Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám 23 eves neki megy...

Bátyám 23 eves neki megy mindenyiunknak nekem az (occsének) apámnak anyámnak egy őrűlt! Pedig mindent megkap amit csak akar, apám nem szol semmit, se nem mer, semmibe vagyok nezve miota elek 17 eves f vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

LelkI béke minden vágyam és sose fog teljesűlni.

Nem koltozhetek el ,apám nem segít ebben.

Mindent lekellet nyelnem sose lehetett visszaszolni mert szetvert mindent és ami mozog azt szétveri ,hatalmas d függő is.

Mindennap szorongásban telik egyszeruen tehetetlen vagyok.Tesverem azthiszi hogy neki a legrosszabb sajnaltatja magát egoista ha neki nincs ez vagy nemjó vagy valami nemúgy van ahogy ő akarja akkor neki megy mindennnek midnenkinek.Saját öccsével kemenykedik velem ,de ha vissza ütnék én lennék a hibás....nem veszi észre hogy ő az életünk elkeserítője .

Másnap úgy csinál vagy harmadnap mintha semmi nem lenne ..így kezdődik előlről. Írígy is rám ..régen azert bantott mert alitolag engem mindenki jobban szeret, egy baratnő nem marad meg mellette mert rossz ember ,nemtudom mi folyik a fejébe egy hálátlan ember.Szégyent hoz a családunkra !


2020. ápr. 6. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

"Pedig mindent megkap amit csak akar..."


Itt a hiba! Végig sem olvasom.

2020. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

"Lelki béke minden vágyam és sose fog teljesülni.

Nem koltozhetek el ,apám nem segít ebben."


HA tényleg ezt akarod, akkor elköltözöl, amint nagykorú vagy. Apád segítsége nem szükséges, találj egyedül megoldást.

Elsö lépésben vagy továbbtanulsz, ahol van kollégium, vagy olyan szakmát keresel, ahol van munkásszálló.

Ez idö alatt elkezdesz spórolni (csak minimáis pénzt költeni, többit félretenni), így utána ki tudsz venni egy lakást, és nem függsz egyáltalán apádtól többé.

2020. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Te olyan sokmindent nem tehetsz, a bátyádat nem nevelheted, és valószínűleg a szüleidre se tudsz hatni. Pedig az ő feladatuk lenne egyrészt kordában tartani, megnevelni, másrészt segítséget keresni számára, ha mindig is viselkedési zavaros volt.


A saját életed viszont, amennyire lehet, a kezedbe veheted. Egyelőre nem költözhetsz el (hacsak nincs olyan nagyszülő, rokon, akihez mehetnél), de hamarosan igen, persze nem lesz könnyű. Diákmunkát már vállalhatsz, és dolgozz azon, hogy mielőbb önállósodni tudj, tanulás, szakma stb. Minél függetlenebb leszel, annál könnyebb lesz.

2020. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Kezdj el gyúrni, legyél keményebb, verd szét és megtanulja hogy hol a helye :D
2020. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen ahogy 18 leszek elmegyek , csak hogy ha már testverem igy elvan kenyeztetve akkor segithetne elköltözni ennyit erdemlek enis.

Ne vagyok követelelőző, nem voltak soha nagy elvárásaim hogy ezt akarom meg ezt . Normalis gyerek vagyok ,sose beszelte csúnyán szüleimmel mindig tisztelettudó vagyok, és felérem ésszel hogy zajlik az élet amit a testverem nem!

2020. ápr. 6. 13:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindannyiótoknak!
2020. ápr. 6. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Feljelentést tehetsz
2020. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát én bezuznám az arcát a bátyámnak ha ilyeneket csinálna.
2020. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
elköltözöl 18 évesen koleszba vagy valakivel egy albiba költözöl stb. Ez van addig éld túl.
2020. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Felhívnám a figyelmét, hogy fejezze be az állatkodást, különben éjjel álmában belerakom a kést.
2020. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!