltalan nem igaz! Sosem beszeltem ellenuk nem is zavart az egesz amig a tesommal ra nem menf a kapcsolatunk.

4# hogyha ilyennel probalna meg zsarolni a testveremet az a lany en magam kaparnam ki belole a nem kivant terhesseget. Koszonom hogy megosztottad ezt velem, legalabb tudom hogy masnak is van/volt hasonlo problemaja

2020. ápr. 2. 08:32
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

nézd ha tesód meg sem hallgat szépen leszólod, hogy igenis leszarod hogy ők járnak, de nem terjesztesz róluk semmit és ha ezt nem hiszi el az az ő vesztesége.

Szépen helyre tenném a tesómat és közölném vele, hogy ha erős lenne a kapcsolatuk akkor te édeskevés lennél ahhoz hogy összevesszenek. Mondd meg neki hiába fáj az igazság de ők úgy vesznek össze, hogy te nem pletykálsz és áskálódsz szóval hiába akar ujjal mutogatni, a kapcsolatuk alapból áll gyenge lábakon és ehhez semmi közöd. Sőt kivonod magad a kapcsolatukból teljesen, mostantól hozzá sem szólsz és utána kérdezhet az egyetemen is,de ha ezek után is tovább veszekednek jöjjön rá, hogy akkor nem a te kezed volt benne:P

2020. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonymousreview60 ***** válasza:
33%

Kérdező, az öcséd 16 éves, párkapcsolati tapasztalata eddig nuku. A barátnőd 22, tehát félfelnőtt, sőt talán egészen az. Na most így persze, hogy veszekednek. Te legyél megértő, akivel mindenki mindent megbeszélhet, de senkinek nem mond semmit, amit a másik mondott róla. 6/hónap/2 év/a barátnőd végez és akkor vége lesz a dolognak.

Piszkosul irígylem az öcsédet.

2020. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megprobaltam vele beszelni nehany honapja es elmondtam hogy hianyzik hogy joban legyunk meg hogy semmivel nem tennek ellene higgye el, akkor ugy lattam megertette, aznap meg sokat beszelgettunk aztan megint beszelt a lannyal es 1-2nap mulva ismet levegonek voltam nezve :(
2020. ápr. 2. 08:42
 9/19 A kérdező kommentje:
6# ne irigyeld az ocsem egy nagyon jo kiallasu pasi lesz ez a leany meg a kutyanak sem kellene...
2020. ápr. 2. 08:43
 10/19 anonim ***** válasza:

Most már nehéz lesz.

Az elején kellett volna okosabbnak lenni. Nem kellett volna hozzászólni egyáltalán az ő vitáikhoz, akkor sem, ha elmesélik neked. És soha semmi rosszat nem mondani a lányra. Majd rájön a öcséd magától.

De valami konkrétum csak történt, hogy már nem is köszöntök egymásnak.

2020. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!