Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért rossz a kapcsolatom az...

Miért rossz a kapcsolatom az öcsémmel?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok ô pedig 16 éves.

Körübelül 3 éve kezdôdött, ha nem több. Lett neki egy nagyon jó barátja (egy kis ideig) ezt szerette nagyon az orrom alá dörgölni és megsérteni vele. ( én nem büszkélkedhettem ezzel abban az idôszakban) aztán a többi jött magától, elkezdett flegmázni, sértegetni mindennel. 2 évig ezt csinálta. Hiába közeledtem felé, próbáltam vele beszélgetni, normálisan úgy mint régen. Csak a sértegetés. Én is benne voltam mert sokszor nem bírtam és úgy éreztem vissza kell vágnom. Mikor már nagyon nem bírtam sokszor nagyon csúnyákat mondtam már. Kb 1 éve EGYÁLTALÁN nem beszélünk egymással, azóta nem próbálkoztam, belefáradtam az elutasításokba. Csak köszönünk, nem komunikálunk mikor hétvégén haza jövök egyetemrôl.

Elôtte tök sokat hülyéskedtünk és hiányzik az az idôszak. Ha jóban lennénk az is tök jó lenne ha meglátogatna ahol lakom, de hát nem lehet....

Köszönöm a válaszotokat!


2020. ápr. 3. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Ez alapján elég egyértelmű. Összevesztetek, most nem is beszéltek. De egyébként egyáltalán nem is biztos, hogy most olyan rossz lenne a kapcsolatotok. Talán ő is keresné a társaságod, de lehet fél, hogy te nem akarod, vagy a büszkesége ne engedi. Szerintem ha kezdeményeznél egy őszinte beszélgetést, az sokat segítene.
2020. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Beszéltetek, nem volt jó, nem beszéltek, az se jó. Minden 16 éves srác hülye, tudom, én is az voltam, és pont van egy 4 évvel idősebb nővérem! Szóval nyugi, türelem, meg fog ez változni, ne erőltesd.
2020. ápr. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

"Öcsi. Ezt a nemszólokhozzádot meddig csináljuk? Mert szerintem lassan túlléphetnénk rajta!“


Ha negatívan válaszol, akkor tényleg f@$zk@l@ppá változott.

2020. ápr. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
"20 éves lány vagyok ô pedig 16 éves. Körübelül 3 éve kezdôdött," Ja, kérem, 13-17 éves kora közt a - normálisan fejlődő - fiúk flegmák stb. Ez a pubertással jár. Lassan lecseng. 17 éves kora körül - de akár most is megkockáztathatod - kezdj el közeledni felé!
2020. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Valószínűleg a kedves mama és a papa miatt. Én a kedves anyukádra szavazok, mert a birtokló, önző, magyar anyák a világ legrosszabbjai. És alig van kivétel.


A testvérféltékenylég és a testvérharc, a testvérgyűlölet alapja mindig a rossz szülő, legtöbbször a rossz anya.


Próbálj meg nyitni felé, de csak egyszer. ha nem vevú rá, akkor soha többé, mert az csak önmaga megalázása lesz. Majd megjelenik akkor, amikor kell neki valami, amkikor bajban lesz. Akkor ne feledd, hogy milyen testvér is ő valójában.

2020. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is meg fog változni, nem egyedi eset. Nálunk én vagyok fiatalabb, testvérem aki akaratosabb, határozottabb ki is használta higy idősebb. Mindig az orrom alá dörgölte ezt, lekezelően beszélt velem stb. Utáltam vele lakni. Felnőtt korunkban ez megváltozott. Nagyon jóban vagyunk. Ehhez persze mindkét fél kell. Légy türelmes, nemsokára kilép a tinédzser korból. Akkor szerintem már ő is hajlandó lesz a normális kommunikációra.
2020. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!