Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok ha rányitnátok...

Mit csinálnátok ha rányitnátok a húgotokédra szex közben?

Figyelt kérdés
A húgom 16 éves, 2 éve van barátja. De én még életemben csókolózni sem láttam őket. Most nálunk van, este be akartam menni hozzá valamiért, kopogtam és már mentem is, nem vártam választ (kellett volna) egy jó kis nyalásba csöppentem bele, de szerintem észre sem vettek, annyira benne voltak, szóval gyorsan ki mentem, de azért valamiért úgy érzem kellene beszélnem a húgommal mert a szüleink nem világosították fel... Mit gondoltok? Elég jó a kapcsolatunk, szokott mesélni a kapcsolatukról, és én még úgy tudtam hogy nem akar vele lefeküdni, lehet első volt? Bocsi, lehet fura, de marhára meglepődtem, felhozzam neki, hogy beszéljünk erről? 20F Köszi a válaszodat....

2020. ápr. 4. 00:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne foglalkozz a dologgal semmi közöd hozzá.

Elég ciki ha ezt felhozod.

2020. ápr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
94%
Szerintem 16 évesen tisztában van a szexualitással,csak nehogy meggondolatlanul védekezés nélkül történjék egyszer.
2020. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

"úgy érzem kellene beszélnem a húgommal mert a szüleink nem világosították fel.."


Nem gondolod hogy kicsit késő??

2020. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet nem történt még meg...
2020. ápr. 4. 02:12
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Mi újat akarsz mondani egy 16 éves lánynak? :D

Tudod, mi lesz? Ez:

- Szia hugi, beszélnünk kéne a szexről

- Rendben, mire vagy kíváncsi?

...

:D

2020. ápr. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Akkor az most milyen szex is volt, hogy a nyakát nyalta? Érdekes 🤔
2020. ápr. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Amennyiben a szex tabu téma a családotokban, úgy nehezen fogod megtalálni a húgoddal a közös hangsúlyt, ha konkrétan előhozakodsz a témával. Amennyiben mégis beszéli szeretnél vele, másképp közelítsd meg a dolgot. Ne azt mond el, hogy láttad őket akció közben, hanem pl. mivel látod, hogy már van barátja, érdeklődd meg, nincs-e kérdése intim kérdésben. A védekezést érdemes felhozni, megkérdezni, tisztában van-e vele.

Egészséges, nyitott családban ez úgy lenne normális, hogy a szex nem tabu és kiskamasz kórtól egyszerű beszélgetési téma. (ez így volt nálunk, mikor gyerekek voltunk nővéremmel, de most is így van, négy gyermekes szülőként. Nincs is szexuális problémája egyik csemeténknek sem.)

2020. ápr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
10 es jól mondja.
2020. ápr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#10:+1

Marhára nem kellett volna meglepődnöd, ha már a pasijával volt csukott ajtó mögött. És tudod, ha 13-14 éves elmúlt egy gyerek, akkor nem szabad rányitni.

2020. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Mond el a barátjának, hogy nem a nyakát kell nyalni! :-D
2020. ápr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!